Akce

EQUAL PAY DAY = Den rovnosti platů

Vlajkový projekt neziskové organizace BPW má tradici po celém světě. Mění se jen jeho forma. V České Republice ji oficiálně pořádá pouze organizace BPW ČR s podnázvem ŽENY SOBĚ. Její 9. ročník můžete navštívit 13-14.4.2018.

Každoročně se těšíme velké popularitě mezi účastnicemi, vystupujícími (mentorky i panelistky/panelisté) i mediálními partnery. Velkou kampaní oslovujeme státní sektor, vládu i velké a soukromé firmy, které se ke společné myšlence rovnosti platů připojují.

Podrobnější informace hledejte na stránkách www.equalpayday.cz.

TRADIČNÍ NETWORKINGOVÉ OBĚDY S HOSTEM

Oblíbené obědy pořádáme jednou měsíčně.

U dobrého jídla se vzájemně seznámíme, sdílíme novinky z organizace a poznáme zajímavou osobnost či členku BPW. Cílem oběda je řízený networking v příjemném prostředí a posilování dlouhodobých hodnot BPW. Více informací o obědě.

Aktuální termíny hledejte v kalendáři akcí.

KAVÁRNA BPW

Každou první středu v měsíci se s námi můžete potkat v "BPW Kavárně" kdykoliv v čase mezi 16 a 18 hodinou. Kavárna je určena pro dotazy členek BPW, ale i pro nové zájemkyně o členství nebo firmy se zájmem o propojení. Poznejme se a spolupracujme. Místo setkání Kavárna Futurama, Sokolovská 136c, Praha 8 - zastávka Invalidovna (metro B a tram).


Jednou měsíčně souhrn akcí do schránky

Share Button