Naplánovaná událost Pozvánka
Wuchterlova 5 Praha 6 Mapa

Zveme vás na koncert Písní ze Srdce, který proběhne v prostorách nádherného kostela s příjemnou atmosférou, v magické Praze, která je právem označována za Srdce Evropy.

Přijďte se na chvíli zastavit a oslavit život písněmi, které promlouvají přímo od srdce k srdci.

Koncert je součástí Kevinova Evropského turné 2019

ODKAZ: Předprodej vstupenek přes sms ticket

Kevin James Carroll již několik let cestuje po světě a předává posluchačům poselství starodávných manter propojených s jeho vlastními písněmi srdce, ve kterých šíří myšlenku Jednoty a Svobody.

Jeho písně vycházejí přímo ze srdce a zvou nás k tomu, abychom si toto hluboké propojení se srdcem znovu vytvořili každý sám v sobě, pro sebe i pro celý tento svět.

Probouzí v nás sounáležitost a propojenost s celým okolním světem, vyjadřuje změny ve vědomí, které se v této době šíří po celé naší planetě.

Kevinova hudba propojuje svět starých duchovních písní, především ovlivněných indickou kulturou, ale také keltskými a súfistickými písněmi, to vše promíchané se zvukem západního folku a s využitím zvuků různých hudebních nástrojů z celého světa.

Více informací na webu umělce: Kevin James Carroll - Heartsongs

Cena vstupenek:
Předprodej přes SMS ticket: Předprodej akce
do 15. 3. 2019: 490,- Kč
16. 3. - 30. 4. 2019: 550,- Kč
1. 5. - 2. 6. 2019: 590,- Kč

na místě 600,- Kč

Předprodej přes SMS ticket končí 2.6.2019 v 10:00 hod.

Vstupenky lze také zakoupit za zvýhodněnou cenu 450,- Kč na akcích centra SO'HAM

Prostor bude přístupný od 18:15 hod.

Koncert je v kostele, hlavní sezení tedy bude v dřevěných lavicích. Pokud chcete mít více pohodlí, doporučujeme vzít si s sebou polštářek nebo deku.

Bude také možnost sedět na zemi v kruhu s Kevinem. Pokud budete mít zájem o toto místo, určitě si přibalte s sebou karimatky, deky nebo polštářky, které vás budou izolovat od dlažby na podlaze.

Tags:

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště