ical Google outlook Pozvánka
VNITROBLOCK, 791/31, Tusarova, Holešovice, Praha, okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha, Praha, 17004, Česko Map
Restartujte se!
 
Zveme Vás na 6. ročník konference Restart myšlení. Již 6. června 2019 se dvanáct inspirativních řečníků podělí o své příběhy, aby vám vlili do žil novou energii a chuť plnit si své cíle a sny.
Přijďte zažít unikátní atmosféru plnou emocí a nápadů, které vás nakopnou. Po celý den máme připravené skvělé občerstvení, srandu si užijete u stand-upu holek z Koko Comedy a relax po celém dni pak na parádní afterparty.
 
Inspirovat Vás budou:
Tomáš Šebek – chirurg, účastník misí Lékařů bez hranic, Martin Kocián – textař, zpěvák, DJ a MC, Jakub Szántó – válečný zpravodaj a milovník Orientu, Margareta Křížová – mentorka, podnikatelka, poradkyně, spoluzakladatelka CEAG, Marie Jansová – studentka ZŠ, ilustrátorka a karikaturistka, Jiří Rostecký – zakladatel MladýPodnikatel.cz, člen vedení neziskovky Radost dětem, Jan Dungel – malíř a biolog, Jiří Tlustý – bývalý hokejista NHL a podnikatel, Sylva Lauerová – spisovatelka a básnířka, Ivana Metelová – terapeutka zabývající se tradiční čínskou medicínou a koučka, Mirka Čejková – úspěšná moderátorka a koučka a Elena Gorolová – romská aktivistka, která byla v žebříčku BBC zařazena mezi 100 inspirativních žen roku 2018
 
Kde se restartujete?
Vnitroblock, Tusarova 31, Praha 7
Vnitroblock je také generálním partnerem celé akce. Díky mu ☺
 
Kolik to bude stát?
3 000 Kč do 9. 5. 2019
4 000 Kč od 10. 5. 2019
PRO ČLENKY BPWCR MÁME SLEVU 500KČ! Stačí zadat heslo BPW.
(Ceny jsou uvedeny bez DPH.)
 
V kolik začínáme?
Ráno v 8:50.
Oficiální konec je v 18:00, ale afterparty se „ne“ neříká…
 
Registrujte se!
Anna Kaldararová
Event & Project Manager
LMC & Dark Side
+420 606 032 165
anna@dark-side.cz

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW