Naplánovaná událost aktualita Pozvánka
Crystal Bar & Restaurant, 7, V Kolkovně, Praha 1 Mapa

Milé dámy,

přijměte pozvání na první networkingový oběd BPW roku 2019, jehož hostkou bude úžasná Loredana Popasav.

Loredana je spoluzakladatelka The Human Potential Academy, mezinárodní neziskové společnosti, která je zasvěcena propagaci duševního zdraví a lidského potenciálu díky tomu, že vnáší světlo do poznání mysli. Je spoluorganizátorka konference Porozumění mysli, transformační koučka, farmářka, mentorka a humanistka.

Prošla mnoha obory: od politických věd, marketingu, komunikace a filozofie po studium jazyků a strávila skoro 20 let budováním úspěšné kariéry v médiích a reklamě. Pracovala pro Radio Contact, MTV a Publicic. Její život a kariérní cesta se změnily po setkání s Dr. Aaronem Turnerem a porozuměním mysli, což navždy pozměnilo způsob, jakým viděla život a svět.

S Lori si budeme povídat o tom, jaký dopad má na náš denní život a zdraví nevhodné chování lidí typu šikana, zastrašování, ponižování a sexuální obtěžování a to jak doma, tak na pracovišti. Jak je možné toto chování změnit a jak tuto situaci řešit napříč společností. Povídání bude v angličtině a bude překládáno do češtiny.

Setkání se zajímavou osobností, mnoho nových kontaktů, efektivní newtorking a příjemná atmosféra. To vše na jednom místě. Nezapomeňte si dostatečný počet vizitek.

Těšíme se na setkání s vámi.

Přihlašte se zde

Po přihlášení obdržíte fakturu. Vstupné 600 Kč.

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště