Lenka Kastnerová využila opravu CV + Motivační dopis + kariérní poradenství

Lenka využila možnosti konzultovat svůj životopis a motivační dopis přes e-mail. Po několika e-mailech se její CV a motivační dopis dostaly na profesionální úroveň a materiálně je nyní připravena na přijímací řízení. V rámci osobního setkání jsme doladily některé drobnosti v životopise. Lenka využila možnosti vyzkoušet si pohovor nanečisto a připravit se tak na některé záludné otázky. Pohovor jsme absolvovaly v angličtině, což umožnilo Lence připravit se i na tuto možnost, která by mohla nastat. Lenka také přijala cennou zpětnou vazbu a nyní již ví, na čem ještě musí zapracovat, co vypilovat a zdokonalit.

WP_20150918_001

Pavla NOVÁ aktuálně řeší téma jak skloubit rodinu a nemalé nároky, kterou jsou na ni kladeny, svůj osobní čas a také podnikání, se kterým se právě rozhodla začít. V rámci našeho sezení u čaje si Pavla uvědomila jednotlivé činnosti, které potřebuje v rámci týdne a jednotlivých dnů zvládat. Sama si stanovila testovací den při kterém bude měřit délku trvání jednotlivých činností a přibližnou časovou náročnost z ní poté zkusí sestavit časový harmonogram. Tento harmonogram bude poté testovat v praxi.

 

Pavla je velmi aktivní účastnicí Empowering Women. Momentálně má na starosti produkci celého Podnikatelského večírku. Chcete jí vidět v akci? Poslední vstupenky jsou v prodeji ...

pozvanka vecirek podnikatelek small

 

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště