Připravujeme 2. ročník úspěšného projektu Akademie pro začínající podnikatelky - Academy for Women Entrepreneurs (ve zkratce AWE) v Čechách! Přihlášky přijímáme do 9. ledna 2022. 

První ročník AWE v ČR byl hodnocen jako jeden z nejúspěšnějších ze všech zapojených zemí. Akademii dokončilo 96 % všech studentek. Podnikatelské příběhy některých z nich najdete níže.

AWE před třemi lety iniciovala americká vláda. V roce 2021 se studijní programy AWE objevily ve více než 75 zemích a otevřou tak cestu podnikání pro 70 000 žen! Business & Professional Women CR (BPWCR) byla vybrána jako jediná organizace, která tento projekt realizuje v České republice za podpory Velvyslanectví USA v ČR.

Program AWE byl vyvinut s cílem posílit ženy na celém světě, aby naplnily svůj ekonomický potenciál, vytvářet  podmínky pro zvýšení stability, bezpečnosti a prosperity pro všechny.

#AWEnergized    #AWEinCzechia

NABÍDKA PRO PARTNERY 2022

NABÍDKA PARTNERSTVÍ 2022

PARTNERSHIP OFFER 2022

PARTNERSHIP OFFER 2022

PŘIHLÁŠKA PRO ÚČASTNICE

CHCI TAKÉ STUDOVAT AWE

DREAMBUILDER aneb Jak probíhá studium

Akademie AWE je certifikovaný vzdělávací projekt, určený začínajícím podnikatelkám nebo ženám s podnikatelským plánem. Studium je založeno na programu DreamBuilder, vyvinutém prestižní Thunderbird School of Global Management Arizonské státní univerzity. Během šesti měsíců (leden až červen) na účastnice čeká 13 online lekcí v angličtině, které doprovází pravidelné týdenní setkávání s lokálními facilitátorkami. Těchto rolí se v České republice v prvním ročníku ujaly podnikatelky a členky organizace Ingrid Šůrová, Bohdana Goliášová a Lenka Daňková.

Úspěšné absolventky programu získají certifikát zmíněné prestižní americké instituce.

#MENTORING 

Program AWE je doplňován tematickými workshopy a mentoringovou podporou

#KOMUNITA

Účastnice projektu si mohou vyzkoušet výuku ve stylu používaném v USA. AWE poskytuje vzdělávací zdroje pro ženy a BPWCR doplňuje program průvodkyněmi pro usnadnění studia a lokalizace od místních podnikatelek, manažerek a klíčových osobností s cílem zajistit růst a úspěch malého podnikání.

Do prvního ročníku studia na jaře roku 2021 se přihlásilo 193 uchazeček! Z nich bylo vybráno 47 začínajících podnikatelek. 45 z nich úspěšně zakončilo studium s hotovými byznys plány a rozvíjejí své podnikatelské projekty. 

Networking a sdílení je také důležitou součástí programu. Proto všechny absolventky i začínající podnikatelky zveme do naší Facebookové skupiny.

#PODNIKATELSKÉ PŘÍBĚHY z prvního ročníku Akademie sledujte zde. 

AKTUALITY:

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště