Skip to main content

PREZÍDIUM BPWCR

Lenka Šťastná

prezidentka BPWCR a zakladatelka konference Equal Pay Day ČR

Michaela Hrdličková

Viceprezidentka BPWCR, Corporate Affairs Biogen

Jana Matoušková

Viceprezidentka BPWCR, podnikatelka v oboru účetnictví a poradenství

Lenka Kousková

Členka prezidia BPWCR, oblastní ředitelka 4fin a.s.

Ingrid Šůrová

Členka prezidia BPWCR, ředitelka TAB CZ region Praha

Venda Vaníčková

členka prezidia BPWCR, majitelka společnosti Autentik

 

FIREMNÍ PARTNER/KY BPWCR

Global Customer Experience Manager AB InBev

Barbora Jarošová

HR ředitelka a členka Dozorčí rady, Allianz pojišťovna, a.s.

Eva Koubíková

Chief Corporate Affairs Officer ve společnosti Asahi Europe and International

Drahomíra Mandíková

Human Resources Manager, ASB Czech Republic s.r.o.

Petra Hořejší

Zakladatel a jednatel školy Cesta k úspěchu

Stanislav Svoboda

Ředitelka, CRM pro neziskovky, z. s.

Petra Joklová

Public Affairs manažerka, Danone

Monika Ihnatková

Corporate Affairs & Sustainability Director ve společnosti Edenred ČR

Aneta Martišková

Communication and Corporate Affairs Director, GSK

Libuše Kyzlinková

Resource & HR Manager Interhome

Silvia Malacrida Kostúrová

Generální ředitelka, Kongresové Centrum Praha, a.s.

Lenka Žlebková

Corporate Affairs Director Central Europe, Mars

Zuzana Lošáková

Finanční ředitelka pojišťoven UNIQA v ČR i v SR

Lucie Urválková

Global Customer Experience Manager AB InBev

Barbora Jarošová

Ve společnosti AB InBev, kde jsem začala pracovat po studiu Mezinárodních vztahů, působím již 10 let. Po dobu studia moje ambice, úsilí a iniciativy směřovaly jedním směrem a to pracovat pro Evropskou Unii. Nicméně život tomu chtěl jinak a pro mě v té době z neznámých důvodů jsem se rozhodla změnit směr o 180 stupňů a začít kariérní cestu v International Supply Chain v pivovarském průmyslu. Nyní již vím proč tomu tak bylo. Každý rok od samotného začátku působení v AB InBev byl ve znamení konstantního rozvoje a to jak pracovního, kariérního, osobnostního, tak i v objevování svého skutečného potenciálu, posouvání limitů a čelení strachu z neúspěchu.
Během 10 let jsem měla možnost působit na 8 pozicích v různých procesech, z čehož poslední 4 pozice byly leadership role a v současné době vedu tým o 40 lidech.

Díky svým zkušenostem se aktivně snažím podporovat ostatní v jejich rozvoji, objevovat skutečný potenciál a nebát se žít na hraně svého strachu.

„Limity jsou jenom v naší hlavě”

HR ředitelka a členka Dozorčí rady, Allianz pojišťovna, a.s.

Eva Koubíková

Eva se věnuje oblasti HR přes 20 let. Od roku 2018 pracuje v Allianz pojišťovně na pozici HR ředitelky. Aktivně podporuje diverzitu, inkluzi a rovné pracovní příležitosti. Intenzivně se angažuje v oblasti CSR (Corporate Social Responsibility) a trvale udržitelného rozvoje.

Působí řadu let jako mentorka a koučka pro manažerky a studentky a propagátorka a lektorka Nonviolent Communication (NVC). Její největší inspirací a radostí jsou její dcery.

Chief Corporate Affairs Officer ve společnosti Asahi Europe and International

Drahomíra Mandíková

Jakožto členka představenstva Asahi Europe and International řídí Drahomíra tým odpovědný za externí a interní komunikaci, udržitelnost, veřejné vztahy a regulaci. V pivovarnictví působí 22 let.

Dlouhodobě se věnuje oblasti společenské odpovědnosti a trvale udržitelného rozvoje. Je členkou představenstva Evropské asociace pivovarníků a vede skupinu expertů zaměřenou na implementaci Evropského plánu zelené obnovy “Green Deal” v pivovarnictví a souvisejících oborech. Zároveň se aktivně zapojuje do posunu podnikatelského prostředí k větší udržitelnosti se zaměřením na rozvoj diverzity v byznyse a podpory ženského leadershipu.

Drahomíra pochází z Bratislavy. Své původní ekonomické vzdělání si rozšířila studiem sociální práce na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Do léta 2010 žila v Bratislavě, poté se přestěhovala do Prahy. Ve volném čase nejraději cestuje.

Human Resources Manager, ASB Czech Republic s.r.o.

Petra Hořejší

Petra je HR manažerkou v české kanceláři ASB Group a zároveň je zodpovědná i za office management a interní marketing společnosti. Má více než 10 let zkušeností v oblasti lidských zdrojů, zejména pokud jde o executive search, vzdělávání a mentoring. Její odborné znalosti zahrnují management a správu lidských zdrojů, nábor, školení a rozvoj lidských zdrojů, rozvoj značky jako zaměstnavatele a řízení dalších projektů v oblasti lidských zdrojů. V posledních letech se intenzivně věnuje především individuálnímu koučování.

Zakladatel a jednatel školy Cesta k úspěchu

Stanislav Svoboda

První a jediná základní škola pro nadané děti v České republice.

Soukromá základní škola Cesta k úspěchu v Praze nabízí nadaným dětem nadstandardní vzdělávací přístup, jehož cílem je naplnění vědomostních, poznávacích, emocionálních a sociálních potřeb žákyň a žáků. ZŠ Cesta k úspěchu má na zřeteli celkový rozvoj osobnosti nadaného dítěte se zvláštním důrazem na podporu jeho kladného sebehodnocení, komplexního myšlení, přirozené touhy po vědění, zkoumání a úspěchu ve společnosti.

Garantujeme:

  • individuální a nadstandardní vzdělávací přístup
  • spolupráci a otevřenou komunikaci s rodiči
  • bezpečné a přátelské prostředí, kde se dítě cítí být přijímáno, chápáno a motivováno

Nabízíme:

+ rozšířenou výuku anglického jazyka respektující jazykovou úroveň dítěte
+ komplexní program odpoledních kurzů
+ nízký počet dětí ve třídě
+ speciální pomůcky a materiály
+ projekty a olympiády
+ spolupráci s odborníky v dané oblasti

Škola sídlí na adrese: Bělohorská 103, Praha 6.

Více informací ohledně možností studia najdete na: http://www.cestakuspechu.cz

Kontakt: +420 775 260 217 | skola@cestakuspechu.cz

Email:skola@cestakuspechu.cz

Tel:+420 775 260 217

Ředitelka, CRM pro neziskovky, z. s.

Petra Joklová

Jako ředitelka vedu spolek CRM pro neziskovky od jeho založení, tedy od roku 2013. Baví mě rozmanitost a svoboda, kterou tato práce nabízí. Nejvíc je to komunikace s klienty a dobrovolníky uvnitř týmu. V neziskovém sektoru jsem jako doma. Zkušenosti z předchozích zaměstnání jsou pro mou současnou pozici klíčová. Pracovala jsem jako dobrovolník v rozvojové a humanitární organizaci, pomáhala ženám v azylových domech a řadě dalších projektů. Oběma nohama jsem do nezisku vkročila na pozici vedení projektu primární prevence kriminality na školách a lektorství. Odtud jsem putovala do mezinárodní rozvojovové organizace na pozici fundraising a PR a dále jako finanční manažerka do romské organizace. Během této doby jsem dálkově vystudovala VOŠ a VŠ a vdala se do Liberce, odkud nyní pracuji a věnuji se rodině a vzdělávání v oblasti pohybové a taneční terapie. Kromě této práce se věnuji pohybu a tanci, vedení pohybových a tanečních setkání a seminářů. Snažím se dělat jen to, co mě baví a hledám rovnováhu mezi pracovním, rodinným a soukromým životem. Někdy se to i daří 🙂

CRM pro neziskovky

Naším cílem je pozvednout úroveň technologické a digitální architektury neziskového sektoru propojením neziskových organizací a firemních expertů formou dobrovolnictví. Mezi naše motta patří: laskavý a profesionální přístup, CRM systém Salesforce, technologie, dobrovolnictví, konzultace, fundraising, školení a podpora. Naše klienty provázíme na cestě do světa technologií tak, aby jim přinášely co nejvíce výhod.

Public Affairs manažerka, Danone

Monika Ihnatková

Jsem žena, kterou práce baví a naplňuje a ráda ji věnuje hodně ze své energie. Moje práce public affairs manažerky ve velké mezinárodní společnosti mi umožňuje být součástí zajímavých a hezkých projektů. Díky tomu mám možnost pomáhat, inspirovat jiné, ale také se pořád učit, vzdělávat a inspirovat se od jiných.

Corporate Affairs & Sustainability Director ve společnosti Edenred ČR

Aneta Martišková

Communication and Corporate Affairs Director, GSK

Libuše Kyzlinková

Pracuji více než 20 let na manažerských pozicích ve farmaceutickém průmyslu. Vždy jsem velmi podporovala ženy v jejich rozvoji, objevování silných stránek a nacházení radosti nejen v pracovním, ale i osobním životě. Vnímám, že právě skloubení pracovního a osobního života je to, co nás činí šťastné.

Rozvíjení ženského potenciálu se věnuji jako mentorka i v mimopracovním životě. Jako jedinou jistotu v životě vnímám změnu 🙂 Změnu – jako příležitost pro nová poznání, rozvoj, spokojenější život. Jsem nenapravitelná optimistka a člověk, který se rozhodl si užít v maličkostech každý den svého života.

Resource & HR Manager Interhome

Silvia Malacrida Kostúrová

Pro Interhome Group pracuji již více než 13 let, nastoupila jsem v této společnosti hned po studiích na VŠ. Začínala jsem jako specialistka zákaznického servisu ve francouzském týmu a asistovala Interhome klientům na jejich cestě za vysněnou dovolenou v našich rekreačních domech a apartmánech. Po roce jsem se přesunula do koordinačního týmu a postupně na sebe přibírala další kompetence. Již několik let jsem zodpovědná za HR, finance (rozpočet celé naší české divize) a plánování směn zaměstnanců. Moje práce mě nesmírně baví, za těch 13 let jsem potkala neskutečné množství lidí různých národností a jazyků. Naučilo mě to být otevřená, empatická, tolerantní a hodně trpělivá. Zároveň si vážím toho, že Interhome mi dal možnost skloubit můj kariérní růst s péči o rodinu.

Email:silvia.kosturova@interhome.group

Mobile:+420 777 664 946

Generální ředitelka, Kongresové Centrum Praha, a.s.

Lenka Žlebková

Od března 2020 jsem 1. ženou ve vedení Kongresového centra Praha v jeho 40-ti leté historii. Od roku 2016 jsem zde také vedla obchod a marketing. Celý pracovní život je mou vášní cestovní ruch, posledních 15 let pak rozvoj kongresového průmyslu Prahy. Mám vizi proměnit KCP a jeho okolí v jedinečný “meet-up hub”, tedy skvělé místo pro jedinečné okamžiky.

Corporate Affairs Director Central Europe, Mars

Zuzana Lošáková

Zuzana sa 18 rokov venuje reputácii firiem, pomaha im budovař vzťahy s verejnosťou a s vládnymi inštitúciami. Pocas svojej kariery posobila na Slovensku aj v Cechach, jako PR expert, budovala internu a externu komunikaciu pre SABmiller na Slovensku, kde pomáhala udrzat dobru reputaciu firmy v case významných organizačných zmien. Neskor viedla komunikaciu slovenskeho Tesca, vratane Tesco Nadacie a charitatívnych komunitných aktivít firmy v SR.

Aktualne posobi v spolocnoti Mars ako riaditelka vonkajsich vzťahov pre strednu europu, kde ma na starosti komunikaciu spolocnosti pre 4 krajiny: Cechy, Slovensko, Rumunsko a Madarsko. Zaujima sa o sebarozvoj, o podporu zien a ich zastupenia vo vedeniach firiem a firemnu kulturu.

Finanční ředitelka pojišťoven UNIQA v ČR i v SR

Lucie Urválková

Motto: Hodné holky se dostanou do nebe, zlobivé kam chtějí.

Lucie se celý profesní život zabývá čísly. S excelem je velká kamarádka – ať už dříve jako auditorka ve firmách patřících do BIG4, nebo nyní jako finanční ředitelka pojišťoven UNIQA v ČR i v SR. Do toho řídí okolo 150 lidí a hospodaří s více než 20 miliardami korun. Z toho je jasné, že se nebojí odpovědnosti.

Lucie dosáhla úspěchu díky své houževnatosti a cílevědomosti. Je zvyklá na většinově mužský svět managementu. Proto ví, jak je důležité, aby se ženy podporovaly navzájem. Jen tak jich bude v nejvyšších patrech českého byznysu postupně více. Proto věnuje čas mentoringu a podpoře manažerek ve své společnosti.

