Naplánovaná událost Pozvánka
MSD Mapa

Jsou daňové výhody skutečně výhodné?

Pro koho? Kdy a za jakých podmínek je lze uplatnit?

Statistiky říkají, že největší počet osob, které začínají podnikat jsou ženy, jsou ale na tuto novou roli dobře připraveny? Studují vše potřebné před tím, než se do podnikání pustí? A je pro ně podnikání opravdu „výhodnější“ než zaměstnání?

Opravdu víme na jaké slevy a bonusy máme nárok v zaměstnání?

A právě financím - konkrétně daňovým výhodám, slevám a bonusům se budeme věnovat na našem prvním klubovém setkání. Prodiskutujeme druhy daňových slev a pravidla pro jejich uplatňování. Povedeme otevřenou debatu:

  1. o zkušenostech z praxe při uplatňování daňových výhod (limit příjmu pro uplatnění některých slev, nemožnost uplatnění některých daňových výhod kvůli nejasnostem v zákonech – bonusy na děti v rozvedených rodinách)
  2. o srozumitelnosti/interpretaci v běžném životě (celkové povědomí o této problematice, bez daňového poradce nebo odborníka to nejde…?)
  3. o smyslu a logice (co za výhodu to vlastně je! Čemu má pomoci?)
  4. o dalších možnostech, které by pomohly ženám v podnikání nebo při návratu do práce (daňové prázdniny v prvních letech podnikání, zjednodušení administrativy, apod.)

Milé členky, vážení hosté,

Jana Matoušková, víceprezidentka organizace, otvírá téma na PRVNÍ klubové setkání, na které vás srdečně zveme

Kdy: v pondělí 8.10. 2018 od 16 hodin

Kde: 

Jak to bude probíhat:

odborná část nás vtáhneme do tématu, následuje otevřená debata a průzkum, chceme slyšet Vaše názory, dotazy a připomínky, pokusíme se najít odpovědi na otázky a připravit řešení, pokud v tématu uvidíme potíže. Zaznamenané odpovědi a tipy uvedeme do života pomocí tiskové zprávy na #bpwcr

Klubové setkání NENÍ přednáška. 

Zapojte se do debaty, nebo jenom přijďte, pokud se chcete podílet na změnách a připojit se k naplňování cíle organizace – ekonomické nezávislosti žen.

Těšíme se na vás

Tags:

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště