Únorový oběd klubu BPW Jeseníky se vydařil!

Příjemná atmosféra, zajímaví hosté a skvělé jídlo - to byl oběd BPW Jeseníky 23. února. Nestihli jste? Přiďte na ten příští, těšíme se na Vás 27. března v Jeseníkách!

Jeseníky únor 2015 Oběd Jeseníky únor 2015

 

V Jeseníkách je krásně

Se svolením paní Jarmily Siudové sdílíme s nadšením její nadšení z networkingového oběda a atmosféry BPW Jeseníky. Čtěte a připojte se!

"...hlásím, že je mi v Jesenickém spolku fajn a už vím proč. Myslela jsem si jen, a chvilku jsem si říkala, že si moc foukám proč, ale už to vím jistě.

Poslouchám o úspěších, o radosti, a nemusím chvíli řešit potíže druhých......i když to dělám ráda 🙂

Chvíle v tom úžasném babinci 🙂 pracovitých žen je pro mně velmi pozitivní."

 

 

Pozvánka oběd Jeseníky

Kdo v pátek 23. ledna nemohl zavítat do Jeseníků na již dnes pravidelný oběd místního klubu BPW, ten opravdu přišel o hodně!

Bezvadná atmosféra, báječné jídlo, skvělé ženy a čisté prostředí krásných Jeseníků byly prostě zárukou nádherného zážitku. I novinky.cz si této akce povšimly, zde je reportáž.

A zde fotografie:

IMG_0504-2800 IMG_0503-2800

 

NEtradiční oběd

Zveme Vás na oběd BPW Jeseníky. Tentokrát se ponese v duchu grilování.

Tak, jako vždy to bude setkání žen, které hledají a nabízejí zkušenosti.

Podrobnosti naleznete v kalendáři akcí na leden.

Neformální kavárna BPW Jeseníky se koná 16. prosince

Přijměte pozvání na neformální kavárnu klubu BPW Jeseníky, která se koná 16. prosince v Nedělní Škole řemesel Stránské.

Informace naleznete na Facebooku.

V Jeseníkách se obědvalo již potřetí!

V pátek 5. prosince proběhl již třetí oběd Regionálního klubu BPW v Jeseníkách.

Oběd tentokrát proběhl v krásném prostředí hotelu Kopřivná. Jak je vidět na fotografiích, milé prostředí a tentokrát i menší počet účastnic nebyly na překážku výměně informací a zkušeností. Atmosféra byla tentokrát velmi uvolněná, k překvapení organizátorek a možná i samotných účastnic. Ty, co nebyly poprvé, působí mnohem sebejistěji, odvážněji, jako by nás to tak nějak rozjasnilo... Takže jindy naprosto skromná, nenápadná Iveta ještě před obědem vybalila své krásné vitráže. Protože je nám spolu dobře, budeme mít ještě před Vánoci jedno setkání, a to 16.12. v 11h v Nedělní škole řemesel ve Stránském.

Díky Vlaďce Křenkové za text, a Ivetě Svobodové a Zoře Hajek za fotografie!

 

Vánoční oběd BPW Jeseníky 2014

Druhé setkání u oběda na Jesenicku

V červnu 2014 vznikl regionální klub BPW v Jeseníkách pod vedením paní Zory Hajek. Klub zahájil svou činnost společnými obědy jedenkrát za měsíc. O jeho práci jeví zájem aktivní ženy různých povolání - od majitelek firem, přes majitelky farem, po právničky, majitelky regionálních agentur, až po ženy, které s podnikáním teprve začínají.  "Máme velké plány", říká Zora Hajek, a my se těšíme, že se postupně práce našich členek propojí i mezi regiony.Jeseniky obed rijen 2014

 

Již podruhé se dámy z Jesenicka sešly na společném obědě. Společný oběd s tradičním mottem "Co můžeme udělat pro tebe? Co můžeš udělat pro nás?" proběhl v prostředí horského hotelu Kopřivná v Malé Morávce.

Atmosféra byla úžasná, pro všechny přítomné to bylo, podle jejich vyjádření, obohacující setkání.

Budeme se těšit i příště – 5.12.2014, a jsme rády, že se aktivity organizace Business & Professional Women šíří po celé republice.

Do Jeseníků přejeme ženám (a nejen jim) hodně úspěchů!

Jeseniky obed rijen 2014

jeseniky obed rijen 2014

jeseniky obed rijen 2014

První setkání BPW klubu Jeseníky

První setkání klubu proběhlo 5.9. 2014 v Horských lázních Karlova Studánka za účasti prezidentky Lenky Šťastné.

První oficiální oběd byl velmi vydařený.

10606276_10152662612724707_2243290857038201279_n klub jeseníky

BPW nově v Jeseníkách

10524567_10152642781459707_5813820017543366740_nKlub mezinárodní federace BPW International v České Republice rozšiřuje svoje působení do Jeseníků.

V červnu 2014 vznikl nový BPW klub v Jeseníkách. Zde jsou členky klubu neobvyklého složení. Jsou to dámy, mezi kterými je méně kouček a finančních - investičních poradkyň, ale více majitelek výrobních firem, majitelek farem či hotelů. Nutno však říci, že na chodu klubu se to odráží velmi pozitivně. Máme velké plány, o které se s vámi rády podělíme.

Takový oběd má již v Praze historii, ale zde v Jeseníkách se bude konat poprvé. Na oběd může po předchozím přihlášení přijít každá podnikatelka, manažerka, majitelka firmy, která má zájem podělit se o informace o sobě a svém podnikání a zároveň získat informace o činnosti dalších dam.
Vítány jsou i dámy, které hledají inspiraci, nebo se na svoje příští povolání nebo podnikání teprve připravují.

Cíl Networkingového oběda je obsažen v mottu klubu BPW "Co můžeme udělat pro tebe? Co můžeš udělat pro nás?"

Pro oběd jsme zvolily krásné prostředí lázní Karlova Studánka, kde si dámy i z jiných regionů mohou svůj pobyt příjemně prodloužit.

Splní si svůj „americký sen“

Dokážete v pouhých šedesáti vteřinách představit sebe i svůj „americký sen“, za nímž si jdete? Jste-li žena, pak můžete sebe druhým prezentovat v pátek 5. září na Setkání u obědu v Horských lázních Karlova Studánka a ještě najít zajímavé kontakty. Čtěte více...

 

 

Share Button