Skip to main content
aktualita

INICIO pro ženy

By 22. 1. 2017No Comments

Cílem tohoto projektu je pomoci účastnicím rozjet své podnikání, dát prostor jejich seberealizaci, pomoci jim ke svobodě a vyšším výdělkům.

V roce 2016 proběhl již 5. ročník projektu INICIO PRO ŽENY, projekt je krátce přestaven v tomto videu, případně na webu http://www.inicioprozeny.cz.

Milé dámy, "Chtěla jsem svobodu a čas na sebe a rodinu, a tu jsem podnikáním získala. A co mi to vzalo? Jsem za firmu 100% zodpovědná, jak po stránce finanční, tak reputační, a za to jsem ráda…:)“

• Zvažujete Vy rozjet vlastní podnikání, ale bojíte se udělat první krok?

• Láká Vás být svou vlastní paní, ale váháte, zda jste podnikatelský typ?

Právě pro Vás je určen projekt INICIO pro ženy! V rámci komplexního cyklu seminářů a workshopů získáte nejen potřebné sebevědomí pro krok do neznáma, ale jasnou představu, co Vás na této nové cestě čeká. Získáte životaschopný byznys plán, mentora na další rok – kdy Váš byznys bude v záběhu, naši podporu a kontakty. Připraveny jsou také krásné dárky pro všechny účastnice a ceny pro vítězku.

17. 3. 2017 začíná již šesté kolo, NEVÁHEJTE A UDĚLEJTE TENTO KROK PRO SEBE, PŘIHLASTE SE ZDE Posledního ročníku projektu INICIO pro ženy se zúčastnilo 15 žen z celé republiky, nejčastěji ve věku 40-50 let Většina měla již malé zkušenosti s podnikáním (což však není podmínkou). V rámci svých podnikatelských aktivit se hodlají zaměřit zejména na zdravý životní styl, volnočasové aktivity a výrobu dekorací či šperků. Celkem již prošlo projektem 60 žen, nejstarší účastnici bylo 59 let, nejmladší 29 let.

VIDEO PROJEKTU INICIOPROZENY.CZ ZDE