18. – 20. 5. Mentoring BPWCR na ALLFESTu 2018

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 18/05/2018 - 20/05/2018
celodenní akce

Kategorie


Jako odborní partneři festivalu ALLfest 2018 vás zveme 18. – 20.května 2018 na Alchymistické Litoměřice s tématem Naplněný osobní a pracovní život.

20 našich členek vás provedou aktuálními tématy u kulatých stolů.

» PROFILY MENTOREK A TÉMATA ZDE «

Na koho se můžete těšit? Dana Hanousková, Kristýna Stoklásková, Michaela Hrdličková, Hana Kočková, Jana Hrabalová Bendová, Venda Vaníčková a mnoho dalších úžasných žen se zajímavými tématy!

vstup ke kulatým stolům s platnou vstupenkou na festival. Objednávejte zde V předprodeji budou vstupenky se slevou do 7. 5. 2018! 

K tomu, aby byl člověk spokojený a šťastný v životě, měl by být spokojený i v práci a s tím, čím svůj život naplní. Každá naše část je důležitá, ať už jsou to vztahy, partnerství, rodina, práce, volný čas nebo odpočinek. Naplněný a plnohodnotný život je pro každého z nás podstatný. Pro naši duši i smysl života.

V tomto ročníku festivalu se budeme zaměřovat na témata, která jsou spojena s naší prací, hojností, využíváním času, vlastního potenciálu a bytí.

Návštěvníci se mohou těšit například na Jaroslava Duška, Tomáš Kluse, MUDr. Jarmilu Klímovou, MUDr. Radkina Honzáka, Doc. PhDr. Dr.phil. Lauru Janáčkovou, CSc., Mgr. Veroniku Vieweghovou, Ing. Libora Malého, Marka Dzirasu, Ing. Viliama Poltikoviče a mnoho dalších.

Největší kulturně vzdělávací a osvětový festival svého druhu v České republice bude letos zaměřen na Naplněný osobní a pracovní život.

Festival je jedinečný nejen svým obsahem a velikostí, ale také především domácí a pohodovou atmosférou, kterou doplňují umělecký výstavy, hudební koncerty a divadelní představení.

Přijďte si vychutnat neobyčejnou atmosféru ALLfestivalu, odpočinout si, inspirovat se, zažít mimořádná setkání a dovolit si být sám sebou mezi lidmi na stejné vlně. Naberte nový vítr do plachet na ALLfestu, který je tvořen srdcem.

Share Button