Skip to main content
100 Mirrorsaktualita

Manuál pro pedagogy a kariérní poradce k dispozici

Organizace BPW je hrdým partnerem projektu, podpořeným z evropských fondů programu Erasmus+, 100 Zrcadel pokračuje.

Projekt navázal na předchozí projekt 100 Zrcadel, který přinesl portréty 100 žen-zrcadel. My v pokračování projektu přinášíme portréty - videa a texty - další stovky žen ze zemí Evropské unie. Partnerskými státy jsou v pokračování projektu kromě České republiky ještě Rakousko, Řecko, Itálie, Španělsko, Slovinsko a Rakousko.

V rámci projektu jsme připravili mnoho materiálů a výstupů - jedním z nejvýznamnějších a nejdůležitějších je manuál pro učitele a kariérní poradce s tipy a odkazy na zdroje pro obohacení výuky a cvičení pro studentky nebo pro mladé účastníky kurzů nebo kariérního poradenství. Tento manuál je k dispozici v angličtině na tomto odkazu.

Manuál je skutečně výjimečný. Přináší tipy a rady, jak pracovat s nejdůležitějším nástrojem - s videi z projektu a jak efektivně a účinně vyhledávat příklady, které nejlépe pedagogové a kariérní poradci využijí při své pedagogické práci. Je kvalitním a kompletním průvodcem, jak maximálně využít a vytěžit ve výuce a poradenství videa a potrtéty žen.

Ať se vám líbí.