OSOBNÍ členství platí na kalendářní rok 2017.

FIREMNÍ je klouzavé na 12 měsíců.

Co všechno můžete s BPW zažít?

Mgr. Lenka Kousková 

„Mé čtyřleté členství v BPW považuji za jedno z mých nedůležitějších profesních a podnikatelských rozhodnutí, které jsem ve svém životě udělala. Dnes patřím ke skupině žen, které jsou vždy a ve všem o krok napřed. Získala jsem nové cenné kontakty pro svůj byznys a v mnohých členkách dokonce i nové přítelkyně, které uvažují podobně jako já. Začala jsem systematicky pracovat na rozvoji své osobnosti a kdybych třeba chtěla zakotvit ve své komfortní zóně, má mentorka mě z ní rychle vyžene. Pokud tedy hledáte sama pro sebe novou inspiraci, podporu Vašeho byznysu či kariéry, nové kontakty, profesní či soukromé, podporu Vaší ekonomické nezávislosti nebo se jen prostě chcete přidat k aktivní skupině žen – podnikatelek či manažerek a sdílet s nimi svůj úspěch, ozvěte se nám. Členstvím v našem klubu můžete jen získat.“
Jmenuji se Petra Šimonová a ráda bych se s vámi podělila o to, co mi dalo dobrovolnictví pro organizaci Business & Professional Women CR II (BPW - bpwcr.cz).
Obykle podobné články začínají "Co mi dalo a vzalo..." - ale zde to neplatí. Dobrovolnická práce pro BPW je pro mě jednoznačně jen přínosem.
Upřímně, ani nevím, jak jsem se o možnosti spolupráce s BPW dozvěděla - snad jsem zahlédla informaci o úžasné a výjimečné akci, pořádané organizací BPW - Den rovnosti platů (Equal Pay Day), nebo snad to byla pozvánka na některou z mnoha jiných akcí a setkání? Opravdu, nevzpomínám si.
Nicméně moje cesta začala tím, že jsem se přihlásila jako dobrovolnice právě na Equal Pay Day - Den rovnosti platů. (Vše o této akci, která probíhá v mnoha evropských zemích, a v ČR probíhá pod záštitou právě organizace BPW, můžete nalézt na www.equalpayday.cz.) Na akci jsem šla s tím, že budu pomáhat, a také se zúčastním mentoringů u kulatých stolů s našimi inspirativními mentorkami, a třeba se mi podaří navázat nové kontakty. Musím říct, že akce ohromně předčila má očekávání, a já dodnes těž

Pokud Vaše členství již vypršelo, můžete si ho jednoduše obnovit platbou online. 

Základní OSOBNÍ členství na  kalendářní rok

Firemní členství na 12 měsíců pro malé firmy

Fakturu Vám odešleme automaticky.

Share Button