Naplánovaná událost aktualita Kavárna BPWCR Pozvánka
860/24, Na Příkopě, Nové Město, Praha, okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha, Praha, 11000, Česká republika Mapa
S Janou Pěknou se setkáme nad knihou Jak si zařídit domov., tentokrát v ART-N-COFFEE, Pasáž ČNB, Na příkopě 24, Praha 1.
 
Povídání s Janou Pěknou začne v 18:00, sejít u kávy se s námi ale můžete již od 16:00.
 
Vstupné pro členky zdarma, pro ostatní 200Kč.
 
Jestli toužíte vytvořit pro sebe a svou rodinu opravdový domov, ale vůbec nevíte, jak na to, v této knize získáte návod, jak postupovat krok za krokem, aby byl výsledek podle vašich představ.
Naučíte se používat postupy a triky bytových designérů, díky nimž všechno ladí a skvěle vypadá, ale také dobře slouží, funguje a dělá vám každý den radost. V této praktické knize nenajdete žádnou nudnou teorii. Je plná akčních kroků, cvičení a pracovních listů, které vás dovedou k vysněnému bydlení. A navíc – bude vás to bavit!
Dozvíme se:
• čím začít
• jak najít svůj osobní styl
• jak vybrat a sladit barvy a materiály
• jak využít to, co už máte k dispozici
• jak ideálně rozmístit nábytek
a mnoho dalších rad, tipů a triků.
Pro koho je knížka určená?
Pro každého, kdo zařizuje interiér a nechce udělat zbytečné chyby a litovat unáhlených rozhodnutí. Pro toho, kdo chce poodhalit tajemství interiérových designérů a zjistit, jak to dělají, že jimi navržené interiéry vypadají krásně a také skvěle fungují a slouží svým obyvatelům.
 
Jana Pěkná učí interiérový design a začínajícím designérům pomáhá rozjet jejich podnikání.
Jejím posláním je pomáhat lidem splnit si SEN o úspěšné kariéře v interiérovém designu.
Jana měla jako teenager na půdě jsem měla svojí “dílnu”, kde sušila a aranžovala květiny. Nezapomene na svou první návštěvu IKEA – chtěla se tam schovat a po zavíračce bydlet v těch krásně zařízených pokojíčcích :-). Při zařizování vlastního bydlení objevila obor interiérový design a možnosti jeho studia. Nechápe módní blogy, neví, jaká barva rtěnky je právě in a jestli se nosí krátké nebo dlouhé sukně. Zato vydrží hodiny a hodiny prohlížet fotky interiérů na Pinterestu, obcházet obchody s dekoracemi a nakukovat do e-shopů, co je nového. Je to magická přitažlivost. A o výsledku jejího studia a bádání se budeme bavit na našem klubovém setkání.
Knihu si budete moci na místě koupit.
Kavárna nabízí menší teplá jídla, zákusky a výbornou kávu.
 
Těšíme se na Vás.

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště