Skip to main content
Osmička pro rodinu

Maminky z Prahy 8, kde jste?

By 18. 10. 2016No Comments

Existuje spoustu věcí, nad kterými přemýšlíte sama na pískovišti, nebo v parku při procházkách s kočárkem, ale ta spousta věcí Vás napadne i u nás.

Setkání žen z Prahy 8 je již tradiční akcí pro ženy-maminky, které jsou aktivní a chtějí se něco nového dozvědět i něco předat. Zajdou za námi na kávu a proberou s námi všechna důležitá témata.

"Já to mohu jenom doporučit! Stačí jedno setkání s ženami, které se nebojí sdílet své zkušenosti a všimnete si věcí, které jste před tím neviděly. Navíc sdílená radost je dvojí radost a je skvělé zjistit, že spoustu žen řeší podobné praktické věci jako vy. Je to úleva." Sděluje svou zkušenost účastnice setkání.

Schůzky u kulatého stolu pořádá organizace Osmička pro rodinu 2 x do měsíce. Jednak v kavárně CoffeeMania ve 4. patře OC Krakov a také nově v tréninkové kavárně Martin v Karlíně. Oba prostory jsou bezbariérové, vhodné pro kočárky i klidné povídání s příjemnými lidmi.

Setkání trvá jednu hodinu a následuje volná diskuze. Jestli se zapojíte, nebo ne, záleží jenom na Vás. Nikdo vás nebude zkoušet, ani na vás tlačit. Nastavíte si to tak, jak se cítíte nejlépe. Stojí to za to vyzkoušet. Hlavní je si společný čas v klidu užít.

Na setkání rozhodně přijďte:

  • Když něco řešíte
  • Když máte radost, že se vám daří a potřebujete další impulzy či názory
  • Když se potřebujete odpíchnout a nadechnout
  • Když se chcete zase s někým zajímavým potkat

Nová role maminky přináší spoustu práce, ale zároveň také spoustu možností. Přijďte si jednu takovou vyzkoušet. Další termíny setkání jsou v listopadu a prosinci. Tak neváhejte a registrujte se ZDE.

8.11. OC Krakov, Pavla Nová, téma: Udělejte si jasno a mějte to černé na bílém!
15.11. Martin Karlín, Petra Lišková, Jak na vzteklé dítě

Vstup je zdarma.

Setkání organizuje Osmička pro rodinu pod záštitou zástupkyně starosty paní Aleny Borhyové.