Pozvánka na říjnový oběd BPW s Vierou Černou

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 19/10/2017
12:00 - 14:00

Místo konání
Crystal Bar & Restaurant

Kategorie


Milé dámy,

​​srdečně vás zveme na další z oblíbených networkingových obědů, tentokrát se setkáme s Vierou Černou, obchodní ředitelkou společnosti REDA a.s.

Dostaneme, mimo jiné, odpovědi na otázky: Co o mně dárek dokáže říct (osobně i v byznysu)? Je reklama více mužská, nebo ženská záležitost? Jak se cítí žena v mužském světě? Lze mluvit o kariéře, když je člověk více než 20 let v jedné firmě?

Viera Černá pracuje ve stejné  společnosti  již od roku 1995 , a přesto říká, že se zatím nenudí. Díky svým zkušenostem a znalostem trhu se podílela na rozvoji celého obchodního úseku společnosti REDA a.s. a obchodní ředitelkou je od roku 2012. Pro mnoho významných zákazníků je dlouhodobě důvěryhodnou obchodní partnerkou, za což byla nejednou oceněna.

Mimo pracovní aktivity působí v radě POPAI Central Europe, což je středoevropská pobočka světové asociace POPAI. Je to nezisková organizace, jejímž posláním je podpora marketingu v místě prodeje. Angažuje se rovněž jako nezávislá poradkyně pro firmy či agentury a státní instituce v oblasti 3D, rozvíjí a představuje odborné i široké veřejnosti obor 3D jakou součást reklamního mixu.

Viera vystudovala Mezinárodní vztahy a Evropská studia na Metropolitní univerzitě v Praze. Sledování mezinárodního dění jak v ekonomické, tak politické sféře je jejím druhým koníčkem, číslo jedna v oblasti koníčků je volejbal.

Setkání se zajímavou osobností, mnoho nových kontaktů, efektivní networking a příjemná atmosféra.
To vše na jednom místě. Nezapomeňte si dostatečný počet vizitek.

Oběd se koná ve čtvrtek 19. října od 12 do 14 hod. v restauraci Crystal Bar & Restaurant, V Kolkovně 7, Praha 1.

Své místo na oběd si zajistíte rezervací přes tento odkaz. Následně obdržíte fakturu na 600 Kč, kterou je třeba uhradit před konáním oběda.

Těšíme se na setkání s vámi.

Share Button