Pro zkušenější ženy i pro ženy juniorky vznikl tento nový projekt pod hlavičkou Business & Professional Women CR.  Na Equal Pay Day 2016 se setkalo pár žen, které již nepatří k juniorkám a mají poněkud odlišný okruh zájmů a problémů než ženy třicátnice. Dohodly se, že by také rády daly hlavy dohromady a navzájem sobě, ale i mladší generaci předávaly zkušenosti. 

V září 2016 za podpory Lenky Šťastné a týmu BPW se projekt rozběhl.

Scházíme se nad různými tématy každou druhou středu v měsíci. Jedna z nás si vždy dané téma připraví a formou řízené diskuze si o něm povídáme. Našim cílem je dozvědět se něco nového, navzájem se podělit o znalosti a zkušenosti.

Vítáme mezi sebou i mladší generaci, vždyť mezigenerační komunikace je úžasně inspirující a obohacující.

Kde: Klimentská 1443/50, Praha

Kdy: od 18 - 20 hodin

Pokud máte zájem se s ostatními podělit o své zkušenosti nebo jen tak poslouchat, přijďte mezi nás!

A pokud by vás zajímalo nějaké jiné téma nebo máte chuť některé moderovat, napište nám na baborad@bpwcr.cz .

Vyberte si termíny a témata

10.1.2018 Mladé ženy BPW - zkušenosti ze světa s Hankou Kočkovou

Víte, že v BPW pracuje klub mladých žen?

YBPW (Young BPW) je součástí organizace Business and Professional Women v České republice. Mladý klub sdružuje mladé ženy a studentky do věku 26ti let, které usilují o rozvoj vlastních profesních a podnikatelských dovedností či dalších kompetencí. Mimo jiné se účastní i různých zahraničních akcí, pořádaných v rámci mezinárodního působení BPW.

  • O čem se členky dozvěděly na různých mezinárodních setkáních?
  • Jaké jsou zkušenosti žen z jiných zemí, jaké problémy řeší, z čeho se radují?
  • Jak nás vidí ženy odjinud?
  • Chcete se mezi naše mladé ženy zapojit?

Přijďte si poslechnut, s čím se potkala děvčata, která se zúčastnila různých akcí BPW.

A jaké zkušenosti jste si ze světa přivezly vy?

Podívejme se na svět žen za našimi hranicemi.

Průvodkyní večera bude Hanka Kočková - věnuje se světu doučování ve své firmě www.doucime-naucime.cz a světu networkingu.

Kde: Klimentská 1443/50, Praha

Kdy: 18 - 20 hodin

REZERVACE MÍSTA

21.2.2018 Jak zvládnout partnery svých dětí s Marií Petrovovou

Naším tématem na únor budou vztahy mezi rodiči a partnery jejich dětí. Ať jste na kterékoli straně, přijďte si popovídat.

Vůbec nechápu, proč si ten náš kluk nemohl najít někoho lepšího?!

Ty vážně nevíš, kde ten tvůj vlastně pracuje?!

Bohemista?! Co to je, prosím Tě, za povolání?!

Co to tady tak příšerně smrdí? Česnek a mrkev? Co je to za kombinaci. To snad nikdo nejí, nebo jo?

Tvoje matka to vážně dělá takhle? To je nějaký divný, ne?

Chcete-li dobře vycházet se svými dospělými dětmi, tak na tyhle věty zapomeňte! Oni toho/tu svého/svou přece milují a navíc ten hormonální koktejl - jen si zkuste vzpomenout, jaké to bylo u vás. A vy přece milujte to svoje děťátko, i když už to dávno není děťátko. Pokud vás podobné věty občas napadají, nechcete je říkat nahlas, ale potřebujete si o tom popovídat a třeba si i ulevit nebo jen zjistit, jakou zkušenost mají v jiných rodinách, přijďte si na toto téma popovídat.

Těším se na vás. Marie Petrovová - matka jednoho dospělého a macecha dalších dvou dospělých dětí.