V roce 2014 byla zařazena mezi deset nejvýznamnějších žen ve finanční sféře v ČR (TOP ženy byznysu), a svůj úspěch si zopakovala i v žebříčku 25 TOP žen českého byznysu v roce 2018.

Lucie také vyniká v time managementu. Musí. Má pětiletého syna, kterému s partnerem věnují většinu volného času. A ještě se chce zlepšovat i v oblastech, které jsou číslům vzdáleny. Například zkouší tvůrčí psaní.

UNIQA
Jsme univerzální pojišťovna patřící k osmi nejsilnějším na trhu v ČR. Máme na 600.000 klientů, kterým umíme nabídnout jakékoli krytí proti všem myslitelným rizikům. Naší strategií je dlouhodobé partnerství se zákazníky i obchodními partnery – nezajímá nás krátkodobý zisk, protože chceme poskytovat spolehlivé a stabilní rentabilní služby pro současnou i budoucí generace. Svůj servis už poskytujeme 25 let a můžeme se pochlubit dlouhodobě nejvyšší zákaznickou spokojeností doloženou pravidelnými výzkumy.

Najdete nás na http://www.uniqa.cz

 

FIREMNÍ ČLEN/KY BPWCR

Jednatelka Baby Office, s.r.o.

Hana Müllerová

CEO, Connect Economic Group

Šárka Pelikánová

zakladatelka webu fin4elle.cz

Marika Čupa

Ředitelka a kurátorka Muzea a galerie Salvador Dalí Enigma

Irena Limbergová

Managing Partner D.C.G. Delta Consulting Group

Miroslava Křivánková Barčová

Ředitelka kanceláře představenstva, Hospodářská komora Praha 1

Eva Primus Kovandová

Jednatelka CHANGERINE s.r.o.

Klára Lichá

zakladatelka Life Academy s.r.o.

Lucie Königová

Spolumajitelka Mašek advokáti s.r.o.

Šimona Mašková

Managing Director, M&J Hotel Advisor

Martina Lazarová

Majitelka CK, SERENDIPITY Travel s.r.o.

Barbara Andelová

Členka prezidia BPWCR, ředitelka TAB CZ region Praha

Ingrid Šůrová

Jednatelka a ředitelka společnosti theBESTtranslation

Lucie Butcher

Majitelka & Managing Director, Wax in the City

Bronislava Auf

Jednatelka Baby Office, s.r.o.

Hana Müllerová

Mým dětským snem bylo psát knihy. A postupně se k tomuto snu propracovávám. Píšu články, pohádky a další příběhy, vymýšlím hádanky a hry pro děti i dospělé.

Vedle toho řídím Baby Office. Jeho smyslem je podporovat rodiče a pečovat o děti. Organizujeme akce pro rodiny, hlídáme děti ve firmách a hledáme cesty, jak pomáhat maminkám v profesní seberealizaci. Zajišťujeme mobilní dětské koutky na akcích jako je Equal Pay Day.

Více na www.babyoffice.cz

CEO, Connect Economic Group

Šárka Pelikánová

Šárka Pelikánová je majitelkou účetní a daňové kanceláře Connect Economic Group. Poskytuje odborné poradenství v účetnictví, daních a mzdách pro podnikatele a je také jedním z největších specialistů na neziskové organizace v ČR. Šárčin tým je složen ze 17 odborníků, mnoho z nich jsou přední experti v ČR na daná témata. Sama Šárka vede oblíbený kurz Základy účetnictví a daní pro podnikatele, a má vlastní podcast sníDANĚ s Šárkou.

Mimo jiné Šárka pracovala v Japonsku jako analytička v investičním fondu a studovala tam MBA. Connect Economic Group přináší pracovní příležitosti také matkám na mateřské, talentovaným studentům i lidem 50+.

Email:pelikanova.sarka@connectgroup.cz

Mobile:+420 774 724 463

zakladatelka webu fin4elle.cz

Marika Čupa

Původní profesí jsem advokátka, aktuálně se advokacii věnuji už méně a většinu svého času věnuji obchodování s akciemi a tématu investování. Přes 10 let aktivně obchoduji na burze, kapitálové trhy a aktivní obchodování jsou moje veliká láska a vášeň. O akciovém trhu píšu blogy, v září 2022 jsem založila web fin4elle.cz, který je zaměřen na investování pro ženy.

Vnímám to tak, že ženy se potřebují navzájem podpořit, protože investovat může každá žena a jediné, co potřebuje k tomu, aby začala, je věřit si, že to dokáže.

Ředitelka a kurátorka Muzea a galerie Salvador Dalí Enigma

Irena Limbergová

Jsem ředitelkou a kurátorkou Muzea a galerie Salvador Dalí Enigma. Tato pozice mi byla nabídnuta po dlouhodobé externí spolupráci s mecenášem a majitelem jedné z největších soukromých sbírek a společností The Dalí Universe, která vlastní a spravuje umělecká díla velikána surrealismu, Salvadora Dalího.

Narodila jsem se v České republice, ale hned po maturitě jsem odcestovala studovat do Anglie – Kingsley School of English, kde jsem žila téměř tři roky a ihned poté následovalo stěhování do Itálie, kde jsem strávila 20 let. Studium vysoké školy, Universitá di Bologna jsem po třech letech musela ukončit, jelikož práce a narození mé první dcery mi zabrali veškerý čas. Ale i přesto jsem se z pozice asistentky ředitele obchodního oddělení vypracovala na pozici manažerky zahraničního obchodu, ve které jsem působila 15 let.

Do České republiky jsem se vrátila před zhruba šesti lety.
Ve volném čase ráda maluji a trávím čas s rodinou. Nejsem úplně sportovní typ, ale když je příležitost, tak ráda bruslím, lyžuji, plavu, nebo si jdu zaběhat. Miluji slunce a barvy léta.

Managing Partner D.C.G. Delta Consulting Group

Miroslava Křivánková Barčová

Miroslava Barčová Křivánková se více než 20 let zabývá executive search, strategickým HR poradenstvím a career coachingem. Působila na top manažerských pozicích v mezinárodních personálních společnostech a jako Manažerka náboru v České pojišťovně. V současnosti působí jako Managing Partner společnosti D.C.G. Delta Consulting Group, která se zaměřuje na executive search a HR consulting a v boardu mezinárodní executive search aliance Kennedy Executive.

Aktuálně se věnuje projektům zaměřeným na zavádění principů Diversity & Inclusion, jak v lokálním, tak v mezinárodním měřítku, které se týkají nejen zastoupení a přístupu k ženám, ale i k menšinám, věkové rozmanitosti a dalším.

