TRADIČNÍ NETWORKINGOVÉ OBĚDY S HOSTEM

Obědy pořádáme jednou měsíčně. U dobrého jídla se vzájemně seznámíme, řekneme si co je v klubu nového a pozveme mezi nás osobnost či členku BPW. Cílem oběda je prohlubování hodnot BPW, seznámení a propojení společných zájmů. Více informací o obědě.

Termíny příštích obědů naleznete v kalendáři akcí.

EQUAL PAY DAY = Den rovnosti platů

Vlajkový projekt neziskové organizace BPW má tradici po celém světě. Mění se jen jeho forma. V České Republice ji pod oficiálním logem EPD pořádá pouze organizace BPW ČR. Její 8. ročník se bude konat 24-25.3.2017. Každoročně se těší velké popularitě mezi účastnicemi, vystupujícími (mentorky i panelistky/panelisté) i mediálními partnery. Každý rok se ke společné myšlence rovnosti přidávají další firmy, které chtějí spolu se stávajícími partnery a organizátory téma rovnosti platů aktivně rozvíjet.

KAVÁRNA BPW

Každou první středu v měsíci se s námi můžete potkat v "BPW Kavárně" kdykoliv v čase mezi 16 a 18 hodinou. Kavárna je určena pro dotazy členek BPW, ale i pro nové zájemkyně o členství nebo firmy se zájmem o propojení. Poznejme se a spolupracujme. Místo setkání Kavárna Futurama, Sokolovská 136c, Praha 8 - zastávka Invalidovna (metro B a tram).

CHCI ZASÍLAT NOVINKY O AKCÍCH EMAILEM 

Share Button