Kavárna BPWCR Pozvánka
3336/4, Na Valentince, Smíchov, Praha, okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha, Praha, 15000, Česko Map

Věděli jste, že 80 % vašich výsledků plyne pouze z 20 % vašeho pracovního času? Představte si, že byste to otočili a efektivně využili maximum vašeho času. Jednou z možností, jak zefektivnit rutinní úkoly, je zapojení digitálních nástrojů.

Přijďte se naučit, jak využívat digitální technologie pro maximální osobní produktivitu. Představíme si aplikace, které Vám pomohou zautomatizovat rutinní úkoly, připomenou a naplánují Vám schůzky, naučí Vás delegovat a opraví za Vás hrubky i v anglicky psaném emailu. Podíváme se i na to, jak si efektivně prioritizovat úkoly. A pro ty z vás, které zajímá, kolik hodin trávíte prací (a konkrétně jakou), se podíváme i na jednoduché analytické aplikace.

Dozvíte se, jak pomocí digitální technologie:

  • dosáhnout výsledků, které jste si nastavili
  • dokončit rychle a kvalitně důležité úkoly a nedůležité eliminovat
  • se nenechat ovládat vaším mobilem, e-mailem nebo chatovacími nástroji
  • nalézt jeden systém, ve kterém budete mít vše uloženo (nápady, poznámky, úkoly a vize)
  • využívat automatizaci
Registrace zde

 

Odbornou částí nás provede Kateřina Nováková.

"Moje první stavba, ke které jsem přiložila ruku k dílu ještě jako dítě školou povinné, bylo rozvojové centrum pro děti bez domova. Od té doby jsou pro mne stavby i lidský rozvoj číslo jedna. Ve stavebnictví se pohybuji již 10 let. V současné době jako stavební a technický dozor investora. I přesto, že jsem žena, miluji techniku, ale zároveň mne to vždy táhlo k psychologii. Propojením těchto dvou směrů s mnohaletým studiem improvizačního divadla vznikla firma Nandaru, která pomáhá týmům i jednotlivcům dosáhnout svých cílů. V současné době se soustředím jak na domácí, tak i zahraniční trh."

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště