Skip to main content

PREZÍDIUM BPWCR

Lenka Šťastná

prezidentka BPWCR a zakladatelka konference Equal Pay Day ČR

Michaela Hrdličková

Viceprezidentka BPWCR, Corporate Affairs Biogen

Jana Matoušková

Viceprezidentka BPWCR, podnikatelka v oboru účetnictví a poradenství

Lenka Kousková

Členka prezidia BPWCR, oblastní ředitelka 4fin a.s.

Ingrid Šůrová

Členka prezidia BPWCR, byznys konzultantka

FIREMNÍ PARTNER/KY BPWCR

Global Customer Experience Manager AB InBev

Barbora Jarošová

HR ředitelka a členka Dozorčí rady, Allianz pojišťovna, a.s.

Eva Koubíková

Chief Corporate Affairs Officer ve společnosti Asahi Europe and International

Drahomíra Mandíková

Human Resources Manager, ASB Czech Republic s.r.o.

Petra Hořejší

Public Affairs manažerka, Danone

Monika Ihnatková

Corporate Affairs & Sustainability Director ve společnosti Edenred ČR

Aneta Martišková

Communication and Corporate Affairs Director, GSK

Libuše Kyzlinková

General Manager Czech Republic and Slovakia at the LEGO Group

Martin J. Siebenhandl

Group People & Culture Director HOPI HOLDING

Gabriela Kahounová

Resource & HR Manager Interhome

Silvia Malacrida Kostúrová

Generální ředitelka, Kongresové Centrum Praha, a.s.

Lenka Žlebková

Corporate Affairs Director Central Europe, Mars

Zuzana Lošáková

Finanční ředitelka pojišťoven UNIQA v ČR i v SR

Lucie Urválková

Global Customer Experience Manager AB InBev

Barbora Jarošová

Ve společnosti AB InBev, kde jsem začala pracovat po studiu Mezinárodních vztahů, působím již 10 let. Po dobu studia moje ambice, úsilí a iniciativy směřovaly jedním směrem a to pracovat pro Evropskou Unii. Nicméně život tomu chtěl jinak a pro mě v té době z neznámých důvodů jsem se rozhodla změnit směr o 180 stupňů a začít kariérní cestu v International Supply Chain v pivovarském průmyslu. Nyní již vím proč tomu tak bylo. Každý rok od samotného začátku působení v AB InBev byl ve znamení konstantního rozvoje a to jak pracovního, kariérního, osobnostního, tak i v objevování svého skutečného potenciálu, posouvání limitů a čelení strachu z neúspěchu.
Během 10 let jsem měla možnost působit na 8 pozicích v různých procesech, z čehož poslední 4 pozice byly leadership role a v současné době vedu tým o 40 lidech.

Díky svým zkušenostem se aktivně snažím podporovat ostatní v jejich rozvoji, objevovat skutečný potenciál a nebát se žít na hraně svého strachu.

„Limity jsou jenom v naší hlavě”

HR ředitelka a členka Dozorčí rady, Allianz pojišťovna, a.s.

Eva Koubíková

Eva se věnuje oblasti HR přes 20 let. Od roku 2018 pracuje v Allianz pojišťovně na pozici HR ředitelky. Aktivně podporuje diverzitu, inkluzi a rovné pracovní příležitosti. Intenzivně se angažuje v oblasti CSR (Corporate Social Responsibility) a trvale udržitelného rozvoje.

Působí řadu let jako mentorka a koučka pro manažerky a studentky a propagátorka a lektorka Nonviolent Communication (NVC). Její největší inspirací a radostí jsou její dcery.

Chief Corporate Affairs Officer ve společnosti Asahi Europe and International

Drahomíra Mandíková

Jakožto členka představenstva Asahi Europe and International řídí Drahomíra tým odpovědný za externí a interní komunikaci, udržitelnost, veřejné vztahy a regulaci. V pivovarnictví působí 22 let.

Dlouhodobě se věnuje oblasti společenské odpovědnosti a trvale udržitelného rozvoje. Je členkou představenstva Evropské asociace pivovarníků a vede skupinu expertů zaměřenou na implementaci Evropského plánu zelené obnovy “Green Deal” v pivovarnictví a souvisejících oborech. Zároveň se aktivně zapojuje do posunu podnikatelského prostředí k větší udržitelnosti se zaměřením na rozvoj diverzity v byznyse a podpory ženského leadershipu.

Drahomíra pochází z Bratislavy. Své původní ekonomické vzdělání si rozšířila studiem sociální práce na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Do léta 2010 žila v Bratislavě, poté se přestěhovala do Prahy. Ve volném čase nejraději cestuje.

Human Resources Manager, ASB Czech Republic s.r.o.

Petra Hořejší

Petra je HR manažerkou v české kanceláři ASB Group a zároveň je zodpovědná i za office management a interní marketing společnosti. Má více než 10 let zkušeností v oblasti lidských zdrojů, zejména pokud jde o executive search, vzdělávání a mentoring. Její odborné znalosti zahrnují management a správu lidských zdrojů, nábor, školení a rozvoj lidských zdrojů, rozvoj značky jako zaměstnavatele a řízení dalších projektů v oblasti lidských zdrojů. V posledních letech se intenzivně věnuje především individuálnímu koučování.

Public Affairs manažerka, Danone

Monika Ihnatková

Jsem žena, kterou práce baví a naplňuje a ráda ji věnuje hodně ze své energie. Moje práce public affairs manažerky ve velké mezinárodní společnosti mi umožňuje být součástí zajímavých a hezkých projektů. Díky tomu mám možnost pomáhat, inspirovat jiné, ale také se pořád učit, vzdělávat a inspirovat se od jiných.

Corporate Affairs & Sustainability Director ve společnosti Edenred ČR

Aneta Martišková

Communication and Corporate Affairs Director, GSK

Libuše Kyzlinková

Pracuji více než 20 let na manažerských pozicích ve farmaceutickém průmyslu. Vždy jsem velmi podporovala ženy v jejich rozvoji, objevování silných stránek a nacházení radosti nejen v pracovním, ale i osobním životě. Vnímám, že právě skloubení pracovního a osobního života je to, co nás činí šťastné.

Rozvíjení ženského potenciálu se věnuji jako mentorka i v mimopracovním životě. Jako jedinou jistotu v životě vnímám změnu 🙂 Změnu – jako příležitost pro nová poznání, rozvoj, spokojenější život. Jsem nenapravitelná optimistka a člověk, který se rozhodl si užít v maličkostech každý den svého života.

General Manager Czech Republic and Slovakia at the LEGO Group

Martin J. Siebenhandl

I'm Martin J. Siebenhandl, honored to lead the LEGO® team in the Czech Republic and Slovakia. With a rewarding nine-year journey at the LEGO Group, my experience has taken me through versatile paths across Europe and Asia, shaping me into a leader deeply committed to fostering a diverse and inclusive workforce.

As General Manager, I'm passionate about cultivating an environment that not only accepts but celebrates unique perspectives. Beyond driving growth and innovation in our Prague office, my mission is to enable our diverse teams and individuals to build bridges and connect in a profound and trusted way.

Lastly let me share with you my favorite quote from the mind of unknown author: "Words are not measured at our mouth, they are measured at the recipient's ear."

