Skip to main content
Empowering Women 2

Když projekt končí, ženy bilancují….

By 11. 2. 2016No Comments

Zuzana Hloušková

"Dělám věci tak, jak nejlépe dovedu. Ani méně, ani více, prostě tak, jak nejlépe dovedu. Pak si nemohu nic vyčítat :-)"

Kdo je Zuzka?

Momentálně jsem na RD s mou roční dcerou. Již třetím rokem působím jako jednatelka ve firmě, kterou jsem založila spolu s kolegyní. Do svého původního zaměstnání se vracet nebudu.

Na jaře roku 2012 jsme spolu s kolegyní Radkou Martínkovou založila firmu Bamboolik, která se zabývá výrobou a prodejem moderních látkových plen. Najít nás můžete nejen na našem webu www.bamboolik.cz, ale momentálně i v mnohých eshopech a kamených prodejnách po celé ČR, dále už i v některých evropských zemích (Německo, Slovensko, Chorvatsko atd).

Kde jsem se o projektu dozvěděla a proč jsem se zapojila….

Na tento projekt mě upozornila právě kolegyně Radka Martínková. Poslední 3 roky po založení firmy byly pro mě hodně náročné z hlediska kombinace pracovního a rodinného života. Proto jsem uvítala možnost sdílet své zkušenosti a najít inspiraci u žen, které žijí taky aktivním, ne úplně “standardním” maminkovským životem. Rok 2015 je pro mě právě rokem osobního rozvoje, takže tento projekt mi do toho jen přirozeně zapadl.

Vize 2016

Momentálně naše firma velmi prudce roste, stále nabíráme nové lidi a tím se stále mění i má pozice ve firmě z operativního řešení problémů do pozice strategického vedení. Navíc se třemi dětmi a domácností je pro mě někdy obtížné všechny tyto oblasti skloubit dohromady. Ráda bych se dostala k vyrovnanějšímu životu mezi prací a rodinou, hlavně potom v oblasti určování priorit a plánování práce tak, aby za mnou nezůstávaly nevyřízené úkoly. Můj velký cíl pro rok 2015/2016 je naučit se být dobrou šéfovou, která své podřízené nediriguje, ale inspiruje ve vztahu 1:1.

Má rada ostatním ženám?

Zuzana hlouškova

Má rada je nebrat se tak vážně 🙂 Někdy člověk ve všem tom shonu zapomene, že není jen důležité tvořit hodnoty, podávat výkony a plnit cíle. Někdy je potřeba se zastavit, rozhlédnout se a třeba zjistíte, že jsou kolem Vás i jiní lidé, kteří Vám mohou pomoci a tím pádem nejste na všechno sama.

Kdybyste poznaly Zuzku v akci, věděly byste, že žena s touto energií dokáže cokoliv..... jsme velmi poctěni, že se Zuzka účastnila našeho ročního mentoringového programu a věříme, že se její vize co nejvíc naplnila.

Ostatně nejen jejich videopozvánka na akci podnikatelkého večírku, ale také jejich společné vystoupení značí o velkém posunu.

Těšíme se, že jí i její kolegyně potkáme na akci Equal Pay Day 19. března!

Helena Dreiseitlová

 

Podpořeno grantem s Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů.
www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz

MALA BARVA loga-fondnno-nros-partnestvi-eeagrants-mala-rgb