Skip to main content

Ve dnech 7. - 8. listopadu 2018 se na výstavišti v Letňanech uskutečnil již 8. ročník veletrhu Profesia days a doprovodného odborného veletrhu HR days. Jeho branami za dva dny prošlo přes 8 000 návštěvníků. Business & Professional Women CR je již tradičním partnerem akce a návštěvníkům pravidelně přináší ochutnávku mentoringu u kulatých stolů.

Nejinak tomu bylo i letos. V prostorné mentoringové zóně C se uskutečnilo celkem 22 kulatých stolů, u kterých se vystřídalo více než dvě stě návštěvnic a návštěvníků a další stovky zájemců navštívily náš stánek, aby se informovaly opakovaně o našich projektech a pořádaných akcích.

          

V roli mentorek a mentora se předstvaily aktivní členky: Venda Vaníčková, Monika Jindrová, Lenka Kousková, Jitka Pytlíková, Lenka Švecová, Loredana Popasav, Eva Zachariášová, Jana Matoušková, Monika Fenyková, Jana Pozlovská, Dana Hanousková, Jitka Jetlebová, Karolína Nedělová, Simona Šašková, Mirka Čejková, Gabriela Kahounová, Kateřina Doležalová, Zuzana Lošáková, Jana Hrabalová Bendová, Kristýna Stoklásková, Jana Franková, a firemní člen Stanislav Svoboda. 

 

Všem srdečně děkujeme za jejich skvělou reprezentaci, čas a sdílení zkušeností s ostatními. Profily všech mentorek a metora najdete na stránkách HR Days.

U stolů bylo možné diskutovat témata jako fundraising, rovné odměňování, motivace, onboarding, leadership, slaďování práce a rodiny, osobní rovnováha nebo třeba jak získat práci snů.

Tradičně velký zájem byl o mentoringové setkání s Mirkou Čejkovou na téma “Kdo umí komunikovat, ovládá situaci”, která ochotně přidala i druhé neformální setkání v kavárně.

           

Tradičně jsme také během obou dní natáčeli ve spolupráci s naším mediálním partnerem Motiv P videopozvánky na 10. ročník pracovně zážitkové konference Equal Pay Day, která se uskuteční 29. a 30. března 2019.

Vstupenky na tuto akci pořídíte v předprodeji do konce roku za zvýhodněnou cenu. Pokud se Vám líbil mentoring, u kulatých stolů se 30. 3. 2019 vystřídá 60 inspirativních osobností s různými tématy.

Neváhejte a pořiďte si VSTUPENKU ještě dnes. Vstupenka je krásným dárkem pro Vaši kamarádku i kolegyni.

      

Pracovní veletrh HR DAYS nemá jen ukázat, co umíme, ale nabízí také nové obchodní a partnerské příležitosti, nejen pro naši organizaci, ale i pro členky, které se v expozici BPWCR prezentovaly.

Fotogalerii z akce najdete na facebooku BPWCR.

Děkujeme společnosti PROFESIA za profesionální spolupráci a dlouhodobé partnerství. Děkujeme společnosti TOSCA BLU za krásné dárky pro naše mentorky. Vřelé díky patřím také dobroholkám z řad členek BPWCR, které zabezpečily pomoc s organizací kulatých stolů, registrací účastnic a spolehlivě odpovídaly na nejrůznější dotazy návštěvníků veletrhu.

 

Těšíme se na viděnou na podzim 2019.