Skip to main content
aktualitaEqual Pay DayKavárna BPWCRPozvánka

4.3. Klubové setkání a ženská solidarita 🗓 🗺

By 11. 2. 20193 září, 2019No Comments
Naplánovaná událost aktualita Equal Pay Day Kavárna BPWCR Pozvánka
MSD, Na Valentince 3336/4, Praha 5 Mapa

Začátek roku je obdobím, kdy většina z nás bilancuje rok předešlý a zároveň plánuje a nastavuje si rok, který přichází. Také přemýšlíme o našich vztazích, pracovních i soukromých. Někteří lidé, převážně ženy, takto přemýšlejí o druhých neustále. A pocit, že jim mohou nějak pomoci a že mohou být prospěšné (informací, kontaktem, činem), jim přináší obrovskou radost a pocit potřebnosti a sounáležitosti.

Takto si vysvětluji i vznik ženských uskupení a ženských spolků, kde se ženy učí vzájemně podporovat, inspirovat a propojovat.

Jen mne občas zarazí, že jsou mezi námi i takové ženy, které jsou mnohdy i velmi úspěšné a jejich potřeba pomáhat druhým končí u nich samých. Dřív jsme si myslela, že jsou tak kruté a bezohledné. Dnes už jsem pochopila, že některé z nich prostě jen neví, jak být prospěšné a jakým způsobem pomoci. Pro takové ženy mám ale dobrou zprávu, vše se dá totiž naučit, stačí jen chtít a přijít mezi nás J  V pekle prý totiž existuje zvláštní místo pro ženy, které nepomáhají ostatním ženám, jak už kdysi trefně řekla Madeleine Albrigtová.

I naše organizace Business Professional Women ČR také před deseti lety vznikla z potřeby jedné silné ženy vytvořit spolek, jehož hlavním cílem je sdružovat aktivní ženy s cílem podporovat a rozvíjet jejich osobnost, plnou realizaci při naplňování profesní, osobnostní a sociální role.

Naší hlavní aktivitou je pořádání dvoudenní pracovně zážitkové konference Equal Pay Day, jejíž již 10.ročník proběhne na jaře 29. a 30.3. 2019. Vloni se této akce aktivně účastnilo přes tisíc žen. To je neuvěřitelné číslo, které nám dává naději a sílu uvědomit si, že děláme správnou věc, která má smysl a obrovský přesah pro celou naši společnost.

Jak říká jedna z našich členek: „Zažít SPEED MENTORING, tu obrovskou energii a inspiraci, bych přála všem ženám.“

Na našem jarním klubovém setkání 4.3. v 18 hodin, probereme, jak taková pomoc, inspirace a prospěšnost může reálně probíhat.

Příhlásit se můžete ZDE: https://goo.gl/G8y3F9

Přijďte, těšíme se na Vás.
Vaše prezidium BPWCR