Naplánovaná událost aktualita Kavárna BPWCR Pozvánka

Milé dámy,

přijměte naše pozvání na další klubové setkání v tomto roce, které se uskuteční ve čtvrtek 4.2.2021 ve 14:00 online na platformě Zoom.

Klubovým setkáním nás provede Michaela Hrdličková, Director Patient Advocacy Europe/Canada Biogen, na téma "Principy vedoucí k rovným příležitostem i odměňování".

Členky mají vstup na klubové setkání zdarma.
Vstupné pro hosty: 190,-

Principy vedoucí k rovným příležitostem i odměňování

V korporátním prostředí se pohybuji již téměř 30 let. Vždy jsem měla to štěstí, že jsem pracovala pod vedením lidí, kteří mi dali příležitost růst a uplatnit tak mé znalosti a zkušenosti – bez ohledu na to, že jsem žena. Cítila jsem, že svou kariéru mám ve svých rukou, že mám stejné šance a jsem i stejně za svou práci odměňována jako moji mužští kolegové. Bylo tak jen na mě, zda jsem na nové úkoly, pozice a projekty připravená. Vím však, že bohužel ne všechny ženy mají takové štěstí. Proto jsem velmi ráda, že jsem se mohla zapojit do projektu OSN „Women Empowering Principles“, jehož ambasadorem se v Česku stala BPWCR. Uvědomila jsem si, že principy definované OSN před zhruba 10 lety se shodují s těmi, se kterými se setkávám během své ˈkorporátní kariéryˈ. Silně vnímám, že stejně důležité, jako vytvořit ve firmě atmosféru rovných příležitostí, je také motivovat ženy, aby byly na jejich využití připraveny, aby se neustále vzdělávaly, byly profesionálkami ve svých oborech. Jen tak budou mít dostatečné sebevědomí, které jim dovolí ucházet se o nové vyšší pozice a uspět v nich. Také proto bych Vám ráda během našeho Klubového setkání tyto principy představila a zároveň zjistila, jaký je Váš pohled na ně, jak vnímáte situaci ve Vašich firmách. Těším se na viděnou a věřím, že náš společně strávený čas nad diskuzí pomůže posunout výše zmíněné principy vpřed.

Kdo je Michaela Hrdličková?

Poslední dva roky pracuji v Globálním Corporate Affairs týmu americké biotechnologické firmy Biogen, v minulosti jsme zastávala různé pozice ve vrcholovém managementu. Jsem členkou BPWCR a mentorkou. Byla jsem iniciátorkou vzdělávacího projektu pro pacientské organizace, Akademie pacientských organizací vedenou AIFP. Mám motivaci pomáhat znevýhodněným skupinám lidí.  Mými tématy v mentoringu jsou například leadership, spolupráce, rovné příležitosti a work life balance. Jsem maminka dvou dospělých dětí a milovnice retrívrů, umění, jazzu a cestování. Mám ráda pozitivní konstruktivní lidi se smyslem pro humor. O současné době si myslím, že přinesla kromě starostí i mnoho dobrého, jako nové příležitosti, nebo připomenutí skutečných životních hodnot.

Tags:

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště