14.6. Restartujte své myšlení

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 14/06/2018
9:00 - 18:30

Místo konání
KC Dlabačov

Kategorie


 

 

 

 

 

 

Zveme Vás na 5. ročník konference RESTART MYŠLENÍ, kde je BPWCR opět mediálním partnerem a přináší slevu pro své členky !

Již 14. června 2018 se 13 inspirativních řečníků podělí o své příběhy, aby Vám vlili do žil novou energii a chuť si plnit cíle a sny.

Přijďte zažít unikátní atmosféru plnou emocí a nápadů, které Vás nakopnou. Bude pro Vás připraveno po celý den skvělé občerstvení, relax u stand-upu holek z KOKO Comedy i parádní afterparty.

Video pozvánka

Inspirovat Vás budou:

Anna Marešová – produktová designérka, Vladimir 518 – rapper, zakladatel labelu Big Boss, Radvan Bahbouh – psycholog, matematik a kouč, Taťána Gregor Brzobohatá – předsedkyně správní rady nadace Krása pomoci a světová vítězka Miss World, Petr Kolář – architekt, který zhmotňuje sny českých miliardářů, Bára Nesvadbová – spisovatelka a redaktorka, Rostya Gordon-Smith – podnikatelka a personalistka, Pavel Kubů – lékař, informatik a adiktolog, Hana Gabrielová – environmentalistka a pěstitelka konopí, Monika Benešová – cestovatelka a novinářka, Martin Wichterle – geolog, strojař, sklář a horal, David Čani – freediver, Petr Slavíček – fyzikální chemik.

Víc informací o řečnících

 

Kde se restartujete?

Kino Dlabačov, Bělohorská 24, Praha 6, které je generálním partnerem celé akce.

 

Kolik to bude stát?

3 000 Kč do 14. 5. 2018

4 000 Kč od 15. 5. 2018

(Ceny jsou uvedeny bez DPH.)

 

Sleva je 500 Kč, pokud napíšete slevový kód BPW

 

V kolik začínáme?

Ráno v 9:00. Oficiální konec je v 18:30.

 

Registrujte se

Share Button