Cílem tohoto projektu je pomoci účastnicím rozjet své podnikání, dát prostor jejich seberealizaci, pomoci jim ke svobodě a vyšším výdělkům.

V roce 2016 proběhl již 5. ročník projektu INICIO PRO ŽENY, projekt je krátce přestaven v tomto videu, případně na webu http://www.inicioprozeny.cz.

Milé dámy, "Chtěla jsem svobodu a čas na sebe a rodinu, a tu jsem podnikáním získala. A co mi to vzalo? Jsem za firmu 100% zodpovědná, jak po stránce finanční, tak reputační, a za to jsem ráda…:)“

• Zvažujete Vy rozjet vlastní podnikání, ale bojíte se udělat první krok?

• Láká Vás být svou vlastní paní, ale váháte, zda jste podnikatelský typ?

Právě pro Vás je určen projekt INICIO pro ženy! V rámci komplexního cyklu seminářů a workshopů získáte nejen potřebné sebevědomí pro krok do neznáma, ale jasnou představu, co Vás na této nové cestě čeká. Získáte životaschopný byznys plán, mentora na další rok – kdy Váš byznys bude v záběhu, naši podporu a kontakty. Připraveny jsou také krásné dárky pro všechny účastnice a ceny pro vítězku.

17. 3. 2017 začíná již šesté kolo, NEVÁHEJTE A UDĚLEJTE TENTO KROK PRO SEBE, PŘIHLASTE SE ZDE Posledního ročníku projektu INICIO pro ženy se zúčastnilo 15 žen z celé republiky, nejčastěji ve věku 40-50 let Většina měla již malé zkušenosti s podnikáním (což však není podmínkou). V rámci svých podnikatelských aktivit se hodlají zaměřit zejména na zdravý životní styl, volnočasové aktivity a výrobu dekorací či šperků. Celkem již prošlo projektem 60 žen, nejstarší účastnici bylo 59 let, nejmladší 29 let.

VIDEO PROJEKTU INICIOPROZENY.CZ ZDE

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště