20.9. Snídaně s Bárou Nesvadbovou

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 20/09/2018
9:00 - 11:00

Místo konání
Crystal Bar & Restaurant

Kategorie


Milé dámy,

pravidelně se setkáváme každý měsíc na velmi oblíbeném obědě. Co kdybychom v září udělaly změnu? Co byste řekly snídani na místo oběda?

Srdečně vás zveme na Snídani s Bárou Nesvadbovou, se kterou si budeme povídat o její nové knize Síla stylu. Jak říká Bára “Styl je vaše DNA. Nenechte si ho vzít.” A přijde spousty odpovědí na otázky: Jak nepodlehnout trendům? Jak lichotit vlastní postavě? Jak najít šaty, za kterými se každý muž otočí? Móda je komunikační prostředek. Oblečení o nás říká víc, než si myslíme. A než jsme ochotné si přiznat. Jistě neplatí, že šaty dělají člověka. Nicméně první dojem na vaše okolí skutečně utváří. A první dojem je skoro stejně důležitý, jako první láska.

Bára Nesvadbová se narodila v rodině dvou lékařů, její otec Josef se ale věnoval také literární tvorbě a byl úspěšným autorem sci-fi. Barbara vystudovala Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy. Roku 1997 vydala svou prvotinu Řízkaři a poté následovaly další knihy, mimo jiné Bestiář, Pohádkář (oba tituly byly na základě jejího scénáře úspěšně zfilmovány), Pralinky, Laskonky a mnoho dalších. Založila nadační fond Bazaar Charity, aktivně pracuje pro neziskovou společnost Etincelle a zároveň podporuje UNICEF a centrum výcviku psů pro postižené osoby Helppes.Bára Nesvadbová se narodila v rodině dvou lékařů, její otec Josef se ale věnoval také literární tvorbě a byl úspěšným autorem sci-fi. Barbara vystudovala Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy. Roku 1997 vydala svou prvotinu Řízkaři a poté následovaly další knihy, mimo jiné Bestiář, Pohádkář (oba tituly byly na základě jejího scénáře úspěšně zfilmovány), Pralinky, Laskonky a mnoho dalších. Založila nadační fond Bazaar Charity, aktivně pracuje pro neziskovou společnost Etincelle a zároveň podporuje UNICEF a centrum výcviku psů pro postižené osoby Helppes.

Zajímavá osobnost, mnoho nových kontaktů, efektivní networking a příjemná atmosféra. To vše na jednom místě. Nezapomeňte si dostatečný počet vizitek.

Rezervujte si své místo zde: https://goo.gl/Rpnyy5.
Obdržíte fakturu na 600 Kč, kterou je třeba uhradit před konáním akce.

 

Share Button