Ředitelka kanceláře představenstva, Hospodářská komora Praha 1

Eva Primus Kovandová

Eva Primus Kovandová od roku 2017 pracuje na pozici ředitelky představenstva v Hospodářské komoře Praha 1 (HKP1). Hospodářská komora je nejvýznamnějším reprezentantem podnikatelské sféry v ČR. Jejím posláním je hájit zájmy členů s cílem usnadňovat jejich podnikání a bránit jejich podnikatelské zájmy. Poskytujeme poradenské a konzultační služby v otázkách spojených s podnikatelskou činností, zprostředkováváme informace o činnosti a záměrech veřejné správy v oblastech majících vliv na podmínky pro podnikání, organizujeme vzdělávací akce, setkání podnikatelů, nejrůznější semináře, workshopy, jednáme jménem podnikatelů s představiteli státní správy i samospráv. Na podnikatelských setkáních jste svědkem toho, jak užitečné je vyměnit si informace, vzájemně se inspirovat, domluvit spolupráci, nebo se jen vzájemně povzbudit. Eva je z rodiny podnikatele, a tudíž jí je přirozené se každodenně potkávat s podnikateli a řešit s nimi jejich obchod.

V roce 2019 založila Lady Club HKP1. Lady Club je určen výhradně ženám – podnikatelkám, manažerkám členských firem HKP1, ženám, které začínají podnikat. Cílem je propojit všechny úspěšné ženy HKP1 mezi sebou a navzájem podpořit jejich business. Podporujeme úspěch, spolupráci, znalost, profesionalitu a nápady.

Email:eva.kovandova@hkpraha1.cz

Tel.:+420 724 033 603

Jednatelka CHANGERINE s.r.o.

Klára Lichá

Klára na počátku kariéry pracovala v oblasti komunikace, médií, marketingu a reklamy v nadnárodních společnostech. Od roku 2000 se věnuje oblasti lidských zdrojů, nejprve jako personalistka středně velké společnosti a poté jako Senior Consultant v mezinárodní společnosti Adecco/Lee Hecht Harrison se specializací na řízení změny, outplacement a kariérové poradenství. Zde dostala příležitost učit se od nejlepších na světě v oboru outplacementu a pracovat na velkých restrukturalizačních projektech v ČR a na Slovensku napříč různými oblastmi průmyslu od farmacie, obchodních řetězců, výrobních firem po banky, pojišťovny, IT společnosti.

V květnu 2011 založila poradenskou společnost CHANGERINE s.r.o., která je primárně zaměřena na pomoc firmám i jednotlivcům se zvládáním dopadů organizačních změn.

zakladatelka Life Academy s.r.o.

Lucie Königová

Lucie Königová je autorkou seberozvojových programů a knih, lektorkou koučinku, mentorkou, transformační koučkou a zakladatelkou Life Academy s.r.o. a Školy koučinku s akreditovaným výcvikem Kouč pro osobní i profesní praxi. Její životní vášní je rozvoj potenciálu člověka. Pomáhá lidem žít vědomě, kvalitně, tvořit harmonické vztahy a prožívat hloubku a smysl v každém dni.

Její první kniha (Ne)Gramotný rodič, která vyšla v roce 2015, se stala bestsellerem. Na konci roku 2021 vyšla její druhá kniha Cesta zpátky k sobě, která pomáhá porozumět sobě samým, vede k pochopení našeho nastavení z minulosti i toho, jaký vliv má toto nastavení na náš život. Učí nás, jak se sebou pracovat a jak v sobě změnit a přenastavit vše, co nám brání být tím, kým opravdu jsme. Přivádí nás k vědomému způsobu života v souladu s námi samými a k tvoření kvalitních vztahů i prostředí kolem nás.

Vede tým koučů, který pomáhá lidem na jejich životní cestě v osobní i profesní oblasti. Je šťastnou ženou svého muže a láskyplnou mámou dvou dospělých dětí, Belindy a Olivera.

Spolumajitelka Mašek advokáti s.r.o.

Šimona Mašková

Strýček Google o mně na webu tvrdí, že jsem 30 let podnikala v různých firmách a jako advokátka jsem s kolegy zanechala stopu v novinové rubrice pracovního a nemovitostního práva. To je vše pravda. Ráda bych však zpřístupnila veřejnosti v rámci BPWCR ještě jeden projekt: Síťový marketing v jeho moderní vyspělé formě – v unikátní spolupráci mezi firmami Amway a Network 21 a týmem velmi úspěšných lidí ze 40 zemí světa. Podle mých zkušeností tato spolupráce postihuje všechny důležité dnešní trendy: ochranu přírody, upřednostnění kvality nad kvantitou, trénink podnikatelských dovedností, osobnostní vzdělávání, praktické návyky pro týmovou spolupráci a moderní IT technologie.

Spojení Networku 21 a Amway je odpovědí na otázku:  chci mít dobrý životní standard nebo skvělý životní styl?

„Číslo jedna je příliš málo na to, aby se stalo něco velkého.“ John Maxwell

Managing Director, M&J Hotel Advisor

Martina Lazarová

Jsem majitelka úspěšné hotelové konzultační společnosti M&J Hotel Advisor a v osobním životě šťastná maminka dvou dětí. Mám diplom z College of Tourism Goodwill a MBA z University of New York in Prague.
Nasbírala jsem zkušenosti z různých hotelů a projektů – vypracovala jsem se z pozice recepční až na pozici GM. Působila například v hotelech Hilton, Yasmin, Hotel Praha, Design Hotel Neruda, Pinelli Hotels, Hotel Angelis, Wellness Hotel Diamant Hluboká nad Vltavou, Hotel Podhrad, Tulia Zanzibar, Hotelu Suite Home Prague. Snažím se přímo pomáhat ženám v hospitality a podporovat jejich postavení.

Nabízíme praktické poradenství na míru od operation po sales. Věnujeme se tvorbě konceptů a rozvoji hotelových zařízení, auditům, analýzám pro investory v hotelnictví, e-commerce, poradenstvím architektonických řešení před stavbou nebo rekonstrukcí, školením, mystery kontrolám apod. Hlavně se snažíme přinášet ve všem konkrétní měřitelné výsledky.

Ve volném čase se věnuji rodině, cestování a sportovní střelbě.

Majitelka CK, SERENDIPITY Travel s.r.o.

Barbara Andelová

Dětství v botanické zahradě, vůně skleníků, skřekot pávů a okouzlení Kiplingem. Kouzlo starých věků, sanskrt a o trochu praktičtější hindština s urdštinou. Od přivýdělku průvodcováním na vejšce, přes mnoholetou práci v jedné z větších ck po vykročení vlastní cestou za snem o high-end cestování. Nit exotiky, která se vine celým mým dosavadním životem. A kterého nedílnou součástí jsou tři prima chlapi – dva prepubertální a jeden věčný optimista.

