6.6. Červnová kavárna BPW ve Studiu Hortenzie

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 06/06/2018
16:00 - 18:45

Místo konání
Studio Hortenzie

Kategorie


Každou první středu v měsíci se na vás těšíme – tentokrát netradičně ve Studiu Hortenzie v Opletalově 55, Praha 1.

Srdečně Vás zveme na neformální potkávačku s členkou BPWCR, kde se dozvíme mnoho zajímavého o “Hormonální jógové terapii”

Majitelka Studia Hortenzie – Jana Hrabalová Bendová – nám popovídá o tom, jak toto dynamické cvičení vzniklo, jak na naše tělo působí a především vysvětlí, že pomáhá nejen ženám, které chtějí otěhotnět či se potýkají se symptomy menopauzy, jak se mnoho žen mylně domnívá.
Je totiž určena všem ženám a dokonce i mužům, kteří zažívají každodenní stres, mají pocit, že ztrácí vitalitu, cítí se unaveně, zkrátka potřebují znovu nalít krev do žil a začít se víc usmívat a cítit se spokojeně nebo nastartovat tělo k hubnutí. Pomůže všem, kteří trpí nespavostí, zažívají syndrom vyhoření, úzkostné stavy, vypadávání vlasů či nízké libido. Hormonální jóga navíc umí rozproudit lymfu, posílit imunitu, odstranit migrény. Tak co? Našly jste se? Přijďte a Jana Vás zároveň naučí několik jednoduchých fíglů, jak zatočit se stresem.

REGISTRACE NA AKCI a pro vstup do budovy.

Ve Studiu Hortenzie se kromě seminářů hormonální jógy můžete zúčastnit mnoha dalších seminářů, které se připravují např. Feng Shui.

Těšíme se na vás!

Share Button