Skip to main content
aktualitaEqual Pay Day

27. 3. 2020 – Připojte se k nám na Online konferenci Equal Pay Day přes Zoom!

Konference, kterou pořádáme, bude dosažitelná na jedno kliknutí a bez nutnosti instalovat si “klienta Zoom”. V každém případě ale uvádíme, že možnosti zapojení se do konference a celkový zážitek bude lepší, pokud si aplikaci Zoom stáhnete. Aplikace je k dispozici jak pro chytré telefony, tak tablety a počítače všeho druhu. 

V tomto videu si ukážeme, jak se připojit ke konferenci v aplikaci Zoom. Poté, co obdržíte pozvánku na Zoom, uvidíte v pozvánce odkaz, který vám umožní připojit se ke konferenci. Klikněte na odkaz a budete vyzváni ke stažení a spuštění aplikace Zoom. Stáhne se soubor Zoominstaller.exe. Dále stačí pouze kliknout na tento stažený soubor a můžete si aplikaci nainstalovat. Pokud hostitel ještě konferenci nezahájil, zobrazí se vám na obrazovce zpráva „Please wait for the host to start this meeting - Počkejte, až hostitel zahájí konferenci“. Jakmile ji hostitel zahájí, zobrazí se vám okno konference Zoom, kde se můžete připojit buď pomocí audio či video signálu. Chcete-li se připojit pouze pomocí audio signálu, klikněte na tlačítko “Join audio conference by computer - připojit se k audio konferenci z počítače”. Toto okno se objeví automaticky poté, co se připojíte ke konferenci Zoom. Chcete-li se připojit i pomocí své video kamery, vyberte ikonu videokamery v levém dolním rohu okna konference Zoom.

 

 

Před vpuštěním do konference uvidíte informaci o tom, že konferenci natáčíme. Když už budete na konferenci, budete moci vyplňovat dotazníky spokojenosti s konferencí nebo jednotlivými spíkry. Budete moci využít chat, a to buď vůči nám nebo jeden na jednoho mezi sebou navzájem. Žádáme vás, abyste měli neustále vypnutý mikrofon (Mute). Tato platforma funguje na automatickém rozpoznávání hlasu a obraz se přepíná na toho, kdo zrovna mluví. Proto vás žádáme, abyste se ujistili, že si zapnete mikrofon POUZE v případě, že jste k tomu vyzváni. Když chcete promluvit, je potřeba přihlásit se (RAISE HAND). Tato funkce je k dispozici pod ikonkou Participants na spodní liště/menu. Po přihlášení se (u Vaší ikonky se objeví modrá ručička) se s Vámi spojí někdo ze štábu v osobním chatu. Rády bychom se pokládaly pouze ty nejvíc relevantní otázky. Proto Vás v chatu vyzveme, abyste otázku nejprve napsali. Až po té bychom Vás nechaly mluvit. Děkujeme za spolupráci. 

Ke konferenci se také můžete připojit voláním z telefonu. V tom případě se můžete napoprvé dát nahlas přes kombinaci *6 a následně již jen používat funkce Mute a Unmute na telefonu. 

Pokud byste měli problém s instalací Zoomu nebo s tím spojené otázky, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle 725 834 829 POUZE do 26/3. V den konference budou k dispozici jiná telefonní čísla. 

 

Máte staženou aplikaci ZOOM?

  • po otevření aplikace klikněte na “+JOIN” 
  • vložte číslo ID místnosti: 8913952930
  • vložte své jméno, nebo přezdívku: xxx
  • a stiskněte „join“ (připojit se).

 

V levém dolním rohu ovládáte svůj MIKROFON (zapnout a vypnout) a také VIDEOKAMERU (zap/vyp). 

 

V dolní liště najdete CHAT, posílejte:

  • otázky na řečníky
  • pozdravy a vzkazy všem (everyone)
  • nebo těm, které znáte 

najdete v seznamu účastníci (PARTICIPANTS)

 

Chcete nás sledovat bez aplikace?

Připojte se na link https://zoom.us/j/8913952930 ve svém prohlížeči. 

LIVE Stream na facebooku
https://www.facebook.com/equal.pay.day.czech/

 

Těšíme se na vás!