Group People & Culture Director HOPI HOLDING

Gabriela Kahounová

Gabriela zastává pozici Group People & Culture Director v přední firmě HOPI HOLDING, a to s více než dvacetiletou zkušeností v oblasti lidských zdrojů. Její hluboký vhled do logistiky a výroby jí umožňuje mít plný přehled o celém spektru lidských zdrojů, jak říká, od A do Z.

Její skutečnou vášní je vytváření strategických cílů firmy, které jdou ruku v ruce s budováním pozitivního Employer branding a prováděním účinného HR marketingu. Kromě toho se věnuje i efektivní komunikaci a neustále se snaží najít způsoby, jak zlepšit pracovní prostředí a vztahy v HOPI HOLDING.

Gabriela má svou práci skutečně v srdci a stala se pro ni víc než jen povinnosti – je to koníček, který ji naplňuje. Její zájem o psychologií ji inspiruje k tomu, aby se věnovala koučinku a mentoringu, a tak pomáhala ostatním dostáhnout svého plného potenciálu.

Resource & HR Manager Interhome

Silvia Malacrida Kostúrová

Pro Interhome Group pracuji již více než 13 let, nastoupila jsem v této společnosti hned po studiích na VŠ. Začínala jsem jako specialistka zákaznického servisu ve francouzském týmu a asistovala Interhome klientům na jejich cestě za vysněnou dovolenou v našich rekreačních domech a apartmánech. Po roce jsem se přesunula do koordinačního týmu a postupně na sebe přibírala další kompetence. Již několik let jsem zodpovědná za HR, finance (rozpočet celé naší české divize) a plánování směn zaměstnanců. Moje práce mě nesmírně baví, za těch 13 let jsem potkala neskutečné množství lidí různých národností a jazyků. Naučilo mě to být otevřená, empatická, tolerantní a hodně trpělivá. Zároveň si vážím toho, že Interhome mi dal možnost skloubit můj kariérní růst s péči o rodinu.

Email:silvia.kosturova@interhome.group

Mobile:+420 777 664 946

Generální ředitelka, Kongresové Centrum Praha, a.s.

Lenka Žlebková

Od března 2020 jsem 1. ženou ve vedení Kongresového centra Praha v jeho 40-ti leté historii. Od roku 2016 jsem zde také vedla obchod a marketing. Celý pracovní život je mou vášní cestovní ruch, posledních 15 let pak rozvoj kongresového průmyslu Prahy. Mám vizi proměnit KCP a jeho okolí v jedinečný “meet-up hub”, tedy skvělé místo pro jedinečné okamžiky.

Corporate Affairs Director Central Europe, Mars

Zuzana Lošáková

Zuzana sa 18 rokov venuje reputácii firiem, kde im pomáha budovať vzťahy s verejnosťou a s vládnymi inštitúciami. Počas svojej kariéry pôsobila na Slovensku a v Čechách, ako PR expert, budovala internú a externú komunikáciu pre SABmiller na Slovensku, kde pomáhala udržiavať dobrú reputáciu firmy v čase významných organizačných zmien. Neskôr viedla komunikáciu slovenského Tesca, vrátane Tesco Nadácie a charitatívnych komunitných aktivít firmy v SR.

Aktuálne pôsobí v spoločnosti Mars ako riaditeľka vonkajších vzťahov pre strednú Európu, kde má na starostí komunikáciu spoločnosti pre 4 krajiny: Česko, Slovensko, Rumunsko a Maďarsko.

Zaujíma sa o sebarozvoj, o podporu žien a ich zastúpenia vo vedeniach firiem a firemnú kultúru.

Společnost Mars:

  • Vyrábí některé z nejoblíbenějších značek na světě, jako jsou například M&M's®, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, MALTESERS®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®,  ORBIT®, SKITTLES®, UNCLE BEN'S® a spoustu dalších.
  • Celosvětově společnost přesáhla milník 40% žen v top managementu, kdy Mars ve střední Evropě má více než 48% žen na vedoucích pozicích.
Finanční ředitelka pojišťoven UNIQA v ČR i v SR

Lucie Urválková

Motto: Hodné holky se dostanou do nebe, zlobivé kam chtějí.

Lucie se celý profesní život zabývá čísly. S excelem je velká kamarádka – ať už dříve jako auditorka ve firmách patřících do BIG4, nebo nyní jako finanční ředitelka pojišťoven UNIQA v ČR i v SR. Do toho řídí okolo 150 lidí a hospodaří s více než 20 miliardami korun. Z toho je jasné, že se nebojí odpovědnosti.

Lucie dosáhla úspěchu díky své houževnatosti a cílevědomosti. Je zvyklá na většinově mužský svět managementu. Proto ví, jak je důležité, aby se ženy podporovaly navzájem. Jen tak jich bude v nejvyšších patrech českého byznysu postupně více. Proto věnuje čas mentoringu a podpoře manažerek ve své společnosti.

V roce 2014 byla zařazena mezi deset nejvýznamnějších žen ve finanční sféře v ČR (TOP ženy byznysu), a svůj úspěch si zopakovala i v žebříčku 25 TOP žen českého byznysu v roce 2018.

Lucie také vyniká v time managementu. Musí. Má pětiletého syna, kterému s partnerem věnují většinu volného času. A ještě se chce zlepšovat i v oblastech, které jsou číslům vzdáleny. Například zkouší tvůrčí psaní.

UNIQA
Jsme univerzální pojišťovna patřící k osmi nejsilnějším na trhu v ČR. Máme na 600.000 klientů, kterým umíme nabídnout jakékoli krytí proti všem myslitelným rizikům. Naší strategií je dlouhodobé partnerství se zákazníky i obchodními partnery – nezajímá nás krátkodobý zisk, protože chceme poskytovat spolehlivé a stabilní rentabilní služby pro současnou i budoucí generace. Svůj servis už poskytujeme 25 let a můžeme se pochlubit dlouhodobě nejvyšší zákaznickou spokojeností doloženou pravidelnými výzkumy.

Najdete nás na http://www.uniqa.cz

FIREMNÍ ČLEN/KY BPWCR

Jednatelka Baby Office, s.r.o.

Hana Müllerová

CEO, Connect Economic Group

Šárka Pelikánová

zakladatelka webu fin4elle.cz

Marika Čupa

Managing Partner D.C.G. Delta Consulting Group

Miroslava Křivánková Barčová

Ředitelka kanceláře představenstva, Hospodářská komora Praha 1

Eva Primus Kovandová

Psycholožka a zakladatelka IQI – Individual Quality Increase s.r.o.

Iva Moravcová

Výkonná ředitelka Koučink centrum s.r.o.

Lenka Zelingrová

Ředitelka neziskové společnosti MAS Sokolovsko o.p.s.

Ivana Jágriková

Spolumajitelka Mašek advokáti s.r.o.

Šimona Mašková

Co-Founder MilkyWay be well

Barbora Bořilová

Managing Director, M&J Hotel Advisor

Martina Lazarová

ředitelka vzdělávací a poradenské společnosti QC Group s.r.o.

Iva Prokopová

Členka prezidia BPWCR, byznys konzultantka

Ingrid Šůrová

Managing partner UpGrow s.r.o.

Tereza Maisnerová

Majitelka & Managing Director, Wax in the City

Bronislava Auf

Jednatelka Baby Office, s.r.o.

Hana Müllerová

Mým dětským snem bylo psát knihy. A postupně se k tomuto snu propracovávám. Píšu články, pohádky a další příběhy, vymýšlím hádanky a hry pro děti i dospělé.

Vedle toho řídím Baby Office. Jeho smyslem je podporovat rodiče a pečovat o děti. Organizujeme akce pro rodiny, hlídáme děti ve firmách a hledáme cesty, jak pomáhat maminkám v profesní seberealizaci. Zajišťujeme mobilní dětské koutky na akcích jako je Equal Pay Day.

Více na www.babyoffice.cz

CEO, Connect Economic Group

Šárka Pelikánová

Šárka Pelikánová je majitelkou účetní a daňové kanceláře Connect Economic Group. Poskytuje odborné poradenství v účetnictví, daních a mzdách pro podnikatele a je také jedním z největších specialistů na neziskové organizace v ČR. Šárčin tým je složen ze 17 odborníků, mnoho z nich jsou přední experti v ČR na daná témata. Sama Šárka vede oblíbený kurz Základy účetnictví a daní pro podnikatele, a má vlastní podcast sníDANĚ s Šárkou.

Mimo jiné Šárka pracovala v Japonsku jako analytička v investičním fondu a studovala tam MBA. Connect Economic Group přináší pracovní příležitosti také matkám na mateřské, talentovaným studentům i lidem 50+.

Email:pelikanova.sarka@connectgroup.cz

Mobile:+420 774 724 463

zakladatelka webu fin4elle.cz

Marika Čupa

Původní profesí jsem advokátka, aktuálně se advokacii věnuji už méně a většinu svého času věnuji obchodování s akciemi a tématu investování. Přes 10 let aktivně obchoduji na burze, kapitálové trhy a aktivní obchodování jsou moje veliká láska a vášeň. O akciovém trhu píšu blogy, v září 2022 jsem založila web fin4elle.cz, který je zaměřen na investování pro ženy.

Vnímám to tak, že ženy se potřebují navzájem podpořit, protože investovat může každá žena a jediné, co potřebuje k tomu, aby začala, je věřit si, že to dokáže.

Managing Partner D.C.G. Delta Consulting Group

Miroslava Křivánková Barčová

Miroslava Barčová Křivánková se více než 20 let zabývá executive search, strategickým HR poradenstvím a career coachingem. Působila na top manažerských pozicích v mezinárodních personálních společnostech a jako Manažerka náboru v České pojišťovně. V současnosti působí jako Managing Partner společnosti D.C.G. Delta Consulting Group, která se zaměřuje na executive search a HR consulting a v boardu mezinárodní executive search aliance Kennedy Executive.

Aktuálně se věnuje projektům zaměřeným na zavádění principů Diversity & Inclusion, jak v lokálním, tak v mezinárodním měřítku, které se týkají nejen zastoupení a přístupu k ženám, ale i k menšinám, věkové rozmanitosti a dalším.

Ředitelka kanceláře představenstva, Hospodářská komora Praha 1

Eva Primus Kovandová

Eva Primus Kovandová od roku 2017 pracuje na pozici ředitelky představenstva v Hospodářské komoře Praha 1 (HKP1). Hospodářská komora je nejvýznamnějším reprezentantem podnikatelské sféry v ČR. Jejím posláním je hájit zájmy členů s cílem usnadňovat jejich podnikání a bránit jejich podnikatelské zájmy. Poskytujeme poradenské a konzultační služby v otázkách spojených s podnikatelskou činností, zprostředkováváme informace o činnosti a záměrech veřejné správy v oblastech majících vliv na podmínky pro podnikání, organizujeme vzdělávací akce, setkání podnikatelů, nejrůznější semináře, workshopy, jednáme jménem podnikatelů s představiteli státní správy i samospráv. Na podnikatelských setkáních jste svědkem toho, jak užitečné je vyměnit si informace, vzájemně se inspirovat, domluvit spolupráci, nebo se jen vzájemně povzbudit. Eva je z rodiny podnikatele, a tudíž jí je přirozené se každodenně potkávat s podnikateli a řešit s nimi jejich obchod.

V roce 2019 založila Lady Club HKP1. Lady Club je určen výhradně ženám – podnikatelkám, manažerkám členských firem HKP1, ženám, které začínají podnikat. Cílem je propojit všechny úspěšné ženy HKP1 mezi sebou a navzájem podpořit jejich business. Podporujeme úspěch, spolupráci, znalost, profesionalitu a nápady.

Email:eva.kovandova@hkpraha1.cz

Tel.:+420 724 033 603

Psycholožka a zakladatelka IQI – Individual Quality Increase s.r.o.

Iva Moravcová

Iva Moravcová je psycholožkou se specializacemi na psychologii práce, klinickou psychologii a psychologii dopravy, kterým se věnuje přes 30 let svojí praxe. Studovala na Karlově univerzitě v Praze, prvních 10 let praxe se věnovala v korporátní oblasti personalistice, kde pracovala v manažerských pozicích, od roku 2000 podniká, v roce 2004 založila společnost IQI – Individual Quality Increase s.r.o., vytvořila předmět management na ČVUT a externě ho 10 let přednášela, dříve pracovala i na VŠE, je 1. soudní znalkyně psychologie se zvl. spec. na psychologii práce, management a personalistiku, psychologie dopravy.

Profesní detail:
Pracovala v České národní bance jako personalistka, kde se podílela na zakládání dealingu, poté v MF DNES, kde byla manažerkou redakce a podílela se na založení regionálních redakcí v ČR, následně v SPT Telecom a.s. se v rámci HR Management development podílela na založení Personálního bezpečnostního managementu ve firmě a dále se podílela
na převodu firmy pod O2 a poté založila společnost IQI – Individual Quality Increase s.r.o., v rámci které vykonávala několikrát pozici HR interim krizovou manažerku, realizoval desítky projektů pro různé společnosti menší a střední až velké mezinárodní.
Je certifikovaná mediátorka (AMCR), certifikovaná auditorka nefinanční auditorských standardů pro HR (atestační středisko DCIT), má ochrannou známku na Vyjednávání s prvky mediace u ÚPV ČR.
Odborně spolupracuje s ČT1, FORBES, MF DNES, Moderní řízení, ePravo, Transport magazín, inStore a další periodika, napsala naučně populární knihu Zářit a nevyhořet.

Výkonná ředitelka Koučink centrum s.r.o.

Lenka Zelingrová

Vystudovala jsem management sportu a ve 24 letech založila společnost Koučink Centrum, s.r.o., která otevřela dveře oboru koučování v ČR a dnes je lídrem trhu v této oblasti. V roce 2021 jsem získala jako jediná v České republice ocenění za osobní leadership v oblasti koučování od Mezinárodní federace koučů ICF Young Leader Award. Každý den pracuji na sobě, na tom, abych vedle rozvíjení své firmy zůstala usměvavá maminka s velkým srdcem a touhou inspirovat lidi a společnost k lepším zítřkům. Připravuji novou cestu ke své vizi a moc se na ní těším.

Ředitelka neziskové společnosti MAS Sokolovsko o.p.s.