Ve volnem čase, kromě sportu, ráda chodím po lese v mysliveckém mundúru a vychutnávám si jeho ticho a klid.

Členka prezidia BPWCR, ředitelka TAB CZ region Praha

Ingrid Šůrová

Jsem osobní byznys koučka pro majitele firem. Pomáhám rozvíjet podnikání, nastavit lepší efektivitu a hlavně vyšší zisky.
Rychle se ve firmě orientuji a analyzuji potřeby. Práce se mnou přináší rychlé výsledky.
Vedu školení, workshopy na strategie a plánování pro týmy. Akvizice, marketing, akční plány a taktiky.

Více na www.ingridsurova.cz

Email:ingrid.surova@tabcz.cz

Mobile:+420 602 559 783

Jednatelka a ředitelka společnosti theBESTtranslation

Lucie Butcher

Jazyky mě odjakživa bavily a fascinovaly. Vystudovala jsem obor překladatelství-tlumočnictví se specializací angličtina a španělština, a volba profese tedy byla jasná. Od té doby si plním svůj sen. Pracovala jsem jako externí překladatelka a lektorka jazyků pro překladatelské společnosti a jazykové školy i jako interní překladatelka a tlumočnice ve velké nadnárodní firmě. Od roku 2004 poskytuji služby pod vlastní značkou theBESTtranslation, ze které postupem času vznikla překladatelská agentura. Ta od roku 2015 funguje jako společnost s ručením omezeným.

Ve firmě už dávno nejsem sama a s rostoucím počtem externích dodavatelů se rozšiřuje i náš interní tým. Díky tomu se můžu věnovat tomu, co mě baví ze všeho nejvíc – překladům do angličtiny, marketingu, networkingu, sociálním sítím, dalšímu vzdělávání a … překladům do angličtiny. V roce 2008 jsem byla jmenována soudní tlumočnicí, což moji práci zajímavě obohatilo. Ve volném čase ráda cvičím jógu, čtu, vařím, ochutnávám a cestuji.

Agentura theBESTtranslation nabízí překlady, tlumočení a korektury ve více než 40 jazycích a od roku 2015 také firemní a individuální výuku anglického jazyka. Budu moc ráda pokud se mezi naše spokojené klienty zařadíte i vy.

Email:lucie@thebesttranslation.cz

Mobile:+420 731 168 449

Majitelka & Managing Director, Wax in the City

Bronislava Auf

Marketingový stratég a zkušená FMCG profesionálka s dlouholetou zkušeností práce v zahraničí.

Nyní v ČR majitelka a managing director nově otevřeného depilačního centra. Tento koncept studia se zaměřuje výhradně na depilace a poskytuje služby bez objednání, tzv. walk-in service.

 

OSOBNÍ ČLENKY BPWCR

Manažerka dotačních titulů

Martina Bednářová

Realitní Shaker, realitní investorka, lektorka a mentorka

Ivana Birtová

Google Certified Trainer pro Business a Soft Skills

Martina Cílková

Koučka a partnerka ve Virtual Lab s.r.o.

Mirka Čejková

HR Manager, fischer automotive systems s.r.o.

Martina Janíková

Advokátka, spolumajitelka NK Law Group, s.r.o.

Jitka Kadlčíková

Členka prezidia BPWCR, oblastní ředitelka 4fin a.s.

Lenka Kousková

Viceprezidentka BPWCR, podnikatelka v oboru účetnictví a poradenství

Jana Matoušková

Leadership mentorka LMentio s.r.o.

Lenka Mrázová

Designérka a majitelka značky NEU NEU

Kamila Neufus

Ambasadorka BPWCR pro United Nations

Kamila Paličková

Koučka a psycholožka

Jana Pilná

majitelka Spolku MAM Prostor, z.ú., jednatelka Digi škola, s.r.o.

Kateřina Reichertová

Akademie úspěšných rukodělců a Korálkárna a hobby potřeby Rooya

Šárka Rooya

Majitelka advokátní kanceláře Klára Samková, s.r.o.

Klára Alžběta Samková

Interim & projektová manažerka

Leona Schovancová

Coaching, mentoring, networking

Wissal Sukkari

stratég, mentorka a poradkyně seniorních lídrů

Ivana Šedivá

Realitní makléřka a investorka do nemovitostí ve společnosti REMAXG8 REALITY

Markéta Stanová

Leadership koučka

Simona Šašková

prezidentka BPWCR a zakladatelka konference Equal Pay Day ČR

Lenka Šťastná

Viceprezidentka pražského konvivia mezinárodní organizace Slow Food

Blanka Turturro

Hana Váchová Kočková

členka prezidia BPWCR, majitelka společnosti Autentik

Venda Vaníčková

Leadership Professional Coach & Mentor

Eva Weberová

Členka představenstva Moser a.s.

Kateřina Zapletalová

Manažerka dotačních titulů

Martina Bednářová

Jsem úplně obyčejná ženská s velkými životními zkušenostmi. Zeptejte se mne…

Manažerka dotačních titulů, bývalá starostka a zakladatelka platformy KLUB STAROSTEK,  zakladatelka Mateřského centra, spoluzakladatelka hnutí ŽENY a v současnosti studentka Diplomatických a mezinárodních vztahů.

Realitní Shaker, realitní investorka, lektorka a mentorka

Ivana Birtová

Jako realitní investorka jsem se za 10 let vypracovala z nuly až k portfoliu nájemních bytů, které mi umožnilo stát se finančně nezávislou.

V rámci projektu Realitní Shaker nyní pomáhám dosáhnout téhož začínajícím i zkušeným investorům. Proškolila jsem již více než tisíc investorů a jen za poslední rok jsem jim pomohla nakoupit byty v hodnotě téměř 200 milionů korun.

Ukazuji lidem investování do nemovitostí jako cestu k pasivnímu příjmu, zabezpečení a svobodě a provázím je po ní. Cesta je to dlouhá, ale schůdná – a také nesmírně zajímavá a obohacující. Ráda vám o ní povím více.

Google Certified Trainer pro Business a Soft Skills

Martina Cílková

Martina miluje napomáhat realizování potenciálu lidí a pracovat s komunitami, i proto se zapojila od roku 2021 jako Google Certified Trainer pro Business a Soft Skills. Předtím téměř 10 let čeřila stojaté vody veřejné správy a nezisku s energií a idealismem jí vlastními. V Japonsku přenastavovala strategii jako ředitelka zahraničního zastoupení CzechTourism a v Národním divadle spouštěla inovace a digitální technologie jako vedoucí obchodního odboru. Touhu po lepším světě s pomocí znalostí genderu a NVC naplňuje kromě práce a mentoringu, také dobrovolnictvím pro kočičí útulek nebo propojováním komunity argentinského tanga, které jediné ji umí zpomalit životní tempo.

