Skip to main content
aktualita

09/2022 – Vzděláváme se. Přidáte se?

By 5. 10. 202210 října, 2022No Comments

Už podesáte se potkáme na říjnových HR Days.

BPWCR je se svou mentoringovou zónou již 10 let nedílnou součástí odborného veletrhu pro personalisty HR days. Náš stánek, který dle pořadatelů HR days patří tradičně k těm nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším, tak nebude chybět ani na jeho 11. ročníku.

Ve dnech 12. a 13. října na vás na PVA Expo Letňany u kulatých stolů čeká 22 členek BPWCR a jejich témat. Stačí si tedy jen vybrat to, které vás aktuálně nejvíc zajímá.

Zažijte s námi na vlastní kůži “speed mentoring” a registrujte se k jednomu z našich mentoringových stolů.

Registrovat se k mentorkám

Odborný veletrh HR days nabízí i další zajímavý program. Přijďte se obohatit o nové trendy v oboru, poslechnout si přednášky zkušených profesionálů a získejte během dvou dní silnou dávku inspirace pro vaši praxi. Na jednom místě máte příležitost setkat se s HR manažery velkých i malých firem, odborníky na personalistiku a možná zde najít i své budoucí kolegy či členy vašeho týmu.
Vstupenka do VIP zóny HR days je pro vás připravena po registraci zdarma.

Chcete zdokonalit své profesní znalosti?

Zapojte se do 5. ročníku projektu Empowering Women Mentoring, který vzdělává talentované ženy ve firmách pomocí unikátní metody speed mentoring.
Od října nás čeká 5 tematických setkání s 10 mentorkami, 6 měsíců práce na vlastním rozvojovém plánu, nové profesní kontakty, doplňující on-line materiály, doporučená četba a možnost čerpat dvě hodiny online konzultace s vybranou mentorkou.
Tento krásný projekt slavnostně zakončíme se vstupenkou na Mentoringový den Equal Pay Day, kde budou účastnice vybírat 5 ze 70 možných témat.

Kde se můžeme potkat a jaké akce nás čekají? Dozvíte se v zářijovém newsletteru.