Ivana Jágriková

MAS Sokolovsko o.p.s. je organizace zabývající se rozvojem Sokolovska a Kraslicka, tedy území nacházejícího se na západě Čech, mezi Karlovými Varami a Chebem. Působíme v území již 18 let. Věnujeme se především rozvoji obcí, jejich infrastruktury, dále podporou podnikatelů (převážně malých a středních podniků), spolupracujeme s dalšími neziskovými společnostmi s cílem podpořit dobrovolnictví a stmelení komunit na venkově. Mezi naši největší akci patří každoroční Čištění řeky Ohře. Aktivně podporujeme také školství, především mateřské, základní a umělecké školy. Momentálně se podílíme na mezinárodním projektu se záměrem podpořit ženy na trhu práce v pohraničních průmyslových regionech. Cílem projektu je nejen podpora žen v těchto regionech, ale celkově otevření otázky nutnosti genderové rovnoprávnosti na trhu práce.

Web:https://www.mas-sokolovsko.eu/

Spolumajitelka Mašek advokáti s.r.o.

Šimona Mašková

Strýček Google o mně na webu tvrdí, že jsem 30 let podnikala v různých firmách a jako advokátka jsem s kolegy zanechala stopu v novinové rubrice pracovního a nemovitostního práva. To je vše pravda. Ráda bych však zpřístupnila veřejnosti v rámci BPWCR ještě jeden projekt: Síťový marketing v jeho moderní vyspělé formě – v unikátní spolupráci mezi firmami Amway a Network 21 a týmem velmi úspěšných lidí ze 40 zemí světa. Podle mých zkušeností tato spolupráce postihuje všechny důležité dnešní trendy: ochranu přírody, upřednostnění kvality nad kvantitou, trénink podnikatelských dovedností, osobnostní vzdělávání, praktické návyky pro týmovou spolupráci a moderní IT technologie.

Spojení Networku 21 a Amway je odpovědí na otázku:  chci mít dobrý životní standard nebo skvělý životní styl?

„Číslo jedna je příliš málo na to, aby se stalo něco velkého.“ John Maxwell

Co-Founder MilkyWay be well

Barbora Bořilová

Jsem spoluzakladatelkou MilkyWay be well, spin-off společnosti Lékařské fakulty Masarykovy univerzity, zaměřující se na zlepšování duševního zdraví ve společnosti. Prevenci psychických onemocnění považuji za klíčovou výzvu 21. století a věřím, že je nutné k tomuto tématu přistupovat odpovědně a hlavně odborně. Hledáme takové moderní přístupy, které jsou personalizované, využívající nejnovější technologie, vědecké poznání a rozvíjejí udržitelný přístup v podnikání.

Má práce je pro mě nejen zdrojem radosti, ale také smyslem. Inspiraci a motivaci nacházím v mém nejbližším okolí - mé rodině a dětech. Snažím se do jejich životů vnášet lásku, podporu a radost, a toto stejné pochopení a péči přenáším také do své pracovní činnosti.

Mým cílem je působit pozitivním vlivem na ostatní ženy, tak, jak ony ovlivňují mě. Osobní setkání vnímám jako cenný způsob sdílení inspirace a vzájemného růstu. Těším se na další příležitosti, jak podpořit a posílit všechny ženy.

Managing Director, M&J Hotel Advisor

Martina Lazarová

Jsem majitelka úspěšné hotelové konzultační společnosti M&J Hotel Advisor a v osobním životě šťastná maminka dvou dětí. Mám diplom z College of Tourism Goodwill a MBA z University of New York in Prague.
Nasbírala jsem zkušenosti z různých hotelů a projektů – vypracovala jsem se z pozice recepční až na pozici GM. Působila například v hotelech Hilton, Yasmin, Hotel Praha, Design Hotel Neruda, Pinelli Hotels, Hotel Angelis, Wellness Hotel Diamant Hluboká nad Vltavou, Hotel Podhrad, Tulia Zanzibar, Hotelu Suite Home Prague. Snažím se přímo pomáhat ženám v hospitality a podporovat jejich postavení.

Nabízíme praktické poradenství na míru od operation po sales. Věnujeme se tvorbě konceptů a rozvoji hotelových zařízení, auditům, analýzám pro investory v hotelnictví, e-commerce, poradenstvím architektonických řešení před stavbou nebo rekonstrukcí, školením, mystery kontrolám apod. Hlavně se snažíme přinášet ve všem konkrétní měřitelné výsledky.

Ve volném čase se věnuji rodině, cestování a sportovní střelbě.

ředitelka vzdělávací a poradenské společnosti QC Group s.r.o.

Iva Prokopová

Celý svůj profesní život vysvětluji manažerům, že ISO normy mají smysl. Poodkrývám jim jejich kouzlo, jak jsou ve skutečnosti skvělým návodem pro řízení firem. Dneska už na to nejsem sama. V QC Group mám genderově i věkově rozmanitý tým špičkových profesionálů na řízení kvality, životního prostředí, BOZP, energetického managementu, metrologii a ESG. Já sama se dnes věnuji hlavně klientům, kteří potřebují připravit k certifikaci jejich zdravotnických prostředků a strategii mojí společnosti. Náš obor je velmi konzervativní, z kategorie technických, neoblíbených. A přesto ho v QC Group dokážeme dělat podle hesla #isoslidskoutvari. Z našich klientů se velmi často stávají i naši přátelé. A to nám dává energii dál tvořit naši velkou ISO rodinu.

Email:prokopova@qcgroup.cz

Web:http://www.qcgroup.cz/

Členka prezidia BPWCR, byznys konzultantka

Ingrid Šůrová

Jsem projektová konzultantka, vedu jak své vlastní projekty tak projekty pro různé firmy. Díky mé dobré adaptabilitě se v novém pracovním prostředí snadno orientuji a nastavím vše potřebné pro rozvoj firmy a projektů. Práce se mnou zaručuje rychlé a efektivní výsledky. Vedu ve firmách školení, workshopy a individuální konzultace.

Více na www.ingridsurova.cz

Email:ingrid.surova@gmail.com

Mobile:+420 602 559 783

Managing partner UpGrow s.r.o.

Tereza Maisnerová

Tereza je zakladatelkou a zároveň také hlavní trenérkou a koučkou v týmu UpGrow. V rámci UpGrow spolupracuje s podnikateli, lídry a HR manažery, které podporuje v jejich individuálním rozvoji i v dlouhodobém růstu a vzdělávání jejich týmů. Za posledních 13 let se potkala s více než 1000 klientů přicházející z různých zemí i odvětví, s nejrůznějšími profesními a businessovými cíli i rozvojovými potřebami. Inkluze pro ní není jen trendem, nýbrž srdcovou záležitostí. Věří v pozitivní dopady efektivní spolupráce v dynamických týmech tvořených lidmi různého původu, pohlaví, věku, chování, kultury i přesvědčení. Nadšeně proto pomáhá firmám tyto přínosy maximalizovat a utvářet skutečnou a funkční inkluzivní firemní kulturu, díky které se posílí vztahy uvnitř i navenek.

Email:tereza.maisnerova@upgrow.cz

Web:www.upgrow.cz

Majitelka & Managing Director, Wax in the City

Bronislava Auf

Marketingový stratég a zkušená FMCG profesionálka s dlouholetou zkušeností práce v zahraničí.

Nyní v ČR majitelka a managing director nově otevřeného depilačního centra. Tento koncept studia se zaměřuje výhradně na depilace a poskytuje služby bez objednání, tzv. walk-in service.

OSOBNÍ ČLENKY BPWCR

Spolumajitelka rodinné firmy PURPLY

Veronika Balson

Realitní Shaker, realitní investorka, lektorka a mentorka

Ivana Birtová

Koučka a partnerka ve Virtual Lab s.r.o.