Koučka a partnerka ve Virtual Lab s.r.o.

Mirka Čejková

Inspiruje firmy k inovativnímu přístupu i v nevýrobních oblastech. Má 20 let zkušeností s rozvojem týmů a jednotlivců. Je vyhledávanou mentorkou strategické komunikace. Klienti oceňují její otevřenost, věcnost, empatii a praktické výsledky. Využíváním možností VR/AR posunuje firemní komunikaci v souladu s moderními světovými trendy, zvyšuje obchodní atraktivitu produktů a efektivitu marketingových strategií.

"Práce má smysl, virtuální realita se dostává díky nám do stále více škol, pro firmy jsme nově otevřeli divizi AR marketingu – moderní způsob komunikace se zákazníky. Ve volnu se potkávám se studenty – baví mě klást si spolu s nimi otázky a vidět svět jejich očima."

HR Manager, fischer automotive systems s.r.o.

Martina Janíková

Více než 15 let zkušeností v oblasti people managementu českých a mezinárodních firem. Zakladatelka HR Breakfast ve Zlíně.

Baví ji objevovat v lidech talent, skryté hodnoty a hledat potenciál v diverzitě.

Email:Martina.Janikova@fischer-automotive.cz

Tel.:+420 777 433 313

Advokátka, spolumajitelka NK Law Group, s.r.o.

Jitka Kadlčíková

Po 17 letech prožitých jako studentka, koncipientka a pak advokátka s PRK Partners a třech letech strávených v české pobočce rakouské kanceláře Schoenherr, jsem se rozhodla založit vlastní praxi a od září 2020 jsem společníkem v advokátní kanceláři NK Law Group, která působí na českém a slovenském trhu a poskytuje kromě klasických advokátních služeb i právní outsourcing pro podniky i advokáty nebo službu podnikového právníka “on demand”. V praxi se věnuji hlavně obchodnímu, finančnímu a pojišťovacímu právu, radím klientům s prodeji a koupěmi společností,  a jako srdcovku mám mediaci. Prostřednictvím NK Law Group realizuji svůj sen umožnit advokátkám a advokátům, kteří se stali rodiči nebo kteří pečují o své blízké, v advokacii i nadále aktivně působit a nevypustit přitom duši.

Členka prezidia BPWCR, oblastní ředitelka 4fin a.s.

Lenka Kousková

Podnikatelka ve financích, manželka, matka a velká fanynka naší nejlepší amatérské golfistky Sáry a budoucího basketbalisty Sama. Tato žena má všechny předpoklady odhalit u druhých lidský potenciál a společně s nimi na něm pracovat. Úsměv, pozitivní nastavení, autentičnost a vytrvalost…to je přesně ONA.

Ve finančním poradenství podniká 20 let. V posledních letech se specializuje zejména na správu finančních aktiv svých klientů a klientek. Od roku 2017 je členkou Finanční akademie a porotkyní v soutěži finančních produktů Zlatá koruna. Lenka je zároveň autorkou portálu “Kariéra pro ženy”, který od roku 2010 v rámci projektů z Evropských strukturálních fondů pomáhal ženám po mateřské dovolené vrátit se na trh práce.

Aktuálně poskytuje tuto formu individuálního mentoringu v rámci BPW. Od roku 2012 pravidelně mentoruje na největší pracovně zážitkové konference pro ženy v ČR – Equal Pay Day. Od roku 2016 je Víceprezidentkou klubu BPW v České republice. Ve volném čase sportuje, čte a věnuje se své rodině.

Email:lenka.kouskova@bpwcr.cz

Mobile:+420 602 978 701

Viceprezidentka BPWCR, podnikatelka v oboru účetnictví a poradenství

Jana Matoušková

Jana je maminkou 3 dětí, vede svoji firmu se zaměstnanci, stará se o finanční chod BPW a vaří občas teplé večeře.

Ale aby to zvládla, naučila se….
+ nastavit správný time management
+ práce z domova není pro každého
+ malé dítě ve školce neznamená, že ho matka opouští

“Je potřeba nemít výčitky, nebrat si věci osobně a odpustit sobě a ostatním, když nevidí, že takto je to pro vás dobré.”

VŠECHNY AKTIVITY MAJÍ SVŮJ ČAS…. říká Jana.

Leadership mentorka LMentio s.r.o.

Lenka Mrázová

Leadership mentorka, byznys a týmová koučka, lektorka 21 let ve špičkovém poradenském byznyse řídila týmy lidí zabývající se poskytováním služeb klientům v oblasti daňového poradenství, účetnictví a auditu.. Nyní se už téměř 10 let věnuje osobnímu rozvoji a vede lídry a týmy k efektivnější komunikaci, pomáhá jim se dobře rozhodnout a zvládat změny. Designuje a vede vlastní workshopy. Je mentorkou v programech na rozvoj talentovaných žen a sociálních inovací. Je členkou ACCA (Association of Certified Chartered Accountants), je akreditována jako Senior Practitioner v EMCC (European Mentoring and Coaching Council).

Miluje lidi, dobré jídlo, čokoládu a cestování. Je nekonečná optimistka a filantrop ze srdce. Má tah na branku, velkou vnitřní efektivitu, rychle se orientuje v problému, má schopnost okamžitě tvořit záložní řešení a naslouchat. Propojuje lidi a nápady, má nadhled a vidí souvislosti. Kombinuje lidskost s výkonem a stále srší energií.

Designérka a majitelka značky NEU NEU

Kamila Neufus

Po absolvování výtvarné školy jsem se zabývala grafickým designem. Od 90. let jsem podnikala v oblasti stavebních materiálů. V současnosti se naplno věnuji interiérovému designu rodinných domů. V roce 2018 jsem založila vlastní značku designových luxusních šperků NEU NEU. Aktuální kolekci značky tvoří prsteny z bílého, žlutého a růžového zlata, doplněné vybranými typy drahokamů. Každý kus je originál, vytvořený od počátku pro konkrétní zákaznici.

