Skip to main content
Networkingový oběd BPWCRPozvánka

16. 5. 2019 Networkingový oběd s Pavlou Rýznarovou 🗓 🗺

By 29. 4. 20193 září, 2019No Comments
Naplánovaná událost Networkingový oběd BPWCR Pozvánka
Meat Beer, Washingtonova 23, Praha 1 Mapa

Milé dámy,

Zveme vás na oblíbený networkingový oběd, jehož hostkou bude Pavla Rýznarová. S Pavlou si budeme povídat na téma “Mluvme o penězích otevřeně. Na penězích záleží, aneb jak mne život vyškolil a co jsem se ve školních lavicích nenaučila.”. Téma, které je stále pro spousty lidí tabu a přitom je skloňováno všude, všemi směry.

Podíváme se mimo jiné na průměrný rozpočet jedince žijícího v Praze, a s čím se musí lidé potýkat. Určitě si uvědomíme, že utrácíme moc a často za věci, které nutně nepotřebujeme. Dozvíme se, jak motivovat nejen sebe, ale i své děti.

Pavla Rýznarová svou kariéru odstartovala již během studií na VŠE v Praze jako projektová manažerka pro R&D projekty financované z fondů EU. V roce 2013 nastoupila do společnosti Ušetřeno.cz, kde do roku od nástupu stanula na pozici ředitelky finanční vertikály a spolu se svým týmem vybudovala profitabilní vertikálu financí. Dnes stojí spolu s Davidem Nevečeřalem a dalšími čtyřmi členy managementu v čele globální fintech aplikace Spendee a společně staví revoluční službu na správu financí, která má za cíl podpořit finanční
gramotnost milionů mileniálů po celé Evropě.

Tentokrát se setkáme na novém místě: MEAT BEER, Washingtonova 23, Praha 1.

Setkání se zajímavou osobností, mnoho nových kontaktů, efektivní networking a příjemná atmosféra. To vše na jednom místě.

Nezapomeňte si dostatečný počet vizitek.

Těšíme se na setkání s vámi i vašimi hosty.

Své místo si rezervujte na tomto odkazu.