Skip to main content
aktualita

03/2023 – Kdepak jste? Držíme vám místo..

14. ročník Equal Pay Day je pro vás připravený.

Oblečení zdůrazňuje osobnost a tvoří image. Díky němu můžete manifestovat svou sílu, energii a jedinečný pohled na život. Barva Equal Pay Day je červená, nikdy Vás nenapadlo ji nosit? Často ji účastníci
a účastnice vynáší u nás na akci poprvé. Rudý tón je symbolem nových zítřků, je to velká změna. Equal Pay Day je prostředím pro sdílení, pro objevování a učení se jak vytvářet lepší přítomnost a budoucnost pro další generace. Když ti to není jedno, dokážeš velké věci, třeba i změnit mindset společnosti. #POWERDRESSING.

31.3. a 1.4. potkejme se naživo
v Clarion Congress Hotel Prague
Jaký program nás čeká?

Equal Pay Day je konference, která v celospolečenském problému vidí příležitost pro hledání řešení. Láká do Prahy desítky mezinárodních lídrů – žen i mužů ze světa businessu, HR a mnoha dalších oblastí a vytváří prostor pro sdílení, přenos zkušeností a navazování kontaktů. Jednoznačně říká: vše je možné, stačí nezavírat oči – být změnou.

MENTORING naživo i online

Potkejte 100+ úžasných osobností a odneste si něco pro mysl, něco pro srdce a něco, co vám pomůže s odvahou. Přijďte sdílet ke kulatým stolům naživo, nebo online.