Email:kamila.neufus@email.cz

Mobile:+420 777 908 908

Ambasadorka BPWCR pro United Nations

Kamila Paličková

Mám tu čest být ambasadorkou neziskové organizace Business and Professional Women CR (BPWCR) v United Nations (UN). Organizace spojených národů (OSN/UN) a hodnoty, které prezentuje mě vždy fascinovali. I přes pragmatismus a praktičnost, které přináší životní zkušenost zůstávám idealistou, který si přeje svět, ve kterém spolu živé bytosti – lidé, zvířata – žijí v míru, lásce a kde společně pečují o planetu, která zůstává modrou a zelenou. Svůj dětský sen spolupracovat s OSn jsem si splnila prostřednictvím organizace BPWCR.

Koučka a psycholožka

Jana Pilná

Jsem koučka a psycholožka a pomáhám zvyšovat výkonnost a efektivitu manažerů, týmů i celých firem.
Po letech v byznysu a financích jsem si splnila svůj sen a vystudovala ještě psychologii na Univerzitě Karlově. Udělala několik výcviků a kurzů v terapii i koučinku a po odchodu z korporátu se začala terapii i rozvoji lidí věnovat naplno.
Protože znám dobře prostředí velkých i malých firem, mými klienty jsou převážně lidé z byznysu. Na terapii i na koučinku se mi s nimi pracuje nejlíp, protože „jedeme na stejné vlně“.
Podporuji zejména začínající manažerky ve velkých firmách, protože vím, jak těžké je se na vedoucí pozici prosadit.

Email:info@janapilna.cz

Mobile:+420 607 058 444

majitelka Spolku MAM Prostor, z.ú., jednatelka Digi škola, s.r.o.

Kateřina Reichertová

Kateřina Reichertová je zakladatelkou on-line vzdělávacího projektu pro ženy Digiskola.cz, který vyrostl z jejího podnikatelského kolotoče. V rámci svého prvního projektu, rodinného centra a dětské skupiny MAM Prostor, řešila digitalizaci svého malého podnikání a odtud byl již jen krůček k myšlence sdílení nabytých digitálních znalostí v novém projektu Digi škola. Cílem projektu je naučit ženy nebát se technologií a poskytovat jim on-line kurzy, tipy na zajímavé aplikace a technické vychytávky v ženském jazyce. Prostě jednoduše, třeba i z gauče.

Akademie úspěšných rukodělců a Korálkárna a hobby potřeby Rooya

Šárka Rooya

Šárka Rooya vystudovala přírodní vědy a několik let po rodičovské dovolené pracovala ve farmaceutickém průmyslu. Od ruku 2006 je na volné noze v oboru rukodělnictví. Stará se o kreativní vyplnění volného času hlavně žen. Po 15 letech svou firmu předala dceři a věnuje se mentoringu podnikatelek hlavně s fyzickými produkty.

Email:sarka@rooya.cz

Mobile:+420 774 210 969

Majitelka advokátní kanceláře Klára Samková, s.r.o.

Klára Alžběta Samková

Jsem majitelka advokátní kanceláře, kde na pozici advokátek pracují výlučně ženy a na pozici právních asistentů (ale máme je rády) muži… Žijeme v mateřském cloudu  a organizujeme se tak, jak nám to vyhovuje. Když to ovšem vidí nějaký “opravdu velký manažer”, tak obvykle zelená během půl hodiny a nechápe, jak to, že to funguje. Inu – funguje, protože se vždycky všechny  domluvíme… Advokacii provozuji od roku 1994 a za tu dobu mi prošlo v nějaké zaměstnanecké pozici  rukama přes 300 mladých lidí, povětšinou dívek a žen. Všechny (a samozřejmě také své klientky) povzbuzuji k samostatnosti a ekonomické nezávislosti, včetně své vlastní dcery, která, kdo by to řekl, studuje práva a chce být advokátkou. Ovšem protože matce je třeba dát vždy na budku (od toho matky jsou a jsou tomu tak rády, jen většina dcer to v mladším věku nechápe), tak studuje někde úplně jinde a samozřejmě odmítá dělat takovou “low  class” advokacii jako je rodinné právo, které převážně dělá kancelář její matky. Avšak my, rodinně-právní právničky víme, že nic není tak jednoduché – zvláště, když do společného jmění manželů již nepatří coby nejdražší položka hrnce Zepter tak, jak tomu bylo v 90. letech, ale třeba taky fabriky o stovkách zaměstnanců – no a dělte to, aby podnik zůstal funkční… A ještě bych dodala, že z velké části obhajujeme v rámci rodinného práva muže, protože vždy se má přednostně pomáhat těm slabším…

Kromě své profese, pokud bych o sobě měla něco říci, pak prohlašuji, že lockdown byl vynalezen v podstatě pro mne, protože ve své počítačové noře s příruční knihovničkou s pár tisíci svazků se cítím zcela šťastna a spokojena. Pokud k tomu vysílá rádio Classic, tak už mi toho moc nechybí.
Přírodu tak dvakrát do roka a pak už mně jen nikoliv kávičku, ale čajíček. Nejlépe Pchu-er.
And that´s all, Folks!

Interim & projektová manažerka

Leona Schovancová

Mám více než 20 let zkušeností v energetickém sektoru, transformačních a rozvojových projektech, zákaznické péči a obchodu. Po mnoha letech jsem se rozhodla korporátní svět opustit a pracovat sama na sebe. Nejvíce se momentálně věnuji projektovému řízení, kde zúročuji hlavně řídící a koordinační schopnosti a zkušenosti jak z byznysu, tak i z IT. Stále se učím, poznávám nové lidi, a to mě baví.

Coaching, mentoring, networking

Wissal Sukkari

Matka samoživitelka, začínala jako zdravotní sestra a kosmetička. Už přes 4 roky podniká v oblasti prevence, zdraví a fitness. Pomáhá tím lidem, aby se lepe starali o své zdraví, fitness a krásu.

Kromě toho se snaží ukázat způsoby, jak začít s globálním podnikáním, které nevyžaduje žádné zkušenosti a zaměřuje se na sociální sítě.

Vede týmy v 32 zemích světa.

“Baví mě motivovat lidi. Vedu je k tomu, aby dokázali najít svoje sny a cíle.”

Moto: Dokážeš vše, pokud v tom věříš.

stratég, mentorka a poradkyně seniorních lídrů

Ivana Šedivá

Stavím na své mnohaleté praxi ve špičkových pozicích firem jako McDonald’s, Tesco, Johnson & Johnson. A také na zkušenostech z konzultací pro řadu startupů.
Pomáhám s obchodními, marketingovými a komunikačními strategiemi. Provázím při budování organizace a týmů, firemní kultury i motivace lidí. To vše za účelem smysluplného růstu. Provázím lídry na jejich osobní cestě.
Studovala jsem umělou inteligenci, takže ani mužský svět mi není cizí. Vím, že muži i ženy přinášejí světu svou unikátní hodnotu. Jen to občas o sobě nevědí. Pak jsou z toho mrzutosti.
Jsem přesvědčena, že pro lepší svět potřebujeme skvělé ženy i muže, kteří se budou vzájemně respektovat. Pak spolu vytvoříme víc než prostý součet. Chci k tomu pomoci. Chci pomoci vytvořit podpůrné a vědomé prostředí, ve kterém každý může prosperovat.
Začíná to pochopením sebe, a pak pochopením těch druhých.

