Skip to main content
aktualita

… abychom mohly říct, ROZZÁŘILI JSME xxx DĚTSKÝCH OČÍ!

By 13. 11. 2015No Comments

Je něco tajemného v dětských očích,  když malují dopis ježíškovi.  S velkou pokorou si prohlížím fotky z loňského předání dárků. Je krásné, kolik skvělých ježíšků se rozhodlo udělat radost dětem co nemělo tolik štěstí. Měli jsme i ježíška, který dárek pořídil z vlastního kapesného.  Loňská pohádka měla šťastný konec -  mohli jsme napsat  ROZZÁŘILI JSME 89 DĚTSKÝCH OČÍ

Milí kamarádi, přátelé, kolegové, mám velké přání, ale bez Vás se mi ho nepodaří zrealizovat. Přála bych si aby i letošní pohádka měla šťastný konec,  aby se na Ježíška mohly opět těšit i děti, které neměly nebo nemají lehký start do života  ...

Je příliš mnoho dětí, kterým se jejich vánoční přání nesplní, přesto že byly hodné. Pro děti z azylových domů, ubytoven,  děti ze znevýhodněného prostředí, z domovů pro zdravotně postižené či děti týrané (a to mnohdy od těch nejbližších, kteří by je měli mít rádi) je to jen další ze smutných zkušeností na startu života, ale my jim můžeme alespoň trochu pomoci. Proto bych Vás chtěla moc požádat, pojďte si s námi, s Integračními školkami Smíšek, pomoci Ježíškovi.

Děti nám svá přání namalovaly, přejí si  běžné dětské dárky (panenky, vláček, pastelky, autíčka...). Vyberte si dětské přání a splňte jim je.. Vybrat dárek je velmi jednoduché -  podívejte se  http://smisek3.wix.com/smisek#!strom-splnnch-pn/c1n1y   kde uvidíte všechna přáníčka. Vámi vybrané přání můžete sami koupit nebo nás kontaktujte a my ho za Váš příspěvek pořídíme. Pokud si přání vyberete, kliknutím na dané přání vyplňte pár informací a tím si dárek zarezervujete a my budeme vědět, že je již dané přání splněno. (do zprávy prosím uveďte, zda dárek pořídíte sami, nebo zda ho máme pořídit my)

Sami pak na našem vánočním setkání  17.12.2015 uvidíte jejich radost z dárků a také vám rádi ukáží, co nového se za rok naučily. Potkáte se u nás s řadou známých tváří, které nás dlouhodobě podporují. Bližší informace o místě Vám včas a rádi zašleme.

A jak je to s tím Ježíškem   podívejte se  -     http://smisek3.wix.com/smisek#!pohdka-strom-splnnch-pn-2015/c1r14

Děkuji Vám za to, že jste věnovali svůj čas a dočetli až sem a máte chuť pomoci. Už za to jsme Vám vděčni a věříme, že i pro Vás je dětská radost potěšením.  Děkujeme i za případné sdílení.

Děkuji, Jana Karásková, jana.karaskova@volny.cz