Mirka Čejková

Procurement Contract Administration, ExxonMobil

Jana Čerteková

marketingová čarodějnice a byznys mentorka

Madla Čevelová

viceprezidentka Hospodářské komory ČR

Jana Havrdová

Regional Senior HR Manager CEE Region, Snop Groupe FSD

Martina Janíková

Advokátka, spolumajitelka NK Law Group, s.r.o.

Jitka Kadlčíková

Členka prezidia BPWCR, oblastní ředitelka 4fin a.s.

Lenka Kousková

Lektorka a finanční mentorka

Lucie Krausová

Zakladatelka MamiGYM

Kristýna Létalová

Obchodní ředitelka

Mariana Ludányiová

Podnikatelka v oblasti nemovitostí, zakladatelka Moje plíce, z.s.

Ilona Mančíková

Viceprezidentka BPWCR, podnikatelka v oboru účetnictví a poradenství

Jana Matoušková

Leadership mentorka LMentio s.r.o.

Lenka Mrázová

Founder & CEO Vornica s.r.o.

Cristina Violeta Muntean

Chair of Women Empowerment Principles EU Working Group

Radmila Pinkavová Jirkovská

majitelka Spolku MAM Prostor, z.ú., jednatelka Digi škola, s.r.o.

Kateřina Reichertová

Akademie úspěšných rukodělců a Korálkárna a hobby potřeby Rooya

Šárka Rooya

Majitelka advokátní kanceláře Klára Samková, s.r.o.

Klára Alžběta Samková

Interim & projektová manažerka

Leona Schovancová

Anela Cosmetics s.r.o.

Eliška Stofferová

Leadership koučka

Simona Šašková

stratég, mentorka a poradkyně seniorních lídrů

Ivana Šedivá

prezidentka BPWCR a zakladatelka konference Equal Pay Day ČR

Lenka Šťastná

Obchod a marketing

Marta Šťastná

Viceprezidentka pražského konvivia mezinárodní organizace Slow Food

Blanka Turturro

Hana Váchová Kočková

Leadership Professional Coach & Mentor

Eva Weberová

Členka představenstva Moser a.s.

Kateřina Zapletalová

Spolumajitelka rodinné firmy PURPLY

Veronika Balson

Veronika má přes deset let zkušenosti z českého i zahraničního startupového prostředí. Před dvěma lety se maminkou rozhodly, že jim není lhostejné, jak se české ženy oblékají a jaký výběr a kvalita na lokálním trhu je. Pustily se tak do vlastní tvorby a rodinného podnikání. Jejich misí je, aby se ženy u nás cítily žensky a samy sebou. Jejich specializací jsou moderní a elegantní kimona. Střihy, které se díky zavinutí přizpůsobí měnící se ženské postavě.

Veronika mimo jiné vede praktický workshop zaměřený na módu, látky a materiály. Aktuální termíny v Praze a Brně najdete na webu nebo sledujte sociální sítě.

Realitní Shaker, realitní investorka, lektorka a mentorka

Ivana Birtová

Jako realitní investorka jsem se za 10 let vypracovala z nuly až k portfoliu nájemních bytů, které mi umožnilo stát se finančně nezávislou.

V rámci projektu Realitní Shaker nyní pomáhám dosáhnout téhož začínajícím i zkušeným investorům. Proškolila jsem již více než tisíc investorů a jen za poslední rok jsem jim pomohla nakoupit byty v hodnotě téměř 200 milionů korun.

Ukazuji lidem investování do nemovitostí jako cestu k pasivnímu příjmu, zabezpečení a svobodě a provázím je po ní. Cesta je to dlouhá, ale schůdná – a také nesmírně zajímavá a obohacující. Ráda vám o ní povím více.

Koučka a partnerka ve Virtual Lab s.r.o.

Mirka Čejková

Inspiruje firmy k inovativnímu přístupu i v nevýrobních oblastech. Má 20 let zkušeností s rozvojem týmů a jednotlivců. Je vyhledávanou mentorkou strategické komunikace. Klienti oceňují její otevřenost, věcnost, empatii a praktické výsledky. Využíváním možností VR/AR posunuje firemní komunikaci v souladu s moderními světovými trendy, zvyšuje obchodní atraktivitu produktů a efektivitu marketingových strategií.

"Práce má smysl, virtuální realita se dostává díky nám do stále více škol, pro firmy jsme nově otevřeli divizi AR marketingu – moderní způsob komunikace se zákazníky. Ve volnu se potkávám se studenty – baví mě klást si spolu s nimi otázky a vidět svět jejich očima."

Procurement Contract Administration, ExxonMobil

Jana Čerteková

Jana Čerteková pracuje 19 let v mezinárodních společnostech. Jana nastartovala svoji profesionální kariéru jako manažerka pobočky společnosti zabývající se pronájmem skladů. V dalších letech zpracovávala faktury, vymáhala pohledávky, připravovala reporty pro vedení společnosti a vedla mezinárodní týmy. Stala se firemní ambasadorkou pro univerzity a také členkou v organizaci Business & Professional Women ČR. Mezi její koníčky patří osobní rozvoj, deskové hry, turistika a běh.
Janinou osobní značkou je úsměv a dobrá nálada za každé životní situace.

marketingová čarodějnice a byznys mentorka

Madla Čevelová

Jsem marketingová čarodějnice, byznys mentorka a poradkyně pro podnikatele ve službách. Soustředím se na autentický marketing a psychologii podnikání. Pomáhám volnonožcům a živnostníkům prosperovat a přitom být sami sebou. Vystudovala jsem psychologii na FFUK a marketing na VŠEM, kromě toho mám terapeutické vzdělání. Na volné noze podnikám od roku 2003. Mých poradenských služeb za tu dobu využilo více než 900 klientů. Od roku 2008 píšu blog a vydávám úplňkový zpravodaj.

Email:madla@cevelova.cz

Web:http://www.cevelova.cz/

viceprezidentka Hospodářské komory ČR

Jana Havrdová

Jana Havrdová, viceprezidentka Hospodářské komory ČR, předsedkyně správní rady Nadačního fondu Aktivní ČESKO, prezidentka České komory fitness a Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz.

Jana se celý život věnuje propagaci a systémovému zapojení pravidelného pohybu a aktivního stylu do života obyvatel České republiky. V tomto duchu se snaží aktivně propojovat řadu sektorů, zejména vzdělávání, zdravotnictví, sportovní prostředí neziskové i podnikatelské, zaměstnavatele, cestovní ruch i zástupce municipalit. Aktivní životní styl je zárukou dobrého fyzického i psychického vývoje dětí a mládeže, nástrojem pro nízkou nemocnost a prevenci stresu u produktivní populace a nezbytnou podmínkou kvalitního a nezávislého života ve vyšším věku.

Jako viceprezidentka HK ČR dále rozšířila o další agendy jako jsou rovné příležitosti, trh práce a problematika ESG.

Regional Senior HR Manager CEE Region, Snop Groupe FSD

Martina Janíková

Více než 15 let zkušeností v oblasti people managementu českých a mezinárodních firem. Zakladatelka HR Breakfast ve Zlíně.

Baví ji objevovat v lidech talent, skryté hodnoty a hledat potenciál v diverzitě.

Email:Martina.Janikova@fischer-automotive.cz

Tel.:+420 777 433 313

Advokátka, spolumajitelka NK Law Group, s.r.o.

Jitka Kadlčíková

Po 17 letech prožitých jako studentka, koncipientka a pak advokátka s PRK Partners a třech letech strávených v české pobočce rakouské kanceláře Schoenherr, jsem se rozhodla založit vlastní praxi a od září 2020 jsem společníkem v advokátní kanceláři NK Law Group, která působí na českém a slovenském trhu a poskytuje kromě klasických advokátních služeb i právní outsourcing pro podniky i advokáty nebo službu podnikového právníka “on demand”. V praxi se věnuji hlavně obchodnímu, finančnímu a pojišťovacímu právu, radím klientům s prodeji a koupěmi společností,  a jako srdcovku mám mediaci. Prostřednictvím NK Law Group realizuji svůj sen umožnit advokátkám a advokátům, kteří se stali rodiči nebo kteří pečují o své blízké, v advokacii i nadále aktivně působit a nevypustit přitom duši.

Členka prezidia BPWCR, oblastní ředitelka 4fin a.s.

Lenka Kousková

Podnikatelka ve financích, manželka, matka a velká fanynka naší nejlepší amatérské golfistky Sáry a budoucího basketbalisty Sama. Tato žena má všechny předpoklady odhalit u druhých lidský potenciál a společně s nimi na něm pracovat. Úsměv, pozitivní nastavení, autentičnost a vytrvalost…to je přesně ONA.

Ve finančním poradenství podniká 20 let. V posledních letech se specializuje zejména na správu finančních aktiv svých klientů a klientek. Od roku 2017 je členkou Finanční akademie a porotkyní v soutěži finančních produktů Zlatá koruna. Lenka je zároveň autorkou portálu “Kariéra pro ženy”, který od roku 2010 v rámci projektů z Evropských strukturálních fondů pomáhal ženám po mateřské dovolené vrátit se na trh práce.

Aktuálně poskytuje tuto formu individuálního mentoringu v rámci BPW. Od roku 2012 pravidelně mentoruje na největší pracovně zážitkové konference pro ženy v ČR – Equal Pay Day. Od roku 2016 je Víceprezidentkou klubu BPW v České republice. Ve volném čase sportuje, čte a věnuje se své rodině.

Email:lenka.kouskova@bpwcr.cz

Mobile:+420 602 978 701

Lektorka a finanční mentorka

Lucie Krausová

Jsem ekonomka, lektorka a konzultantka a bývalá účetní. Jsem mámou tří (nyní už dospívajících a dospělých) dětí, díky kterým jsem kdysi otevřela svou poradenskou a lektorskou praxi v místním rodinném centru. Od té doby se specializuji hlavně na podnikající ženy – mámy. Pomáhám jim kombinovat podnikání s rodinným životem nejen po odborné stránce (správné a výhodné nastavení vedlejší činnosti), ale po osobní a finanční stránce.
Zabývám se především mentoringem podnikatelek, finančním plánováním a cenotvorbou. Své klientky učím pracovat s obyčejnými nástroji jako jsou tabulky a běžné aplikace tak, aby si co nejvíce ulehčily svůj podnikatelský život a aby jejich podnikání prosperovalo a bylo dlouhodobě udržitelné. Aby jim mohlo přinášet radost i peníze.

Email:lucie@luciekrausova.cz

Web:www.luciekrausova.cz

Zakladatelka MamiGYM

Kristýna Létalová

Jsem maminkou tří dětiček – Filipa (2016), Kryštofa (2019) a do třetice i holčičky Adélky (2022). Celoživotní láska ke sportu, aktivní životní styl, absence hlídacích babiček a vystudovaný obor marketingu mě dovedl až k založení MamiGYM. V současné chvíli se, kromě péče o děti a občasného cvičení na čerstvém vzduchu, starám o chod celého studia a spokojenost všech klientek.

MamiGYM šíří osvětu důležitosti věnovat se po porodu svému tělu a navrátit mu jeho funkčnost.
Stejně tak, jako chodíme po šestinedělí na kontrolu automaticky ke gynekologovi, je důležité investovat trochu času a porozumět fungování svého „nového já.“ Odměnou je nejen spokojená maminka, ale i spokojené dítě.

Obchodní ředitelka

Mariana Ludányiová

Mým nejsilnějším zaměřením a zkušenosti jsou v oboru mezinárodní obchod, marketing, obchodní strategie, vstupy na zahraniční trhy, budování obchodních sítí, budování a rozvoj týmů. Toto jsou oblasti, ve kterých jsem aktivní přes více než 15 let a velmi mě naplňují a baví.

Mezinárodní prostředí mě lákalo od malička. Ihned maturitě jsem odešla do Maďarska, kde jsem žila 5 let a vystudovala vysokou škole se zaměřením na Mezinárodní Marketing a Management. Během studia jsem měla možnost pracovat v organizaci pod velvyslanectvím České republiky. Poté jsem 6 let žila ve Velké Británii, kde jsem absolvovala magisterské studium, obor European Policy and Management a při studiu zároveň získávala nové pracovní zkušenosti.

Přes 5 let jsem žila v Bratislavě, odkud jsem vedla obchod pro mezinárodní společnosti v oblasti zdravotnických pomůcek pro Čechy, Slovensko a Maďarsko.

V posledních 4 letech jsem měla na starosti střední a východní Evropu.

Během mé kariéry jsem měla možnost získat zkušenosti na pozicích jako Sales Manager, Product Manager, Commercial Manager, General Manager, Business Director.

Mezi mé koníčky patří rodina, motorka, cestování a spousta dalších věcí.

No a mé moto?

“Život je jak horská dráha. Tak si sedni do první řady, zvedni ruce nad hlavu a užij si tu jízdu.”

Podnikatelka v oblasti nemovitostí, zakladatelka Moje plíce, z.s.

Ilona Mančíková

Rezidenčním nemovitostem jsem se věnovala 25 let.
Mojí srdcovou záležitostí v profesní kariéře je několik realizací vlastních projektů v centru Prahy, restart značky Czech Republic Sotheby's Int. Realty v Čechách a uvedení této značky Slovenský a Chorvatský trh.
Nejvíce času poslední dobou věnuji pacientské neziskové organizaci Moje plíce, z.s., kterou jsem založila na podzim 2023 na základě osobní zkušenosti s onkolog. nemocí.
Mojí vášní je Itálie, kde žiji střídavě již 20 let, miluji spojení pohybu a přírody, cestování za kulturou, architekturou a uměním.
Joga a meditace se stala mým denní přítelem, zajímá mě osobní rozvoj, psychosomatika a celostní medicína.
Fascinuje mě AI a technologický progres v oblasti vzdělávání a zdravotnictví. Jsem certifikovaným coachem a ráda bych se této oblasti dále vzdělávala a zdokonalovala.
Mám ráda zvídavé, inspirativní lidi, kteří mají stejné morální hodnoty jako já a chtějí zlepšovat svět kolem sebe. Poznala jsem, jak mocná umí být naše mysl, když ji umíme využít v náš prospěch.
„ Naše sny se mění v realitu, když nasloucháme intuici, odložíme strach, předsudky, vystoupíme z komfortní zóny a obklopíme se správnými lidmi."

Web:mojeplice.cz

Viceprezidentka BPWCR, podnikatelka v oboru účetnictví a poradenství

Jana Matoušková

Jana je maminkou 3 dětí, vede svoji firmu se zaměstnanci, stará se o finanční chod BPW a vaří občas teplé večeře.

Ale aby to zvládla, naučila se….
+ nastavit správný time management
+ práce z domova není pro každého
+ malé dítě ve školce neznamená, že ho matka opouští

“Je potřeba nemít výčitky, nebrat si věci osobně a odpustit sobě a ostatním, když nevidí, že takto je to pro vás dobré.”

VŠECHNY AKTIVITY MAJÍ SVŮJ ČAS…. říká Jana.

Leadership mentorka LMentio s.r.o.

Lenka Mrázová

Leadership mentorka, byznys a týmová koučka, lektorka 21 let ve špičkovém poradenském byznyse řídila týmy lidí zabývající se poskytováním služeb klientům v oblasti daňového poradenství, účetnictví a auditu.. Nyní se už téměř 10 let věnuje osobnímu rozvoji a vede lídry a týmy k efektivnější komunikaci, pomáhá jim se dobře rozhodnout a zvládat změny. Designuje a vede vlastní workshopy. Je mentorkou v programech na rozvoj talentovaných žen a sociálních inovací. Je členkou ACCA (Association of Certified Chartered Accountants), je akreditována jako Senior Practitioner v EMCC (European Mentoring and Coaching Council).

Miluje lidi, dobré jídlo, čokoládu a cestování. Je nekonečná optimistka a filantrop ze srdce. Má tah na branku, velkou vnitřní efektivitu, rychle se orientuje v problému, má schopnost okamžitě tvořit záložní řešení a naslouchat. Propojuje lidi a nápady, má nadhled a vidí souvislosti. Kombinuje lidskost s výkonem a stále srší energií.

Founder & CEO Vornica s.r.o.

Cristina Violeta Muntean

Od 31.října 2022 žiji na Madeiře, v Portugalsku. Je to krásný nový začátek jak pro mě osobně, tak pro moji firmu. Daří se nám spolupracovat se ženami ze stále více evropských zemí, které chtějí růst v kariéře až do role CEO, a s čím dál více společnostmi působících v Evropské unii. Z toho mám největší radost.

Chair of Women Empowerment Principles EU Working Group

Radmila Pinkavová Jirkovská

Od roku 2000 pracovala v mediální sféře na nejrůznějších pozicích, posledních 12 let na pozici HR ředitelky TV Nova. Ve svých dvaapadesáti letech se rozhodla udělat si kariérní přestávku, sbalila batoh a vyrazila na sedmiměsíční cestu z Nového Zélandu kolem Austrálie přes Indonésii do Malajsie. Cestou se setkává s lidmi, fotografuje, píše a pracuje na tom, aby se nomádství stalo součástí jejího životního stylu. Je vedoucí pracovní skupiny projektu Women’s Empowerment Principles BPW EU, konzultantkou v oblasti HR, mentorkou, trenérkou, koučkou a maminkou šestadvacetiletého syna. Snaží se inspirovat ostatní ženy, aby si plnily svoje sny. V současné době se připravuje na další cestu po Jihovýchodní Asii.

majitelka Spolku MAM Prostor, z.ú., jednatelka Digi škola, s.r.o.

Kateřina Reichertová

Kateřina Reichertová je zakladatelkou on-line vzdělávacího projektu pro ženy Digiskola.cz, který vyrostl z jejího podnikatelského kolotoče. V rámci svého prvního projektu, rodinného centra a dětské skupiny MAM Prostor, řešila digitalizaci svého malého podnikání a odtud byl již jen krůček k myšlence sdílení nabytých digitálních znalostí v novém projektu Digi škola. Cílem projektu je naučit ženy nebát se technologií a poskytovat jim on-line kurzy, tipy na zajímavé aplikace a technické vychytávky v ženském jazyce. Prostě jednoduše, třeba i z gauče.

Akademie úspěšných rukodělců a Korálkárna a hobby potřeby Rooya

Šárka Rooya

Šárka Rooya vystudovala přírodní vědy a několik let po rodičovské dovolené pracovala ve farmaceutickém průmyslu. Od ruku 2006 je na volné noze v oboru rukodělnictví. Stará se o kreativní vyplnění volného času hlavně žen. Po 15 letech svou firmu předala dceři a věnuje se mentoringu podnikatelek hlavně s fyzickými produkty.

Email:sarka@rooya.cz

Mobile:+420 774 210 969

Majitelka advokátní kanceláře Klára Samková, s.r.o.

Klára Alžběta Samková

Jsem majitelka advokátní kanceláře, kde na pozici advokátek pracují výlučně ženy a na pozici právních asistentů (ale máme je rády) muži… Žijeme v mateřském cloudu  a organizujeme se tak, jak nám to vyhovuje. Když to ovšem vidí nějaký “opravdu velký manažer”, tak obvykle zelená během půl hodiny a nechápe, jak to, že to funguje. Inu – funguje, protože se vždycky všechny  domluvíme… Advokacii provozuji od roku 1994 a za tu dobu mi prošlo v nějaké zaměstnanecké pozici  rukama přes 300 mladých lidí, povětšinou dívek a žen. Všechny (a samozřejmě také své klientky) povzbuzuji k samostatnosti a ekonomické nezávislosti, včetně své vlastní dcery, která, kdo by to řekl, studuje práva a chce být advokátkou. Ovšem protože matce je třeba dát vždy na budku (od toho matky jsou a jsou tomu tak rády, jen většina dcer to v mladším věku nechápe), tak studuje někde úplně jinde a samozřejmě odmítá dělat takovou “low  class” advokacii jako je rodinné právo, které převážně dělá kancelář její matky. Avšak my, rodinně-právní právničky víme, že nic není tak jednoduché – zvláště, když do společného jmění manželů již nepatří coby nejdražší položka hrnce Zepter tak, jak tomu bylo v 90. letech, ale třeba taky fabriky o stovkách zaměstnanců – no a dělte to, aby podnik zůstal funkční… A ještě bych dodala, že z velké části obhajujeme v rámci rodinného práva muže, protože vždy se má přednostně pomáhat těm slabším…

Kromě své profese, pokud bych o sobě měla něco říci, pak prohlašuji, že lockdown byl vynalezen v podstatě pro mne, protože ve své počítačové noře s příruční knihovničkou s pár tisíci svazků se cítím zcela šťastna a spokojena. Pokud k tomu vysílá rádio Classic, tak už mi toho moc nechybí.
Přírodu tak dvakrát do roka a pak už mně jen nikoliv kávičku, ale čajíček. Nejlépe Pchu-er.
And that´s all, Folks!

Interim & projektová manažerka

Leona Schovancová

Mám více než 20 let zkušeností v energetickém sektoru, transformačních a rozvojových projektech, zákaznické péči a obchodu. Po mnoha letech jsem se rozhodla korporátní svět opustit a pracovat sama na sebe. Nejvíce se momentálně věnuji projektovému řízení, kde zúročuji hlavně řídící a koordinační schopnosti a zkušenosti jak z byznysu, tak i z IT. Stále se učím, poznávám nové lidi, a to mě baví.

Anela Cosmetics s.r.o.

Eliška Stofferová

V Orlických horách pro vás ručně vyrábíme funkční a po bylinkách voňavou přírodní kosmetiku.