Realitní makléřka a investorka do nemovitostí ve společnosti REMAXG8 REALITY

Markéta Stanová

Vystudovala jsem VŠ dopravní, ale celý život se zajímám o nemovitosti. Kam přijedu, tam se dívám co se prodává. Mám zkušenosti s prodeji v USA na Floride, v Řecku na Krétě. Již v roce 2001 jsem byla spolumajitelkou společnosti zabývající se inženýrskou činností ve výstavbě a investicemi do stavebních pozemků. V současnosti prodávám nemovitosti ve společnosti REMAX, kde poskytuji nadstandardní servis v rámci České republiky – prodej nemovitosti od A do Z. Dále se věnuji poradenské činnosti při koupi nemovitosti, cenovým mapám a statistikám prodeje nemovitostí, územním plánům, inženýringu.

Pokud máte zájem, neváhejte využít mé služby.

Leadership koučka

Simona Šašková

Simona většinu své profesní kariéry strávila v manažerských rolích v prostředí velkých finančních institucí. Dnes se jako profesionální akreditovaný kouč zabývá rozvojem leadership dovedností v prostředí, kde jedinou jistotou je neustálá změna. Pro trénování komplexních témat, jako je leadership, emoční inteligence, dynamika týmů, řešení konfliktů a change management, pořádá intenzivní prožitkové vzdělávání a koučování s koňmi a trénink pozitivní inteligence s podporou mobilní aplikace.

prezidentka BPWCR a zakladatelka konference Equal Pay Day ČR

Lenka Šťastná

Po mnoha letech práce v manažerských pozicích v bankovnictví a v orgánech velkých společností se snažím využít svoje znalosti a zkušenosti k podpoře žen a dívek v jejich osobním a profesionálním rozvoji. Mám ráda lidi, baví mě setkávat se s nimi a mým hlavním koníčkem je cestování.

Email:Lenka.Stastna@bpwcr.cz

Mobile:+420 602 38 38 80

Web:www.equalpayday.cz

Viceprezidentka pražského konvivia mezinárodní organizace Slow Food

Blanka Turturro

Blanka je viceprezidentkou a dlouholetou členkou pražského konvivia mezinárodní organizace Slow Food.
Je spoluautorkou a organizátorkou české verze původně mezinárodního projektu Jídelna snů (Dream Canteen), kde mimo jiné vyučuje děti z 1. stupně ZŠ Školu chutí.

Dále se Blanka podílí na četných akcích organizovaných v rámci Slow Food, které mají za cíl postupně měnit současný konzumní přístup k potravinám a uchovat naše gastronomické dědictví dalším generacím, pořádání osvětových a komunitních akcí na farmářských trzích na podporu lokálních výrobků, pikniků pro místní komunity, sezonních akcí, které obnovují znalosti zapomenutých tradic, kurzů, přednášek atd.

Více info na http://www.slowfood.cz

Hana Váchová Kočková

Jmenuji se Hana Váchová Kočková. Je mi 34 let a 19 měsíců jsem maminkou. Ani na rodičovské dovolené jsem neodsunula své zájmy, mezi které patří např. setkávání se s přáteli, ale i poznávání nových lidí. Mám agenturu na doučování a práci se, i když omezeně, věnuji.

Na networkingová setkání chodím již 8 let. Díky networkingu jsem měla několik pracovních příležitostí, ale není nad scházení se s lidmi, kteří jsou "na stejné vlně" a navzájem se podpoří.

Moje první networkingová akce byl oběd od BPWCR. Pojďte se i vy nechat inspirovat a potkat skvělé ženy.

Email:hana@doucime-naucime.cz

Mobile:+420 774 416 160

členka prezidia BPWCR, majitelka společnosti Autentik

Venda Vaníčková

Jsem členkou BPWCR deset let. Podporuji myšlenku propojování a vzájemné podpory žen v jejich soběstačnosti, finanční nezávislosti, psychické odolnosti a svébytnosti. Přispívám jako mentorka na aktivitách pro členky a jako moderátorka zejména na hlavní akci BPWCR – profesně zážitkové konferenci Equal Pay Day.

V pracovním světě se věnuji privátní i firemní klientele. Školím ve firmách a institucích verbální a neverbální projev a jejich vliv na firemní kulturu a profesní strategie. Individuálně řeším s klienty a klientkami osobní rozvoj, sebe-prezentaci, vlastní strategie a psychickou stabilitu psychoterapeutickým a hypnoterapeutickým přístupem.

Těším se na viděnou v BPWCR.

Email:vv@autentik.cz

Mobile:+420 724 352 160

Leadership Professional Coach & Mentor

Eva Weberová

Více než 20 let se zabývá rozvojem. 14 let úspěšně vedla logistické mezinárodní projekty a týmy pro nadnárodní společnosti. Poznala, jaký obrovský rozdíl na úspěchu, výsledcích a spokojenosti udává způsob, kterým manažeři a lídři své týmy a projekty vedou. Jak velký vliv na úspěch, výsledky a spokojenost má chování, jednání a myšlení manažera a lídra. A v neposlední řadě, jakou neskutečnou výhodu mají ti manažeři a lídři, kteří si svoje záměry mají s kým promyslet, prodiskutovat, efektivně naplánovat a naučit se, co oni osobně potřebují. Díky tomu se úspěšně posouvají ve své kariéře i osobním životě. Stávají se z nich úspěšní a spokojení lídři s velkým přínosem pro společnost.

Nyní napomáhá ambiciózním manažerům a lídrům ke skutečnému leadershipu. Je profesionální koučkou, certifikovanou Mezinárodní federací koučů, mentorkou a lektorkou. Sama sebe profesně vnímá zejména jako partnera pro lidi v seniorních manažerských pozicích. Publikuje články, pořádá webináře, skupinové leadership programy a spolupracuje s lidmi ve vedoucích pozicích i individuálně.

Email:weberova.coach@gmail.com

Mobile:+420 723 151 101

Členka představenstva Moser a.s.

Kateřina Zapletalová

Baví mne pohyb a aktivita, poznávání nových věcí a zkoušení neznámého. V práci i životě hledám rovnováhu mezi tělem, myslí a duchem. Jsem přesvědčená, že vyváženost je klíčem ke spokojenosti a úspěchu.