Skip to main content
aktualitaEqual Pay Day

Mentoring v BPW

By 27. 10. 2014No Comments

Mentoring v BPW

Business & Professional Women a mentoring 

Mentoring je jednou ze základních metod předávání zkušeností i rámci BPW International. Prezidentka naší organizace Lenka Šťastná se myšlenkou zavedení interního mentoringu  zaobírala dlouhou dobu.  V únoru přizvala ke spolupráci Lindu Štucbartovou, která z pozice ředitelky sekce mentoringu spolupracovala na žádostech EU projektů, které by umožnily externí financování projektu. Poté, co byl podaný projekt navzdory vysokému bodovému hodnocení v posledním kole žádosti zamítnut, hledala Linda Štucbartová další možnosti, jak s mentoringem začít. Spolupráce s Prague International Business School, kde Linda Štucbartová lektorsky působí, se ukázala jako vhodnou příležitostí. Děkujeme Janě Abdallové, ředitelce PIBS, za umožnění účasti členkám BPW Praha II zdarma v rámci programu „Vzdělávání mentorů“ s využitím moderních forem výuky s podporou e-learningu.

Linda Štucbartová dodává: "ukazuje se, že nejen mentoring, ale i networking je klíčovým tématem pro efektivní spolupráci nejen mezi ženami, ale i různými institucemi a jsem ráda, že jsem mohla tyto dvě výjimečné ženy zastupující dvě různé instituce propojit."

Lenka Štastná komentuje: „v rámci naší organizace BPW Praha II i nadále běží mentoring u příležitosti konference Equal Pay Day, HR Days a dalších akcí. Stále podáváme nové žádosti k zajištění  financování vlastního mentoringového programu. Držte nám palce.“

Přihlášky zasílejte do 31.10.2014 elektronicky na email v korespondenci na emailu. 

Odkazy související s projektem: www.esfcr.cz | www.kr-stredocesky.cz/portal | www.op-vk.cz | www.pibs.cz

logo projekt