Naplánovaná událost Kavárna BPWCR Pozvánka
3336/4, Na Valentince, Smíchov, Praha, okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha, Praha, 15000, Česko Mapa

...

Zveme Vás na další ze série Klubových setkání, tentokrát s Irenou prášilovou, Ředitelkou portfolia a projektové kanceláře MSD IT. Potkáme se 6.5. v 18:00 v zasedací místnosti MSD IT.

Irena Prášilová má na starosti řízení portfolia projektů a pro Evropu a globálního technologického portfolia pro celý svět. MSD patří k předním světovým farmaceutickým společnostem, zaměřuje se na biologickou léčbu, oblast vakcín, léčbu diabetu a dalších onemocnění. Založení centra vychází z faktu, že vývoj léčiv je dnes velmi silně propojen s pokroky v informačních technologiích.

Tématem bude NETWORKING.

"Networking považuji za nosné téma pro ženy. Většina mužů je skvělá ve vytváření kontantů a hojně jich využívá v práci i v osobním životě. Ženy se po pracovní době věnují rodině a neudržují společenské kontakty, Proč? Cítily by se provinile, že zanedbávají rodinu. Cítí se muž provinile, pokud se nevěnuje networkingu? Ne. Jak najít správnou rovnováhu a nemít výčitky? O tom je moje téma."

Počet míst je omezený, proto si včas REZERVUJTE své místo ZDE.

Vstup je pro členky klubu BPWCR ZDARMA. Pokud ještě nejste členka a ráda byste dorazila, napište Míše na michaela.melicher@bpwcr.cz

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště