Naplánovaná událost Kavárna BPWCR Pozvánka
Friends Coffee House, Palackého 7, Praha Mapa

Milé dámy,

 

zveme vás na další klubové setkání, tentokrát na téma "Jak se hýčkat vůněmi v hektice všedních dnů?", kterým nás provede Irena Šípalová.

Klubové setkání se uskuteční 2. března ve Friends Coffee House, Palackého 7, Praha 1 od 18 hodin, k dispozici vám však budeme již od 16 hodin u kávy.

 

Stres, vyčerpání, nespavost ... kdo z nás to někdy nezažil! Zažíváte-li to ale opakovaně, neřku-li pravidelně, je na čase sáhnout po něčem, čím si ulevíte. Éterické oleje jsou jednou z možností, neboť jsou osvědčeným prostředkem, jak rychle a navíc s ženskostí najít klid, novou energii a léčivý spánek.

Přijďte se dozvědět více, jak zvládnout hektický koloběh našich dní – práci, děti, rodinu či péči o domácnost, na kterou už nám nezbývá po vyčerpávající každodenní honičce dostatek energie.

Ponoříme se společně do voňavých citrusů, vdechneme vše rozptylující vůni levandule či ze sebe setřeseme nánosy dne s pomocí šalvěje. Můžete se těšit nejen na příjemné povídání, ale i praktické ukázky.

Na závěr si domů odnesete pár rad, jak si každý den zpříjemnit a být víc v klidu a pohodě.

 

Registrace zde

 

Irena Šípalová stála 12 let v čele IT společnosti Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o., kterou v České republice vybudovala a která patří mezi špičky na trhu v oblasti connectivity a strojového vidění. Od mládí miluje bylinky a alternativní medicínu, v posledních letech se aktivně věnuje aromaterapii, kterou kombinuje s bachovou květovou terapií a doplňuje o produkty vlastní přírodní kosmetiky. Je členkou Asociace českých aromaterapeutů. Sama se považuje za ženu velkého byznysu, která na sobě poznala, jak je důležité naučit se pečovat o sebe, a překonávat tak stres a životní či pracovní úskalí.

 

Tags:

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště