ical Google outlook Pozvánka
Obecní dům, U Obecního domu, Staré Město, Praha, okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha, Praha, 110 00, Česko Map
Nestihly jste setkání s designérkou Blankou Matragi na Equal Pay Day? Pokud máte chuť se s ní osobně setkat a zažít její pověstnou živelnost a spontánnost na vlastní kůži, využijte příležitosti zúčastnit se komentované prohlídky výstavy Timeless s výkladem samotné módní návrhářky.
 
 
Během prohlídky vás sama Blanka Matragi provede prostory výstavy v Obecním domě a podělí se s vámi nejen o komentáře k jednotlivým exponátům, ale zejména o své zajímavé postřehy, které neustále shromažďuje během svých pracovních cest po celém světě.
 
Výstava je nyní obohacena o nové exponáty, kromě nádherných Haute Couture modelů můžete vidět i sklo, porcelán, sochy, lustry, šperky i grafiky. Při tvorbě kolekce Elements se Blanka Matragi inspirovala přírodními živly, bez kterých by život na naší planetě neexistoval. Nové nápady, nové technologie a nové zážitky – to vše na vás čeká na komentované prohlídce této ojedinělé výstavy.
 
Pokud budete mít zájem, prohlídku můžeme zakončit v butiku v přízemí a vyzkoušet aktuální modely s přímým poradenstvím jejich autorky.
 
Kde: Obecní dům, Náměstí Republiky 1090/5
 
Kdy: 15.5.2019 od 17 hodin
 
Vstupné: 950,- Kč
Registrace zde

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW