EQUAL PAY DAY, neboli Den rovnosti platů, je akce s dlouholetou tradicí na celém světě, pořádanou členskými organizacemi BPW. Česká konference s názvem ŽENY SOBĚ patří mezi nejvýznamnější z nich a je každoročně oceňována a uznávána mezinárodními partnery. Přijměte pozvání na neuvěřitelný 8. ročník
24 - 25. března 2017

Vaše vstupenka na největší networkingové setkání žen v ČR.

Dvoudenní 3.200,-Kč, jednodenní (pátek) 2.900,-Kč, jednodenní (sobota) 900,-Kč

Registrace k mentorkám spustíme 27.2.
Ti, kdo vstupenku mají budou mít možnost registrace od týden dříve. 

24.3. KONFERENCE

Páteční program je věnován konferenci, panelovým diskuzím i argumentačním duelům. A protože svět se na muže a ženy nerozděluje, ale z mužů a žen se skládá, jsou hosty pátečního programu i úspěšní muži, jejichž pohled na probíraná témata bývá často překvapivý a vždy obohacující.

25.3. MENTORING

Sobota je plně ve znamení žen. Prostřednictvím speed-mentoringu se můžete u kulatých stolů setkat s ženami z různých oborů a mentorkou. Každá z více než 60 mentorek připravila téma, o kterém si budete hodinu povídat. Můžete jen poslouchat, nebo se zapojit a sdílet své zkušenosti. Přijďte si pro inspiraci.

REFERENCE

8. ROČNÍK 2017

PODPORUJEME

Buďte u toho s námi. 

  • PRO PARTNERY

CEO, Top Management, HR a CSR specialisté budou sdílet zkušenosti ze svých firem. Využijte možnosti spolupráce (sponzor, firemní vstupenky, stánek na akci)

  • PRO ŽENY Z CELÉ ČR !

Mentoring je skvělá příležitost jak navázat nové kontakty, přátelství, dozvědět se něco nového a věnovat svůj den jen pro sebe a svůj osobní rozvoj. Naplánovaly jsme ji pro vás v sobotu, abyste se mohla zúčastnit odkudkoliv z ČR. Udělejte si výlet za vzděláním a zábavou.

Přijďte si pro cenné rady od úspěšných žen českého i mezinárodního byznysu. Naučíte se rozvíjet svůj osobní i profesní potenciál a užijete si skvělou zábavu v neformální, otevřené atmosféře. Děti od 2 let hlídáme oba dva dny v dětském koutku Rossmánek. Sledujte novinky online.

Co nás čeká v roce 2017?

Dva dny plné inspirativních řečníků – kulaté stoly se 60 inspirativními ženami ! – kontaktní stánky našich partnerů – bohatá tombola – nekonečný networking tisíců účastnic – doprovodný program – a spoustu dalších novinek… vždyť víte! Děláme to už 8 let a jsme jedničkou na českém trhu.

Milé dámy, maminky, podnikatelky, ženy z firem…. potkáme se v Clarion Congress Hotelu Prague.

VIDEO JAK TO VYPADALO V ROCE 2015?                              Jak jsme se bavily a vzdělávaly v roce 2016 ?

  • CÍL AKCE

Rozdíly v platech mužů a žen existují ve všech zemích Evropské unie. Ženy za stejnou práci dostávají mnohem méně peněz než muži. V České Republice se stále jedná o více než 22%. Zásadním krokem ke zlepšení stavu situace jsou informační kampaně, které rozšiřují povědomí zaměstnanců, zaměstnavatelů a akcionářů o tom, proč rozdíly v odměňování žen a mužů stále přetrvávají a jakým způsobem je možné je snížit. Pojďme se poradit, jak tento rozdíl (pay gap) zúžit. 

Symbolem, který poukazuje na rozdíly v příjmech, se stala červená kabelka, taška či peněženka. Barvu zvolily organizátorky podle toho, že červená znamená v účetnictví vždy ztrátu. Rozhodně si v daný den nezapomeňte přinést tu svou!

  • INFORMAČNÍ KAMPAŇ

probíhá v rámci celé Evropské unie a týká se všech 27 členských států. Například v Německu se Equal PayDay bude konat 18.3.2017. Více informací naleznete na BPW Europe, či BPW International. V ČR nás podporují všechna významná média. 

"Chová-li se k vám někdo nefér v otázce platu, bude k vám nefér i v dalších ohledech"

Warren Buffett

Share Button