Skip to main content
aktualitaKavárna BPWCRPozvánka

13.6.2022 – Kavárna BPWCR 🗓 🗺

By 23. 5. 202224 května, 2022No Comments
Naplánovaná událost aktualita Kavárna BPWCR Pozvánka
My Bistro & Café, Národní 33, Praha 1 Mapa

Udělejte si čas pro sebe a vyrazte s námi na kávu

V Kavárně BPWCR se scházíme každé druhé pondělí v měsíci, abychom stále měly přehled. Osobní setkávání je totiž něco, co nás inspiruje a motivuje. Umožňuje nám být neustále v kontaktu, vědět, co děláme, co plánujeme a co se nám povedlo.

V pondělí 13. června 2022 v 17 hod se setkáme v My Bistro & Café (Národní 33, Praha 1).

 

Téma kavárny: Pracovat ze Španělska? Žádný problém

Kromě aktuálních informací o dění v našich projektech pro Vás bude mít jedna z našich členek zajímavý tip, který by se Vám mohl v nadcházející letní sezóně hodit.

Markéta Stanová, naše členka a odbornice na nemovitosti v jižním Španělsku, prozradí, jakou příležitost aktuálně představuje investice do nákupu domu či apartmánu na Pyrenejském poloostrově. Podělí se s námi o důvody, proč právě Andalusie by neměla uniknout naší pozornosti.

Dorazte za námi na kávu a nalaďme se společně na blížící se léto. Zajímá nás, co plánujete, kam se chystáte, co Vás čeká. A pokud se nechystáte koupit letní sídlo ve Španělsku, nevadí – Markéta pro nás, jako milovnice Španělska, bude mít jistě několik zajímavých tipů, kam v této prosluněné zemi vyrazit, třeba jen na krátkou dovolenou.