Skip to main content
aktualitaEqual Pay Day

Spolehlivý partner pro jedinečnou akci – Clarion Congress Hotel Prague

Equal Pay Day je pracovně zážitková konference, platforma otevírání důležitých témat a společné hledání řešení, prostor pro sdílení, spolupráci a vzájemnou podporu. Taková jedinečná akce potřebuje kvalitní zázemí a spolehlivého partnera, který se podílí vytváření unikátní atmosféry, kterou je Equal Pay Day proslulá.

Tím partnerem je již od roku 2013 Clarion Congress Hotel Prague.

   

Clarion Congress Hotel Prague patří mezi největší kongresová centra v ČR. Svým hostům se snaží nabídnout maximální komfort a vysokou úroveň služeb. A protože si uvědomuje, že spokojenost hostů závisí na profesionalitě a spokojenosti zaměstnanců, vypracovali pro ně rozsáhlý program benefitů, včetně podpory vzdělávacích a sportovních aktivit.

Podporují projekty, které se zaměřují na pomoc znevýhodněným, ochranu přírody, rozvoj a vzdělávání mladé generace v nejbližším okolí hotelu i v dalších regionech ČR. Podle povahy projektu přispívají formou lidských zdrojů, materiálové či finanční pomoci.

Pro vedení hotelu je velmi důležitá společenská odpovědnost, udržitelnost podnikání a šetrnost k životnímu prostředí. Jsou součástí ekologického programu JOIN PURE STAY a podporují zodpovědný ekologický přístup v hotelovém provozu. K dalším aktivitám patří chov včel a pěstování vlastních bylinek. Všechny tyto produkty jsou využívány pro hotelové účely.

Vyražte i vy na letošní ročník Equal Pay Day 8. a 9. dubna a nechte se hýčkat...