Kde: Klimentská 1443/50, Praha

Kdy: 18 - 20 hodin

REZERVACE MÍSTA

14.3.2018 Nesuďme se, domluvme se ... s Monikou Klucovou

V březnu bude tématem klubu Hodně toho víme aneb BABO RAĎ téma poměrně nové a nepříliš známé - MEDIACE.

Chcete si ušetřit čas, peníze a nervy a popovídat si, jak vyřešit konflikt v soukromí i podnikání rychleji, levněji a efektivněji než s právníky nebo dokonce soudní cestou?

Věnujete se komunikaci a vyjednávání a chcete vědět, jak používat mediační techniky každý den?

Pojďte se s námi potkat ...

Večerem nás provede Monika Klucová. Monika je právnička a mediátorka s dlouholetou praxí v oblasti komunikace a psychologie vyjednávání. V současné době působí v advokátní a mediační kanceláři. Kromě generální advokátní praxe pomáhá svým klientům vyřešit jejich trable mimosoudní cestou prostřednictvím mediace a vyhnout se tak mnohem delšímu a nákladnějšímu soudnímu řízení. Věnuje se mediaci sporů obchodních, pracovních, občanských, dědických, vypořádání společného jmění, jakož i právnímu poradenství a prevenci vzniku konfliktních situací.

Kde: Klimentská 1443/50, Praha

Kdy: 18 - 20 hodin

REZERVACE MÍSTA

Aktuality

Kouzlo vánoc v 21. století

6.12.2017 jsme se potkaly s Vendou Vaníčkovou a bylo to moc hezké zastavení v čase Adventu. Nejen, že jsme se dozvěděly pár zajímavých věcí z historie, zamyslely jsme se nad tím proč se některé věci dějí a kde to má kořeny, ale také jsme si společně zazpívaly. Úžasné. Vendo děkujeme.

Osobní značka

8.11.2017 jsme se opět sešly v Klimentské. Projekt Babo raď pokračoval povídáním o osobní značce. Lenka Švecová a Pavlína Chvalinová si s námi povídali o tom proč a jak ji budovat, dozvěděly jsme se spoustu užitečných rad. Každá z nás si odnesla nějaká ta témata k přemýšlení - na co se zaměřit, kdy je potřeba odborné pomoci […]

Ochrana dat

Projekt Babo raď pokračoval 11.10.2017 v digitálním duchu. Ochrana osobních údajů je pro mnoho podnikatelů velké téma, zejména z důvodu nového Nařízení EU, které vstoupí v platnost na jaře 2018. Lída Dušková nám předala spoustu důležitých informací z oblasti GDPR a navedla nás, jak se v nové legislativě neztratit. Zároveň nás seznámila se základními principy, jak mít data pod […]

Jak zopakovat úspěch

Zářijové setkání cyklu Babo raď se neslo ve znamení úspěchu. Co je úspěch, jak ho vnímáme, jak se mění naše postoje a hodnoty. Život přináší řadu situací, kdy přemýšlíme, jak dál, kterým směrem se vydat, kde hledat motivaci a tu „správnou“ cestu. Na životní křižovatce i  malý krok může být úspěchem. První poprázdninové setkání bylo plné pozitivní energie, zkušeností […]

Cestování JINAK

Víte kam pojedete letošní léto na dovolenou? Cestování bylo tématem našeho setkání Babo raď ve středu 14. 6.2017. Během jednoho večera jsme procestovali celý svět. Povídali jsme si o jeho krásách a zajímavostech, víme kam vyrazit za nedotčenou přírodou. Dotkli jsme se i nástrah, které jsou občas s cestováním spojeny. Děkujeme Adrieně Černé za spoustu zajímavých informací […]

Korunové milionářky

Středa 10.5.2017 byla dnem dalšího setkání a výměny zkušeností v rámci našeho projektu Babo raď. Děkujeme Lence Kouskové, která se ujala role průvodkyně a vtáhla nás do světa financí. Příjemnou formou jsme si osvěžily pojmy z finančního světa a zamyslely jsme se, jak nejlépe s finančními prostředky pracovat. Setkání bylo jako vždy plné informací a zájmu všech účastnic.

Share Button