Skip to main content
aktualitaEqual Pay Day

Jak včas využít zbývající benefity z Gallery Beta online a FKPS

By 28. 11. 2017No Comments

"Pracuji ve společnosti, kde se koupě propisky odsouhlasuje měsíc, za rok nebo dva se nic nezmění a mám pocit, že si nikdo neváží mého času (=hodiny a hodiny trávím na schůzkách a jednáních, které k ničemu nejsou a nikam nevedou), občas se nechám pohltit a zjistím, že dělám v noci i o víkendech a miluju firemní barvy víc než tu, co mi opravdu sluší.... ale pak najednou cítím, že by to mělo jít i jinak. Já přeci nechci odejít. A hledám řešení ...." Renata T.

Pojďte s námi na konferenci ŽENY SOBĚ 2018

Nabízíme prostor pro "ženský" relax, kde nebudete muset bojovat o "přežití" a nemusíte nic dokazovat sobě ani ostatním účastnicím, ani jak jste úžasná a dobrá a nenahraditelná. 

Můžete získat návody, rady a tipy od těch zkušenějších - 60 mentorek a 30 spíkrů z firem i podnikatelského prostředí. 

Poslechněte si příběhy zkušených žen, které také řeší skloubení mateřství, rodiny a kariéry v korporaci nebo větší firmě

Pokusíme se získat nadhled a předat triky, jak si netahat pracovní problémy domů

Užijte si krásné prostředí konference, profesionalitu a společenství podporujících žen 

Energie do všedních pracovních dní se hodí přeci každé  ženě 🙂

 

Využijte své benefity v On-line benefitním účtu Gallery Beta nebo Gallery Beta FKPS

Objednejte si za ně VSTUPENKU na 9. ročník konference Equal Pay Day - Ženy Sobě

13. a 14. dubna 2018

Vstupte do své Gallery βeta ZDE a objednávejte libovolný počet vstupenek pro sebe i kamarádku, nebo kolegyni. Najdete ji v sekci VZDĚLÁVÁNÍ.

Těšíme se na vás a v případě dotazů pište na sekretariat@equalpayday.cz

D©broholky z EPD 🙂


Ještě svůj účet nemáte? Nejmodernější on-line cafeteria pro odměňování a motivaci zaměstnanců a obchodních partnerů v České republice. Jedinečný pomocník pro plánování mixu zaměstnaneckých benefitů. Umožňuje elektronickou správu a sledování šekového konta a jeho využívání, sleduje i přesnou strukturu využívaných produktů a služeb. Co všechno umí, vám prozradí na www.gallerybeta.cz.