Skip to main content
aktualitaAWE příběhy

Helena Bartošová: “V AWE hodne sdílíme a vedou nás zkušené podnikatelky.”

By 1. 6. 202115 června, 2021No Comments

Helena Bartošová

Helena se do AWE přihlásila s projektem "FILHARMONIŠTĚ", které nabízí koncerty vážné hudby pro úplně nejmenší děti a jejich rodiče. A pro starší děti hudební pohádky hrané profesionálními muzikanty. 

"Chceme hrát na nových místech, v galeriích, koncertních sálech, kulturních domech, v létě i v zahradách. Víte o nějakém krásném místě, kam by se naše Filharmoniště hodilo? Chcete, abychom zahráli u vás? Dejte nám vědět na filharmoniste@gmail.com. A podívejte se na naše stránky www.filharmoniste.cz ," dodává Helena.
My vás zároveň zveme k tomu, abyste si prohlédli krátké video, ve kterém Helena popisuje svůj projekt a najdete v něm i ukázky vystoupení z Filharmonište. A to se určitě vyplatí!

Chci se podívat na videomedailonek


Chcete se také zúčastnit příštího ročníku AWE? Dejte nám na sebe email a o jeho spuštění budete vědět jako první! ZDE 

AWE před třemi lety iniciovala americká vláda. V roce 2021 se studijní programy AWE objeví ve více než 75 zemích a otevřou tak cestu podnikání pro 70 000 žen! Business & Professional Women CR (BPWCR) byla vybrána jako první organizace, která tento projekt realizuje v České republice za podpory Velvyslanectví USA v ČR.

Program AWE byl vyvinut s cílem posílit ženy na celém světě, aby naplnily svůj ekonomický potenciál, vytvářet  podmínky pro zvýšení stability, bezpečnosti a prosperity pro všechny.

Videomedailonek filharmoniště