Leadership koučka

Simona Šašková

Simona většinu své profesní kariéry strávila v manažerských rolích v prostředí velkých finančních institucí. Dnes se jako profesionální akreditovaný kouč zabývá rozvojem leadership dovedností v prostředí, kde jedinou jistotou je neustálá změna. Pro trénování komplexních témat, jako je leadership, emoční inteligence, dynamika týmů, řešení konfliktů a change management, pořádá intenzivní prožitkové vzdělávání a koučování s koňmi a trénink pozitivní inteligence s podporou mobilní aplikace.

stratég, mentorka a poradkyně seniorních lídrů

Ivana Šedivá

Stavím na své mnohaleté praxi ve špičkových pozicích firem jako McDonald’s, Tesco, Johnson & Johnson. A také na zkušenostech z konzultací pro řadu startupů.
Pomáhám s obchodními, marketingovými a komunikačními strategiemi. Provázím při budování organizace a týmů, firemní kultury i motivace lidí. To vše za účelem smysluplného růstu. Provázím lídry na jejich osobní cestě.
Studovala jsem umělou inteligenci, takže ani mužský svět mi není cizí. Vím, že muži i ženy přinášejí světu svou unikátní hodnotu. Jen to občas o sobě nevědí. Pak jsou z toho mrzutosti.
Jsem přesvědčena, že pro lepší svět potřebujeme skvělé ženy i muže, kteří se budou vzájemně respektovat. Pak spolu vytvoříme víc než prostý součet. Chci k tomu pomoci. Chci pomoci vytvořit podpůrné a vědomé prostředí, ve kterém každý může prosperovat.
Začíná to pochopením sebe, a pak pochopením těch druhých.

prezidentka BPWCR a zakladatelka konference Equal Pay Day ČR

Lenka Šťastná

Lenka je zakladatelkou a současně prezidentkou BPWCR, která byla založena v roce 2010. Organizace se zaměřuje na podporu a rozvoj žen v podnikání a profesním životě. S bohatými zkušenostmi z bankovního sektoru, kde zastávala významné manažerské pozice, aktivním členstvím v orgánech několika společností, má hluboké porozumění firemnímu světu.

Je známá svou schopností vytvářet a prosazovat projekty, které podporují a posilují ženy v různých oblastech. Její vášeň a oddanost této věci ji přivedly k tomu, že ji lidé nazývají "královnou networkingu." Její schopnost budovat spojení, sdílet know-how a podporovat ženy na cestě ke kariérnímu úspěchu je obdivuhodná a inspirativní pro všechny, kteří s ní přicházejí do kontaktu. Je významnou osobností, která vytváří pozitivní změny ve společnosti a otevírá dveře pro ženy na cestě k rovnoprávnosti a úspěchu.

Lenka je také zakladatelkou a organizátorkou konference Equal Pay Day, která se stala legendárním setkáním na poli genderové rovnoprávnosti. Tato konference na jaře roku 2024 oslaví svůj 15. ročník, což svědčí o jejím výjimečném úspěchu a vlivu na společnost. Equal Pay Day se stala důležitým fórem pro diskusi o odstranění rozdílu mezi platy žen a mužů a podporou spravedlivého a rovnoprávného pracovního prostředí. Lenčina oddanost této záležitosti je nepopiratelná a je nesmírně hrdá na to, jakým způsobem tato konference využijí k účasti v ženských právech a rovnoprávnosti na pracovišti.

Email:Lenka.Stastna@bpwcr.cz

Mobile:+420 602 38 38 80

Web:www.equalpayday.cz

Obchod a marketing

Marta Šťastná

Mám dlouholeté zkušeností v rozvoji obchodu a marketingu převážně v oblasti nemovitostí a developmentu pro mezinárodní společnosti. Jedné z těchto společností jsem pomáhala vstoupit a úspěšně se etablovat na českém a slovenském trhu.

Podstatou mého pojetí obchodu je nejen získávat zakázky „zvenku“, ale i umět měnit nastavení ve firmách a velmi často také mindset kolegů. Trh není nekonečný a velký potenciál (tak často nevytěžený) je právě u stávajících klientů.

Ráda poznávám nové lidi a angažuji se v businessových i zájmových komunitách. BPWCR je pro mě nová zkušenost a doufám, že i zde najdu dříve nebo později prostor se uplatnit.

Viceprezidentka pražského konvivia mezinárodní organizace Slow Food

Blanka Turturro

Blanka je viceprezidentkou a dlouholetou členkou pražského konvivia mezinárodní organizace Slow Food.
Je spoluautorkou a organizátorkou české verze původně mezinárodního projektu Jídelna snů (Dream Canteen), kde mimo jiné vyučuje děti z 1. stupně ZŠ Školu chutí.

Dále se Blanka podílí na četných akcích organizovaných v rámci Slow Food, které mají za cíl postupně měnit současný konzumní přístup k potravinám a uchovat naše gastronomické dědictví dalším generacím, pořádání osvětových a komunitních akcí na farmářských trzích na podporu lokálních výrobků, pikniků pro místní komunity, sezonních akcí, které obnovují znalosti zapomenutých tradic, kurzů, přednášek atd.

Více info na http://www.slowfood.cz

Hana Váchová Kočková

Jmenuji se Hana Váchová Kočková. Je mi 34 let a 19 měsíců jsem maminkou. Ani na rodičovské dovolené jsem neodsunula své zájmy, mezi které patří např. setkávání se s přáteli, ale i poznávání nových lidí. Mám agenturu na doučování a práci se, i když omezeně, věnuji.

Na networkingová setkání chodím již 8 let. Díky networkingu jsem měla několik pracovních příležitostí, ale není nad scházení se s lidmi, kteří jsou "na stejné vlně" a navzájem se podpoří.

Moje první networkingová akce byl oběd od BPWCR. Pojďte se i vy nechat inspirovat a potkat skvělé ženy.

Email:hana@doucime-naucime.cz

Mobile:+420 774 416 160

Leadership Professional Coach & Mentor

Eva Weberová

Více než 20 let se zabývá rozvojem. 14 let úspěšně vedla logistické mezinárodní projekty a týmy pro nadnárodní společnosti. Poznala, jaký obrovský rozdíl na úspěchu, výsledcích a spokojenosti udává způsob, kterým manažeři a lídři své týmy a projekty vedou. Jak velký vliv na úspěch, výsledky a spokojenost má chování, jednání a myšlení manažera a lídra. A v neposlední řadě, jakou neskutečnou výhodu mají ti manažeři a lídři, kteří si svoje záměry mají s kým promyslet, prodiskutovat, efektivně naplánovat a naučit se, co oni osobně potřebují. Díky tomu se úspěšně posouvají ve své kariéře i osobním životě. Stávají se z nich úspěšní a spokojení lídři s velkým přínosem pro společnost.

Nyní napomáhá ambiciózním manažerům a lídrům ke skutečnému leadershipu. Je profesionální koučkou, certifikovanou Mezinárodní federací koučů, mentorkou a lektorkou. Sama sebe profesně vnímá zejména jako partnera pro lidi v seniorních manažerských pozicích. Publikuje články, pořádá webináře, skupinové leadership programy a spolupracuje s lidmi ve vedoucích pozicích i individuálně.

Email:weberova.coach@gmail.com

Mobile:+420 723 151 101

Členka představenstva Moser a.s.

Kateřina Zapletalová

Baví mne pohyb a aktivita, poznávání nových věcí a zkoušení neznámého. V práci i životě hledám rovnováhu mezi tělem, myslí a duchem. Jsem přesvědčená, že vyváženost je klíčem ke spokojenosti a úspěchu.