EQUAL PAY DAY , neboli Den rovnosti platů, je akce s dlouholetou tradicí na celém světě, pořádanou členskými organizacemi BPW. Česká konference s názvem ŽENY SOBĚ patří mezi nejvýznamnější z nich a je každoročně oceňována a uznávána mezinárodními partnery. 

9. ročník konference 13. a 14. dubna 2018

0Days0Hours0Minutes

13.4. 2018 KONFERENCE

Páteční program konference představí nové hosty a jejich příběhy. A protože svět se na muže a ženy nerozděluje, ale skládá se z nich, jsou hosty pátečního programu i úspěšní muži, jejichž pohled na probíraná témata bývá často překvapivý a vždy obohacující.

14. DUBNA 2018 - MENTORING DAY

Sobota je plně ve znamení žen. Prostřednictvím speed-mentoringu se můžete u kulatých stolů setkat s ženami z různých oborů a mentorkou. Každá z více než 60 mentorek připravuje téma, o kterém si budete hodinu povídat. Můžete jen poslouchat, nebo se zapojit a sdílet své zkušenosti. Přijďte si pro inspiraci.

VSTUPENKY V PRODEJI

Vstupenky na mentoring day o půlku levnější?
Pořiď si vstupenku za 450,-Kč do konce roku 2017

2 kamarádky za cenu jedné vstupenky?
Využij 50% slevu z klasické ceny. Pojďte na akci spolu.


Buďte u toho s námi. 

  • PRO PARTNERY

Využijte možnosti spolupráce na pracovně vzdělávací akci roku. Napište nám na Lenka.Stastna@bpwcr.cz.

  • PRO ŽENY Z CELÉ ČR !

Speed mentoring je skvělá příležitost jak navázat nové kontakty, přátelství, dozvědět se něco nového a věnovat svůj den jen pro sebe a svůj osobní rozvoj. Naplánovaly jsme ji pro vás v sobotu, abyste se mohla zúčastnit odkudkoliv z ČR! Udělejte si výlet za vzděláním i zábavou.

Přijďte si pro cenné rady od úspěšných žen českého i mezinárodního byznysu. Naučíte se rozvíjet svůj osobní i profesní potenciál a užijete si skvělou zábavu v neformální, otevřené atmosféře. Děti od 2 let hlídáme oba dva dny v dětském koutku Rossmánek. Sledujte novinky online.

Co nás čeká v roce 2018?

Dva dny plné inspirativních řečníků – kulaté stoly s inspirativními ženami – kontaktní místa našich partnerů – bohatá tombola – nekonečný networking tisíců účastnic – doprovodný program – a spoustu dalších novinek… vždyť víte! Děláme to už 9 let a jsme jedničkou na českém trhu.

Milé dámy, maminky, podnikatelky, ženy z firem…. potkáme se v Clarion Congress Hotelu Prague.

VIDEO JAK TO VYPADALO V ROCE 2015?              Jak jsme se bavily a vzdělávaly v roce 2016 ?

  • CÍL AKCE

Rozdíly v platech mužů a žen existují ve všech zemích Evropské unie. Ženy za stejnou práci dostávají mnohem méně peněz než muži. V České Republice se stále jedná o více než 22%. Zásadním krokem ke zlepšení stavu situace jsou informační kampaně, které rozšiřují povědomí zaměstnanců, zaměstnavatelů a akcionářů o tom, proč rozdíly v odměňování žen a mužů stále přetrvávají a jakým způsobem je možné je snížit. Pojďme se poradit, jak tento rozdíl (pay gap) zúžit. 

Symbolem, který poukazuje na rozdíly v příjmech, se stala červená kabelka, taška či peněženka. Barvu zvolily organizátorky podle toho, že červená znamená v účetnictví vždy ztrátu. Rozhodně si v daný den nezapomeňte přinést tu svou!

  • INFORMAČNÍ KAMPAŇ

probíhá v rámci celé Evropské unie a týká se všech 27 členských států. Například v Německu se Equal PayDay koná v podobném jarním termínu. Více informací naleznete na BPW Europe, či BPW International. V ČR nás podporují všechna významná média.

"Chová-li se k vám někdo nefér v otázce platu, bude k vám nefér i v dalších ohledech"

Warren Buffett

Share Button